Idi na sadržaj

A ... šta ti sada radiš?


Preporučene poruke

Razmisljam...cudim se...u shoku sam...:sokiran:

Ninja sad bleji u prazno, razmislja kako voli prolece i masta o nekom divljem sexu na travi :roll:

unledjgh.png

Kad ja vama pricam da je ninja sexualni manijak, niko mi ne veruje :roll:. On bre po ceo dan samo o sexu razmislja, a ovamo glumi nevinasce :lazy:

Ali polako pocinje da pokazuje zube ( ili da ne kazem nedajboze nesto drugo da pokazuje :lol: )

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 6,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Cera moja i ja sredjujemo utiske lepo provedenog dana.. Danas je trebala ponovo da joj krene skola plesa, medjutim ucitelj je javio da je do daljnjeg nece biti jer nema dovoljan broj dece..bila je

Smejem se po n-ti put Prošle nedelje je bila ekipa radio NS-a da priča sa mojom decom i cele nedelje ih slušamo šta su pričali na teme koje su oni postavljali...   I bez obzira što sam bila tam

..pozdrav..valjda sam sad ok..

Zakačene slike

Ispratila goste, sve rasklonila i sad ću malo da uživam. Na opštu Morfovu žalost, nama nije pala kiša. Nešto malo jutros, ali čim su gosti stigli, kiša prestala i počela da pada kada su seli u kola...moje goste nebo baš voli. Priznajem da je bilo oblačno ali suvo. Dobro trava je bila morka, nisu mogli da igraju fudbalicu, ali smo zato tatrljali celi dan.

Jeste da bi i meni godila kiša danas, jer sam se naradila k'o...bolje da ne lajem...ali ajd svi su jako srećni i presrećni.

...i meni lepo, kad su gosti zadovoljni.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...