Idi na sadržaj

A ... šta ti sada radiš?


Preporučene poruke

Ne šlihtaj se, jer neće te to pravednikom učiniti, niti gneva moga spasti.

Mrsomuđenje po Letargiji, glava četvrta, pasus sedmastoneki :pljuc:

--- Update ---

Evo razmišljam ismeja0 sam se sa ovom dosadom od žene, i mogu reći da je u odnosu na nju boles' prostate prava uživancija :lazy:

I smejem se večerašnjim biserima. Zove me moja "Ćera" i kaže Čale vodim te kod egzorciste, da ti istera Džav'la :omg:

Kažem to svojoj bluessrose "kevi" večeras na rođu i ona mi kaže, taj koji bi sterivao Džav'la iz tebe bi umrEo odma' 12,5 sekundi :lol:

Ova misli da mi treba isterivanje, a ova druga mi ga uterala na finjaka :lol:, i tako, u svakom slučaju, ovaj post ne škodi ničemu i nikome, i mislim da nisam ni jednom opsovao, takoda puritanci mogu da odahnu, a ako i jesam opsovao, nek ide u kurac, kad ne umem da se iskontrolišem :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 6,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Cera moja i ja sredjujemo utiske lepo provedenog dana.. Danas je trebala ponovo da joj krene skola plesa, medjutim ucitelj je javio da je do daljnjeg nece biti jer nema dovoljan broj dece..bila je

Smejem se po n-ti put Prošle nedelje je bila ekipa radio NS-a da priča sa mojom decom i cele nedelje ih slušamo šta su pričali na teme koje su oni postavljali...   I bez obzira što sam bila tam

..pozdrav..valjda sam sad ok..

Zakačene slike

takoreci nista

mrzelo me da kuvam pravi nedeljni rucak.A i za nas dvoje,sta imam da se zezam tri sata oko sporeta.Oces spagete,pitam ga malocas i miolim Boga da oce,jer sos imam skuvan a nece mi biti muka da obarim spagete.

Nego,sad ni spagete nisu dzabe.Malocas kupila,169 dindzi :blink:

i tako..

sad me pustio malo na komp,a onda cemo zajednickim snagama da jasemo geometriju...:(

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Odmaram se od nacrnjeg fizikalisanja - od tegljenja ormara i kauča do postavljanja nekog brodskog poda.

Inače, ja strašno mrzim da fizikališem. Ne vidim tu nikakvo zadovoljstvo tipa "jao, baš sam se naradio, kako je to super". Super je kad sedim pored vode i blejim u plovak. Fizički radovi su totalni aut.

S druge strane, oduvek sam bio primoran da tu i tamo šljakam. :(

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ćaskam sa kumom, kako baš ne voLem te nove, najnovije, što bi rekli "vrućO" nove telefone...te što im se još ni farba nije osušila....pa ne mogu da im zalepe cenu, od koje će mi srce preskočiti još jedno pet šest puta...a onda će se verovatno i zakucati, pa mi neće ni trebati....a ruže ne koriste mobilne telefone....prema tome, već sam odustala. Mislim želja ostaje i dalje, ali Vala_19.gifvolja je umrEla...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Kucam saopstenje:

U Zrenjaninu sam /stop/

Drugar iz Novog Sada kod kojeg trebam da se ubacim na gajbu, skoknuo do Smedereva /stop/

Vraca se sutra uvece ili prekosutra /stop/

Mene mi u Zrenjaninu lepo /stop/

Ona sto se vratila kod onog decka opet je bez decka, shutnuo je /stop/ :lol:

Moram da ostanem i sutra da je tesim /stop/

Pa shta cu, dobar sam coEk :beyond:

:rnr:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

krajnje prozaicno sumorno prepodne provodim

pece se piletina s krompiricima,oprala sudove,skuvala kaHvu...to su fino dosadni i cudesno tihi trenuci pre nego se arambasa vrati iz skole i okrene moj mali dosadni svet naopacke

trebalo bi da peglam

trebalo bi da sredim prste na nogama

trebalo bi da ofarbam kosu

a ja nista

letargija ubi

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...