Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Puno puta u toku dana nasmeje me po neki tekst, neki događaj. Danas sam se ovom smejala do suza... hhhk.gif

"Uskoro, na nasem ruzicastom programu, novi reality shoh "Njiva", a odmah za njim i "Livada", "Jama", "Rupa", "Pecina", "Kavez", "Zamak" i "Pasnjak"! Molimo sve poznate licnosti, za koje nikad niko nije cuo, da se jave na nas mail: postani_seljacina@najveca.bas i osvojite stotine hiljada evra jer...pa kome je taj novac potreban ako ne vama!? Prijave u toku!"

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 932
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Danas, vodila decu u školu na upoznavanje. Primila nas buduća njihova učiteljica i igra igru "Na slovo, na slovo" Stigismo do L Ređaju deca: led lopta luk... Javlja se P: - lelemudaš! Učit

Moj čo'ek je direktor jednog fudbalskog kluba u ligi u kojoj igra i moj lokalni fudbalski klub. Missim, odma' da razjasnimo, to "direktor" je samo titula, ništa on od toga nema, osim nervoze i nekolik

Iskopah ovo odnekud i sit se ismejah....   Nastalo u jednom od mojih naleta inspiracije pre desetak godina!   DUŠAN SILNI I RAJA     Da l’ to grmi il’ se zemlja trese il’ udara more u mramorj

Zakačene slike

Dolazim kući sa posla, na stolu "plava koverta". Ja, onako samouvereno pitam:

-Ohooooo, za koga je ovo? Ko je sad ne redu?

Na to moj dragi napravi srećno zadovoljnu facu ( da nema uši smejao bi se oko glave!!) i kaže:

-TI !! Mi smo svi uredno zavedeni u centralnom računaru, red je i ti da se tamo upišeš! ( pa opet keeeeeeeeeeeeeez)

(Odavno ga nisam videla tako zlobno-srećnog :lol:)

Auuuuuuuuuu šok!! Tada se setih moje vožnje bicikla od letos po sred Zmaj Jovine ulice i saobraćajca kako izleće pred mene, držeći u rukama najnovijim modelom Sony kamere....

Eto, sad ja lepo idem u ponedeljak kod drage mi i mile sudije da se upoznamo i da malo pričamo ... :fijuk:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...


:lol:
poznavam neke tak'e...

Čula sam jednu priču...Jedna gospođa otišla je kod ginekologa.Skinula se,i legla na onaj sto..Ginekolog je pregleda,i u jednom momentu komentariše :"Al' smo se picnuliiii...".Gospođa u blamu,ali ćuti. Pri povratku kući,razgovara sa ćerkom (koja ima oko 20tak god), i požali joj se na situaciju sa ginekologom.Ćerka je pita šta je radila pre pregleda."Istuširala se,malo sredila bikini zonu,i stavila onaj parfem sa kade.."Ćerka konstatuje-TO NIJE PARFEM-TO SU ŠLJOKICE....Znači,umrla sam od smeha... Izmenjeno od strane člana Goga
uzastopni postovi
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Kao snegomrzac od rodjenja, imam jedan nestašluk vezan za zimu..

Jako me nerviralo što svi moji drugari vole sneg i zimske čarolije, pa sam htela da ih kaznim..

poranila jedan dan, napravila tuce grudvi i napravila sačekušu..i kako ko prođe, ja grudve u glavu..nekima i dvesta..sve zavisi ko se koliko radovao snegu..:lol:

nije za paparazzo :neznam: nemam sliq

al' imam smajli :lol::lol::lol:

______________________

siroto i nedužno snegovoleće dete i Aiko In - Morning ekŠn

06e43e0f.gif

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...