Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 932
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Danas, vodila decu u školu na upoznavanje. Primila nas buduća njihova učiteljica i igra igru "Na slovo, na slovo" Stigismo do L Ređaju deca: led lopta luk... Javlja se P: - lelemudaš! Učit

Moj čo'ek je direktor jednog fudbalskog kluba u ligi u kojoj igra i moj lokalni fudbalski klub. Missim, odma' da razjasnimo, to "direktor" je samo titula, ništa on od toga nema, osim nervoze i nekolik

Iskopah ovo odnekud i sit se ismejah....   Nastalo u jednom od mojih naleta inspiracije pre desetak godina!   DUŠAN SILNI I RAJA     Da l’ to grmi il’ se zemlja trese il’ udara more u mramorj

Zakačene slike

Draga komšinica...

Zapitala sam se, da li tako strogo delujem...

Elem..

Prvo mi se sita naizvinjavala, pa mi skrenula pažnju kako se

Kiki pentra po drveću i skače...

Da ne slomi nešto... da ga ne zaboli stomak...

''Hvala ti... sve je ovo ništa... neka skače...

neka se razvija... skakala sam i ja...

pentrala se na treći sprat uz gromobran... što ne znači da mora i on'' :sokiran: ...

Da li je moguće da ličim na mama gusku :huh: :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Juce se, posle jako dugo vremena, okupilo 90% mog drustva i zapicimo na narodnjake umesto na rock svirku (naravno :smeh: ). Obukla ti ja tako neku belu 'aljinicu, grudnjaka bez, i krece pesma koje je moje drustvo posvetilo meni. "Kafanska pevacica" od Samardzica (jednom sam menjala pevacicu u nekom bendu, pa.. :beyond: ) i kako je pesma krenula, svi pare krenuli da vade :uzbud: Do refrena sam medj' poprsjem imala 90 dinara :flower:.. I prekine mi pesmu lik i pusti drugu! 'Eeeeeeeejjjjj! Pa znas li ti koliko bih ja para imala da mi nisi pesmu prekinuo? :smeh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Odoh jutros da gledam malog kuma na fudbalskoj utakmici. Igraju klinci od 14-15 godina, prvenstvenu utakmicu na (velikom) pomocnom terenu.

Deca se trude, kumic dobar, namestio jedan go i sve je to OK.

Medjutim, najveca zabava mi je bila da slusam roditelje fudbalera na tribinama. Kako psuju sudiju, bodre ili kritikuju svoju decu, kako komentarisu tok meca.

Smejao sam se i zakljucio po ko zna koji put da su nam deca sjajna kakvi su im roditelji. :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Savata mene san pre nekih sat vremena, i ja odlučim da malo odmorim oči ( zaslužila si, mislim se u sebi... :roll:), taman se lepo ugnjezdim i počnem da padam u carstvo sa sve slikama u očima, neko zvoni. Nemam snage da ustanem, ali tu je dežurni otvarač vrata... :kez: Čujem ga kroz one slike, u dva laka skoka je tamo...ali tišina...niko ništa ne progovara... E sad mi nestale slike iz očiju, otvaram oči na pola, tek da malo pustim svetla u mozak i pitam ( više mumlam neg' što pričam) :

-Ko to gnjavi u ovo subotnje doba dana?

-Pisala ti sudija, kaže nedostaješ joj jako, pa odlučila da ti se javi, odavno nije.

Gotovo, ne vredi više čkiljiti..."Meni pisala sudija?!??!?! Šta sad hoće?"

-Novce dušo, novce.

:lol:

Otvorim ja onu obojenu kovertu, kad stvarno ljubavno pisamce, u pravom smislu te reči. :lol: Čitam, čitam i smejem se.

Shvativši u kako bogatoj firmi radim, odlučila žena da mi kaznu za vožnju baciklom prolongira i umesto na dve, preinači u tri rate. :lol:

Kako da se ne nasmejem tolikoj ljubavi prema meni. Voli me žena, čudo jedno. Ma volEm i ja nju :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Juče me je nasmejalo.

Moj drug radi kao obezbeđenje-čuvar-štaveć u Seizmološkom zavodu. Uglavnom, evo šta mi kaže: brate, naslonim se ja tako na ruku i zaspim sedeći usred bela dana, kad su svi u Zavodu. Kad sam se probudio, a ono na stolu ogroooomna bala. Ja mislim da nikad nisam napravio veću. Najveća bala na svetu. :(

:hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Odlučih da napravim palačinke...ali kako već 100 god pravim po jednom te isto receptu i uvijek mi ispadne isti broj palačinaka...odlučim da pogledam na net-u neke recepte čisto da osvježim smjesu...i čitam tako sastojke i uputstvo za pripremu za jedan recept...i naletim na dio u kojem se muškarcima objašnjava kakva smjesa mora biti:

Tijesto dobro izmješajte, ali umjerenom brzinom miksera - da se ne zapjeni. Smjesa mora biti glatka, bez mrvica i gusta kao tekući jogurt. Za muškarce: smjesa mora biti gusta kao pokrivna boja za metal :)

:hahaha::hahaha::hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Krenem do prodavnice,

zaustavlja me Kikijev drugar, kome je danas rođendan...

''Gogaaa, a znaš šta se dogodilo Kikiju?''

(pomislih... šta je sada :jooj: )

Izljubim slavljenika, i odslušam do kraja njegovu priču...

''Jeo je tortu i ispao mu je zub...''

Bilo je pitanje vremena, kada će zubić da ispadne,

jer se klati već mesecak dana...

Ali, kakva drama :lol:

Ljubim ih malene....

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...