Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 932
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Danas, vodila decu u školu na upoznavanje. Primila nas buduća njihova učiteljica i igra igru "Na slovo, na slovo" Stigismo do L Ređaju deca: led lopta luk... Javlja se P: - lelemudaš! Učit

Moj čo'ek je direktor jednog fudbalskog kluba u ligi u kojoj igra i moj lokalni fudbalski klub. Missim, odma' da razjasnimo, to "direktor" je samo titula, ništa on od toga nema, osim nervoze i nekolik

Iskopah ovo odnekud i sit se ismejah....   Nastalo u jednom od mojih naleta inspiracije pre desetak godina!   DUŠAN SILNI I RAJA     Da l’ to grmi il’ se zemlja trese il’ udara more u mramorj

Zakačene slike

Moj muški. Lupeta od ranog jutra i zasmejava me. Celo jutro petlja nešto po kući...čeka da počne prenos i mumla. Poslednja izjava.

"E ljudi moj. To samo buđavi englezi počinju turnir u 1 sat! Sav normalan svet vozi kola desnom stranom, i počinje prenos tenisa u 11 a oni voze levom stranom i kod njih počinje u 1! Baš su im mozgovi pobuđavili skroz od te kiše što im stalno pada. "

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

jedan "razgovor" na MSN maločas

XX kaže (18:31):

*moj vise nece kunem ti se

*sad cu advokatom da ih zaplasim hhhk.gif

XX kaže (18:33):

*nova JK malo deblja ali mnoogooo pametnija ;)

vesticara kaže (18:33):

*auuuuuuuuuuuuuu

*hhhk.gif

XX kaže (18:34):

*picka im materina svima koji me uzmu u usta

*debili retardirani jebo im pas mater

vesticara kaže (18:34):

*hhhk.gif

XX kaže (18:34):

*izvin'te sto psujem

vesticara kaže (18:34):

*jaoooooo ovo moram na forum "šta vas je danas nasmejalo"

hhhk.gif

*smem?

*hhhk.gif

XX kaže (18:35):

*okaci al sankcionisi ko je reko :roll:

*ja sam fina :fijuk:

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Kad sam stigla u Velenje podjoh do parka, da sacekam ono moje pile i vidim tam

curicu i djecaka, igraju se loptom i nisu imali vise od 1o god. sigurno i sad kako

bacaju loptu tamo 'amo ona pobjeze i curica potrci za njom kad ovaj ce ti njoj..

.. ti si miska ..

(valjda je htjeo nahvaliti sto ode po loptu), a ona mu vrati..

.. a ti si konj ..

Umrla sam.. :hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Komentari citaoca Blica povodom ove vesti :

U Kini otvoren najduži most na svetu

Najduži pomorski most na svetu Djiaodžou Bej bridž (Jiaozhou Bay bridge) dug 42 kilometara otvoren je u Kini, nakon četiri godine gradnje.

Kineska državna televizija Si-Si-Ti-Vi (ČTV) je javila da je most sa 5.000 stubova koji povezuje istočnu kinesku luku Djingdao i ostrvo Huangdao koštao više od 1,5 milijardi dolara.

Komentari ::)

Mi smo isti takav napravili za 3 godine i platili ga 3 puta manje!!! Doduse malo je kraci ovaj nas, 40 puta, ali da ne cepidlacimo!

Mrka bi otvarao ovaj most 5000 puta (toliko ima stubova), nakon svakog zavrsenog stuba napravio bi festu na mostu. Za 20.000 godina (4*5000) most bi bio zavrsen.

Al ce da se odrzavaju maratoni...

Дaли сам добро видо цену 1,5 милијарди евра , велика цифра , а колико метара , 42,000 м .а то дође 35714.29 евра по метру . Е да прерачунамо на нама конкретно , мост на Ади дужина 925метра , пута кинеска цена 33.035.714.28 евра , лепо сам говорио да нас ови Словенци деру ,а Ђилас навалио Словенци па Словенци Транспарентно!Samo ko če da plati razliku do 405.000.000,00evra koliko je dosada grad potrošio na našu ćupriju preko ADE , i onaj pilon , A kinezi ugradili 5000 stubova , e tako se domaćinski posluje !

Свака част Кинезима, и то само за 4 године. Па ни мркоњић за 4 године не направи пут дужине 42км, а они мост :)

Od 15 najduzih mostova na svetu 11 je u Kini. Najduzi na svetu je dugacak 165 km i gde bi drugo bio nego u Kini. Nisu oni za dzaba pravili taj Kineski zid jos pre 2000.godina.

kinezi su Vaga - jedini predmet u zodijačkom krugu..nastupa vreme kineza, vreme ravnoteže i harmonije, vreme rada, reda i discipline..više neće moći da prođu zabušavanje i neznanje..nastupa vreme "gvozdene pesnice u svilenoj rukavici"...Saturn je, čini mi se, još uvek u znaku Vage..

Mrkonjic ti lupio minus :)

Ma kakav Mrkonjić, ni sa Ilićem zajedno nisu napravili toliko, ali se zato svakih sto metara "otvara" a što je najvažnije ždere i pije. Zamislite koliko puta bi otvarali ovakav most ...

Ova tri minusa sto si dobio je od Mrke,njegove zene i sestre od tetke ...ne vidim ko bi drugi mogao da bude?Dacic ne sme da udari minus posto je vec pocela pred izborna kampanja,treba mu svaki glasi ipak...

Primetio Sam da most nema stazu za pesake......

Malo je dugacak za pesake, ali je idealan za maraton.

A kome se pešači 42km?

Nije mi jasno kako ONI za toliko para naprave toliki most a u bg se pravi most 42 puta manji za 2 puta manje para. Kod nas je kilometar mosta 750 miliona a kod njih 30 miliona

Ekstremno Kraditeljstvo.:kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Moj ortak se ženi. Malopređašnji chat (deo chata, da budem precizniji):

Skupljaj pare za svadbu kod mene

[You]

Pozdravai NataliJu. :*

Pare? Kakve pare?

[Goran]

sto vise para spremis bolje cu da te ugostim

[You]

Ja ne znam ni šta je to. nema za šta qče da me ujede.

[Goran ]

bas me briga spremi pare breeeee

[You]

Nemam. Jooooooooj nemam!!!!!

[Goran]

ocu pareeeeeee

pareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

[You]

NEMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAMMMMMM!!!!!

[Goran]

<3

[You]

<3

[Goran]

odoh

ljubim te

cmokic

<3

[You]

cmokiŠa <3

:lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Moj komšija kome je dosadilo (bilo je već i krajnje vreme) da mu kradu net :lol:

Sretnemo se jutros u liftu i on mi kaže-" Znaš da sam te poslušao i zaključao net. Vidim ja nešto nije u redu...malo, malo meni samo padne net...stvarno je komšija "prevazišao samog sebe". Sad da ga vidim!"

Maločas nešto petljam, otvorim konekcije i vidim promenio naziv mreže.hhhk.gif

unledgij.jpg

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...