Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 932
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Danas, vodila decu u školu na upoznavanje. Primila nas buduća njihova učiteljica i igra igru "Na slovo, na slovo" Stigismo do L Ređaju deca: led lopta luk... Javlja se P: - lelemudaš! Učit

Moj čo'ek je direktor jednog fudbalskog kluba u ligi u kojoj igra i moj lokalni fudbalski klub. Missim, odma' da razjasnimo, to "direktor" je samo titula, ništa on od toga nema, osim nervoze i nekolik

Iskopah ovo odnekud i sit se ismejah....   Nastalo u jednom od mojih naleta inspiracije pre desetak godina!   DUŠAN SILNI I RAJA     Da l’ to grmi il’ se zemlja trese il’ udara more u mramorj

Zakačene slike

Zona sumraka u mom malom mistu. :lol: Najpre su mi se načestitali mile nove godine u supermarketu:

Niste znali da su u toku novogodišnji praznici? Sad znate! :uredu:

A potom mi je u pošti ljubazni čika napomenuo da, ako želi da podigne paket koji šaljem, druga strana mora pronaći poštu koja radi da bi paket podigla. :uredu: Niste znali da paket ne možete podići u pošti koja ne radi? Sad znate! :uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sta da radite kad vam je dosadno u avionu?

1. Izvadite laptop iz torbe

2. Lagano ga otvorite

3. Upalite ga

4. Cekajte trenutak da ste sigurni da putnik do vas gleda

......5. Povezite se sa internetom

6. Na trenutak zatvorite oci,ponovno ih otvorite, podignite pogled prema nebu kao da se molite

7. Duboko udahnite i otvorite link

Zabava u avionu<---klik

8.Pogledajte izraz lica putnika do vas

9.Uzivajte!

:hahaha::hahaha::hahaha:
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Do suza...ludača, prijateljica, kad me ostavila, izbacila iz auta nekad jutros... :roll: a i ona vidno navarena...ipak vozi odlično ...zaustavila ju je policija nekih 400m dalje iiii naravno da su primjetili da je pijana...a ona navela razlog zašto je tako...jer se razvodi i nije joj lako, s*ebana je :hahaha:...i policajac joj ostavi svoj br. tel da mu se javi kad se sabere. :fijuk:

I da...kao, znaš da vozačka ide zbog ovoga...da se čuva.

Razvede se, a ni udala se nije. :blink::lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Štrajk učenika, žele i dalje skraćene časove

Agencije, B. Janačković | 31. 03. 2011. - 00:02h | Komentara: 49

KRUŠEVAC - Više od dve stotine učenika kruševačkih srednjih škola protestovalo je juče pred zgradom gradske uprave, nezadovoljni odlukom sindikata prosvete o prekidu štrajka i najavom nadoknade izgubljenih časova. Srednjoškolci traže da im časovi ostanu skraćeni i da se profesorima smanje plate.

„Hoćemo časove od 30 minuta” i „Ministre, care, ne daj im pare”, bile su neke od parola koje su uzvikivali, a nakon tridesetak minuta, pošto im se niko iz gradske uprave nije obratio, razišli su se uz povike „vratićemo se opet”.

:hahaha:

Secam se '98-me ili je to vec bila '99-ta ipak mislim 8-ma ... i mi smo (ucenici) strajkovali i iz istog razloga... cela Srbija, koje smo havarije pravili.

Biologicarkinu peglicu namestili izmedju dva drveta... uletali u zbornicu sa onim pistoljima na kuglice... ne znam sta je kome palo na pamet pa smo se svi nasminkali (:blink:)

Eh...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Uradila sam što ste mi rekli

PROSLEDILA SAM RAZNE E-MAILOVE KAKO JE PISALO

Još uvek čekam da se desi čudo.....

cida359a5a1ed8741fbb495.jpg

Svim mojim prijateljima koji su mi u poslednje vreme slali "dobre želje" pisma sreće, male anđele ili OBEĆAVAJUĆE čudo ako prosledim neke mailove

NIŠTA OD TOGA SE NIJE OBISTINILO !

UBUDUĆE ŠALJITE MI ISKLJUČIVO NOVAC, ČOKOLADU, ILI ARANŽMANE ZA PUTOVANJA

HVALA !

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...