Idi na sadržaj

A ... šta ti sada radiš?


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Cera moja i ja sredjujemo utiske lepo provedenog dana.. Danas je trebala ponovo da joj krene skola plesa, medjutim ucitelj je javio da je do daljnjeg nece biti jer nema dovoljan broj dece..bila je

Smejem se po n-ti put Prošle nedelje je bila ekipa radio NS-a da priča sa mojom decom i cele nedelje ih slušamo šta su pričali na teme koje su oni postavljali...   I bez obzira što sam bila tam

..pozdrav..valjda sam sad ok..

Zakačene slike

Sad sam uš'o u kućI i razmišljam, da l' da spavam il' jok, jerbo ako sad zaspim jeb'o sam ježa, Boga pitaj ka'ću se probudim, a ako se ne probudim u dogledno vreme neću moći ić' naSlavu kod Nate Granate :pljuc:

Smejao sam se celo veče k'o blesav, bio sam na Labudovom Brdu i mrsio muda s kolegama i koleginicama s faxa. Neka potpuno nova ekipa, i na kraju smo na prvom RTS kanalu gledali neki film od 12 $, gde su smanjili nekog antiteroristu, koga nekom teroristi ubacuju u krvotok, pa napeto, jebote :pljuc: pa se neka crnkinja zaljubi u njega na toj ekspediciji, pa zamalo da ih pojedu grinje, ma užas jedan, jedva živi ostaše, a jedan kolega (moj kolega ne tog glumca ) je popizdeo i ustao na kraju filma kad se čiča antiterorista za bombe i sex bombe poljubio s crnkinjom i ozlojeđeno rek'o: Jebote, čiča će nešto da kara večeras.

A na Labudovom brdu je 'ladno u pičku materinu, i dok sam ček'o 59 prošlo je pet 56-ica, i pit'o sam se je li to Marfijev zakon, a onda mi pade na pamet da Marfi garant nije čuo za Labudovo brdo, a ako je i čuo jebo mu ja mater nije mor'o po ovoj zimi da ga primenjuje na meni :pljuc:

I tako, sad jedem neke kineze, ali ne male žute nego neku kinesku 'ranu i mogu primetiti da mi prija.

Ovaj RAt i mir sam bespotrebno napisao, ali ga sad neću brisati, eto :pljuc:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

sad cu da idem da spavam

nije bas da mi se spava ali ujutru me ceka uobicajena subotnja kafa u kafani

a nisam ni kosu oprala

a idem sutra i na dva rodjusa

jedan je ko popodnevno poselo,sa izabranim delovima familije,pecenjem,salatom od kupusa i muzikom

a drugi je sa dzinom i votkom i ekipom od pre neko vece kad smo se upropastili...

e taj drugi ce da bude super

jedva cekam

:kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Evo pijem stomakliju,dovrshavam od slave,a onaj i sviram gitaru,pticice me lagano upozoravaju da ce da svane uskoro,pa bih trebala i da se izvrnem na krevet iza mene. Dok mi sad najednom padne misao koliko je lijepo cuti pticice kao alarm,a ne ono cudo mobilno sto te isprepada ,neke iznervira ,a ovo ti tako milo. Verujem da neko sa sela bi kazao si ti mala blesava,da cujes ove petlove,kad krenu s jutarnjim vestima. Al cudna je ljudska priroda kada su navike upitanju,na nesto naviknesh i neprimecujes ,a nesto ti konstantno bode oci. Jos ako se iznova ponavlja to ti jedan uzas! I tako palim jos jednu cigaretu,ko zna dal sam ubola pravu temu za ovoliko poslova u jednom momentu,al nije bitna tema koliko je bitno napisati sta radis. To je tako vazno za naciju s foruma,da svi onako kolektivno procitaju aaa shta to ovaj radi,onaj ...te da bi na drugoj temi napisali da su tracare mulj drushtva,a ovim dokazivaju da ustvari smo svi pomalo trachare ,sto bi znacili da smo mulj :smeh:. Iju da skratim......

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...