Sign in to follow this  
Followers 0

A ... šta ti sada radiš?

6,129 posts in this topic

Posted · Report post

Pored piskaranja po forumu, sta jos radite? ............ aJ - gledam-slusam Cecu Kitic, i konstatujem da zena izgleda k'o bomba :ajde: ... Cestitke za titulu 'Najbolja rukometasica na svetu SVIH VREMENA'!

Posted · Report post

Uz prigodnu muziku ugovorio randes s Marom... :hahaha: Sad silom prilika slušam vesti na radiju. :roll:

Posted · Report post

Slušam dragog kako prangija po el. gitari iz sobe, uz to još radi i TV, pijuckam čaj, telefoniram sa mojom zjakom, levim okom pratim psa koji se mota oko mene i eto...a taako bi mi godilo malo tišine..ali džabe.

Posted · Report post

Razmisljam kako mi nedostaje tema "dogodilo se na danasnji dan" ... i patim...:wacko:

:hahaha:

Posted · Report post

Knjige otvorene preko celog stola me čekaju, a ja kafenišem preko njih i kuckam ovde sa vama :celepenka: Blago meni sutra...il' malo sutra...:dry:

Posted · Report post

...'prebacujem' neke teme, pa sve imam utisak da nosam fotelje, trosede i komode, iz starog stana u novi :lol:

Posted · Report post

Pushim duvan,sviram gitaru...al mi neshto ne ide danas,kao anti sluhista sam...gledam ovu temu i pitam se dal to nekog zanima shta ja sad radim ili bilo ko drugi...cudim se njooj i divota :)

Goga and GlorijaTreca like this

Posted · Report post

Slušam staru muziku iz vremena ondašnjeg

Posted · Report post

Ah,taj sat zvoni i kad ne treba,ustao rano kao na posao da se spremam,pa sad pijem veliku jutarnju kaficu ,slušam muziku i piskaram ovde dok me neko ne prekine.

Posted · Report post

Gledam neku budaletinu na youtube :lol:

Kao ulazi u radnju, i kupuje nesto sa garancijom, i hoce da dokaze da nema garancije, i onda cim kupi, uzima chekic i polupa to sto je kupio, i posto ima garanciju, trazi novo, jer ga nije odpakovao vec ga je u pakovanju razbijo, i samim tim trazi novo jer je kao dobio pokvareno :hahaha:...

Posted · Report post

Ja sada čekam da mi Ona javi da je stigla kući, da će malo da odmori i da predveče dođem na kafu:roll:

Posted · Report post

Prepodnevni deo posla odrađen. Sad ću da skuvam jednu kaficu, i da čekam vreme za polazak na popodnevnene obaveze. etostacu.gif

Posted · Report post

Malo odrem'o,pa sad kafica,a onda nastavak čišćenja snega po avliji

Posted · Report post

Stidljivo razgledam ovaj prelepi forum. Usput uočavam neke jako interesantne osobe na njemu, kao što je Boginja, na primer. Mislim, Boginjaaa.. :andjeo: Razmišljam o tome kako posao moderatora mora da je unosno zanimanje, čim ga neki ne menjaju godinama.

I takooo...pošto sam nov, mlad i nezaštićen, primite me na junačke grudi. Dobro, ne baš svi.

:lazy:

lenjivica likes this

Posted · Report post

coffee01.gif

Pijem kafu i sve otežem,jednostavno mi se ne da da idem napolje da čistim ovaj kijamet.

Posted · Report post

Stidljivo razgledam ovaj prelepi forum. Usput uočavam neke jako interesantne osobe na njemu, kao što je Boginja, na primer. Mislim, Boginjaaa.. :andjeo: Razmišljam o tome kako posao moderatora mora da je unosno zanimanje, čim ga neki ne menjaju godinama.

I takooo...pošto sam nov, mlad i nezaštićen, primite me na junačke grudi. Dobro, ne baš svi.

:lazy:

DodZi 'vamo ... i padni mi na grudi :treptrep: ................da ne bude zabune, to ti je za dobrodoslicu i slus, i nema vise (da se ne navadis) ................ OT. Srdacno docekujem 'nove' chlanove :lazy:

Goga likes this

Posted · Report post

DodZi 'vamo ... i padni mi na grudi :treptrep: ................da ne bude zabune, to ti je za dobrodoslicu i slus, i nema vise (da se ne navadis) ................ OT. Srdacno docekujem 'nove' chlanove :lazy:

Hvala draga gospodŽo, hvala. Malo je takvih privijačiCa danas.

:andjeo:

Posted · Report post

Sta radim?

Pa evo i ja podmecem svoje grudi da docekam nove clanove..:kez:

Glisha likes this

Posted · Report post

Sta radim?

Pa evo i ja podmecem svoje grudi da docekam nove clanove..:kez:

:dopuštasebidapadnenajošjednejunačkegrudi:

Posted · Report post

:dopuštasebidapadnenajošjednejunačkegrudi:

Pašćeš ti meni na koljena :cica:

Šta radim?

Čitam i razgledam forum.

Posted · Report post

Objašnjavam kako su to tradicionalni forumski dočeCi koji se moraju ispoštovati. :cucla:

Posted · Report post

Sedim i razmisljam kako su ljudi postali dosadni..........:blink:

Posted · Report post

ja sada odoh da spavam! Sve vas lepo pozdravljam i želim vam laku noć! :mahanje:

vesticara likes this