Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 932
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Danas, vodila decu u školu na upoznavanje. Primila nas buduća njihova učiteljica i igra igru "Na slovo, na slovo" Stigismo do L Ređaju deca: led lopta luk... Javlja se P: - lelemudaš! Učit

Moj čo'ek je direktor jednog fudbalskog kluba u ligi u kojoj igra i moj lokalni fudbalski klub. Missim, odma' da razjasnimo, to "direktor" je samo titula, ništa on od toga nema, osim nervoze i nekolik

Iskopah ovo odnekud i sit se ismejah....   Nastalo u jednom od mojih naleta inspiracije pre desetak godina!   DUŠAN SILNI I RAJA     Da l’ to grmi il’ se zemlja trese il’ udara more u mramorj

Zakačene slike

Upozoravaju se oni koji ne vole psovke da ovo ne čitaju.

Odem ja danas lepo u fotokopirnicu u koju stalno idem i radi ta neka žena tamo i počnemo neku priču, i ja kažem, izleti mi :stid2: pukli su k'o pičke :pljuc:

I kažem joj :Izvini što sam rek'o pička :lol:

Ona: Jes, a ja ne znam šta je to, je l' se to maže na leba?

JA: Ne maže se na 'leba, al' da se maže bio bi to najprodavanij namaz na svetu :smoke:

:lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ovom Glisinom avataru ....i samom sebi kada sam ugledao avatar.

Ulogujem se na forum kad ono ....

Odem na politiku .......kad ono.... nista .........odem na 'listu clanova' :roll: ...nista

A jesi se kiselo nasmejao? :strikeraj: ............. Ismejah se reputaciji :lol:.........msm da veceras necu da izlazim iz kontrol panela :stid2:
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Aiko: Volim...

...mog zeku i on voli mene..:srce:

I volim sto oseca koliko ga volim i volim osecaj kada steknes poverenje kod zivotinje..bezrezervno..

..i volim njegovo mekano, sicusno telo na mojim grudima..opusteno, srecno..

..i volim sto me cini boljom..nesebicnijom..

:hahaha::hahaha::hahaha:

ZnaĆi Vanja, ovo je špiC svih špiCeva!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ova jedna budala od mog kolega pricajuci mi sad uz veceru kako je prosetao guz niz stepenice.. izasla neka teta sva zabrinuta, a vidi njega i kaze ''Ja mislila da je Ivanka?!'' (neka stara teta iz te kuce koja jedva oda) i zatvori mu vrata ispred nogu (ne mogu rec nosa :lol: ).. a on jadan tam.. ko njega sljivi, jelte.. .. :hahaha::hahaha::hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Moja cerka..:srce:

Od kako su mi stradala tri misa i jedan punjac, od strane naseg ljubimceta zvanog Cule, sve nosim sa sobom i sklanjam u drugu sobu i zakljucavam..

Malopre Dora vice kaki mi se, a laptop upaljen, telefon na punjacu, a Cule stetocina vrslja okolo..nemam vremena da sve to posklanjam, ukakice se dete, nego ja Culeta u ruke, pa u kupatilo..

Sela Dora na WC solju i kaze..

-Ali mama, ja sad ne mogu da kakim pred publikom..i sama si rekla da je to kakenje mnogo intimna stvar..:ajme:

Morala sam Culetu da zatvorim oci da dete moze da kaki..

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...