Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Moj Cule, zvani mafija..:srce:

Zatvaram ga samo par sati nocu, svo ostalo vreme je pusten i cunja po kuci..jutros ustajem i jos onako neprogledana ga pustam i krecem da turim kafu..on kao pusten s lanca, cas gore, cas dole, sve tutnji kroz kucu..zakuvam kafu, iznesem na terasu i zovem njega da izadje da mi pravi drustvo, njega nigde..proverila sam sve coskove gde se obicno zavuce, nema ga..i vec pocela da me hvata frka, kad cujem neko cangrljanje u kupatilu..udjem i vidim zeca u bubnju ves masine kako trci i prevrce se..:lol::lol::lol:

Luda ludina zecija..:lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 932
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Danas, vodila decu u školu na upoznavanje. Primila nas buduća njihova učiteljica i igra igru "Na slovo, na slovo" Stigismo do L Ređaju deca: led lopta luk... Javlja se P: - lelemudaš! Učit

Moj čo'ek je direktor jednog fudbalskog kluba u ligi u kojoj igra i moj lokalni fudbalski klub. Missim, odma' da razjasnimo, to "direktor" je samo titula, ništa on od toga nema, osim nervoze i nekolik

Iskopah ovo odnekud i sit se ismejah....   Nastalo u jednom od mojih naleta inspiracije pre desetak godina!   DUŠAN SILNI I RAJA     Da l’ to grmi il’ se zemlja trese il’ udara more u mramorj

Zakačene slike

Moj direktor Arapin, koji zna srpski ali ne savršeno, pa kaže daj mi onaj torba, donesi mi onu papir, ili taj čovek je luda :lol:

Elem, danas me pita nešto i ja mu reknem : Smetnuo sam to s uma

On: Šta si metnuo? :ggg:

Ja: NIsam ništa metnuo, smetnuo sam

On: Je l' to šatrovački?:blink:

Ja, jok brate moj, to je samo finiji izraz za zaboravio sam.

:lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nije da me nasmijalo...oplakala sam...:hahaha: ...prijateljica ima frku sa momkom, tacnije on se ne javlja, ne pise...a ona macka i po...ne znamo koji mu je q. , elem..trebali su sad na more zajedno...dje je puklo...ako i on sam zna. :dry:

I tako mi nju bodrimo, a pise ona meni poruku na fejsu..i na kraju napise: (moram izvorno, neka oproste svi :kez: )

"...bolji svijet bez muskih, da ih kakav virus hoce napasti, da im svima cune pootpadaju, ionako su se pretvorili u picke : )))))!"

:hahaha::hahaha:

Izmenjeno od strane člana Sunflower
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ovaj pos je u mojoj glavi objedinio i danas me je nasmejalo i nikad necu razumeti i danas me je obradovalo i sta radis i dje si bila i setite li se nekog sa foruma..

Elem, pisala sam vec tamo o ovom slucaju ali ajde racunam da nisu svi sve procitali na tamou.

Prica meni jedan moj pre par godina:

-Sreo sam danas skolsku iz osnovne.

-Aha. Sta veli?

-Ma nista, zove se **** Majtan, bila je malo opicena u to vreme, tela u 7mom da se besi zbog neuzvracene ljubavi pa joj puko kanap, proculo se u skoli, strogo nam zabranili da je zajebavamo na tu temu, pretili ukorima, bila bas frka i to sve..

-Pa?

-Pa nista, od tog momenta do dana danasnjeg je zovemo **** Gajtan. :neznam:

I tako.. Prolazim ja danas kroz riblju pijacu na putu do poreske uprave da pokupim resenja i da ih uzdravlju platim i sretnem **** i Milana Tarota, malo me podidje jeza, nastavim svojim poslom, stignem do poreske i saznam da mi je deo duga otpisan.

Drzava ćasti.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

Kruševac -- Nakon što se verbalni sukob učenika ispred Mašinsko-elektrotehničke škole u Kruševcu pretvorio u masovnu tuču u koju su se umešali roditelji, petoro povređeno.

Učesnicima fizičkog obračuna, koji su zadobili lakše povrede, ukazana je medicinska pomoć u kruševačkom Zdravstvenom centru, a policija je uhapsila svih sedam vinovnika tuče.

Oni su, uz zahtev za pokretanje prekršajnog postupka, privedeni sudiji za prekršaje Prekršajnog suda u Kruševcu.

Prema policijskom saopštenju, protiv dvojice učesnika tuče biće podnete i krivične prijave zbog osnovane sumnje da su izvršili krivično delo napad na ovlašćeno službeno lice.

Incident se dogodio u ponedeljak, oko 15.30 sati, u vreme velikog odmora.

Nije smešno, ali.... ma, ipak je smešno. :hahaha::hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Šta je ovo, ovo je nepravda, Uaaa, ja i dalje ne mogu da joj kažem sve što ´ocu! swear1.gif

Znam.. to mi Morph radi mobing :dry:

zapravo.. to je

Wikipedia-logo-af.png

Foring (engl. forum abuse, forum member abuse) је specifični oblik ponašanja na forumu, kada jedna osoba (npr.admin) ili grupa osoba psihički zlostavlja drugu osobu, sa ciljem ugrožavanja njenog ugleda, časti, ljudskog dostojanstva i integriteta,

ili kada, koristeći svoju poziciju i sva raspolažuća sredstva, blokira ostalim osobama dodeljivanje reputacija, nagrada, povelja, pehara, jednokratnih ili višekratnih novčanih uplata i donacija foringovanoj osobi, a povodom njenih prelepih i prepametnih postova širom foruma.

Foring može dobiti zamah, sve do eliminacije foringovane osobe sa foruma.

Zlostavljana osoba je nemoćna, tužna, razočarana i u nemogućnosti da se odbrani ili primi reput/nagradno putovanje/povelju/medalju/pehar/novčani iznos.. bilo šta.

O foringu govorimo kada se takve ahtivnosti odvijaju najmanje jednom nedeljno, tokom najmanje šest meseci.

:neznam: Klasičan Foring :(

:ggg::ggg::ggg:

Izmenjeno od strane člana Glisha
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

o boze, samoj sebi sam se smejala i smejala i smejala do suza, i jos uvek se smejem, jer mi ta slika ne izlazi iz glave :hahaha:

Isla sam na pecanje; nesto ranije padala je jaka kisa i teren je bio blatnjav. Spustila sam pecaljku i sela na travu, par meteri dalje. Pecaljka pocela da radi, ja se zaletela da je zgrabim, naravno ne misleci na klizav, blatnjav teren oko pecaljke. Noge mi "izgubise kontrolu", poceh da slajfujem, izlete mi tlo pod nogama :hahaha: Tako sam nezenstveno aterirala na ledja.... lezim tako u blatu i kidam se od smeha:hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Udjem ti ja u pekaru,gladna kao vuk. Neka cupava grlata zena ,nit dobar dan nit ista. Ja reko,dobar dan imate li obicne kifle,a ona me gleda onako ispod oka i kao nemamo,ali imamo perece. Hoces perece? Reko neka hvala,a jel imate djevrek? Kaze ona,nemamo ali imamo perece,hoces perece? (mislim se u sebi ova nije sama kod kuce i pocnem da se smejem) Reko,zeno gospodjo ne zelim perece. Tek ona a jesi li sigurna :blink:? I narednih 5 sekundi tishina :blink::blink::blink: sa identicnim izrazem lica kao ovaj smajli. I ja joj kazem,reko dobro,da ja sad uzmem perece,hocete li sledecu musteriju prestati to da pitate? Ona ,dobro onda koliko pereca zelite? Erm...........prsnem od smeha i izadjem napolje,misleci se da li njoj nije dobro od toplote,ili mozda ja ne znam vise da razgovaram s ljudima :smeh: . Kako opicen momenat u pekari.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Mogla bih, a neCu, da se upisem na Decije bisere ...jer mislim da je moj klinjoser tj. tinejdzer prerastao tu temu. :strikeraj: Lm, danas me je nasmejao. Vratio se iz skole, razmenjujemo novosti, i upita me:'Tata sutra treba da dobije onu uvecanu platu?' ...- Trebalo bi, ali nikad se ne zna' (ja sumnjicava) ....-'Aha... da ne preJudiciramo' ............ InJaooo, bubi ga mama - k'o da mi ga Vendi rodila :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

I ovog vikenda moja koleginica obilazi svadbe....krenulo je nešto na tu temu, ali bitan detalj je da ona uživa u svadbarenju.

Dobro, mlada je i treba da uživa, ali što voli da se fotografiše-čudo jedno.

Zove ona mene jutros ranom zorom, da me pita kako ona da prebaci fotografiju sa telefona na računar, i da je postavi na FB?

"Dođi ti slatka lepo kod mene jer ako ti to budem ovako preko telefona objašnjavala, provešćemo dan sa slušalicom u ruci, pa da mi to skratimo. :kez: "

Evo ti nje oko podne, a ja "vredna domaćica" dočekam je u bade mantilu (sama sam...može mi se :plaz:).

Prebacim joj sliku, okačimo na FB i odradimo to za par minuta. Uz put joj aktiviram opciju da može da šalje mail direktno sa telefona, da kači slike direkt sa telefona na FB i ode mala srećna i zadovoljna.

Sad meni đavo ne da mira....gledam onu sliku...gledam pa se čudom čudim. Na slici pored nje neki lik...neobrijan..neočešljan....(uh kako bi ga okupala!!) u trenerci, amblem CZ na toj istoj trenerci...a ja, naravno nemam pojma ko je?! Mislim se-mora da je nako jako bitan, čim se ona slikala sa dotičnom personom....ali isto tako znam da je bila u svadbi...vidim hotel je u pitanju...pa se misli-nije valjda došao tako obučen u svadbu? Možda i jeste?!?! Možda je to novi sportsko-modni trend, doći nekome na venčanje u trenerci.

Pošaljem mom dragom sliku na posao da mi on išpijunira o kome je reč, da ne umrem neobaveštena...a sramota me da pitam koleginicu.

Kad evo ti nje šalje sms-"Kako da izradim fotografiju sa telefona, pita tata."

Opet ja lepo sve potanko objasnim i na kraju ne odoleh da je priupitam:

"A ko (nam) je to??"

"PA ROBERT PROSINEČKI!"

"JEEEEEEEEEEEEL! E dobro...hahahaahah"

Evo pošteno priznajem da je krajnje vreme da počnem da se interesujem da sport zvani fuZbal i ne budem više toliko neobaveštena. Mada, kad malo bolje razmislim, da sam iz prve prepoznala o kome je reč, ne bi se ovako dobro zabavaljala u ovo nedeljno pre podne. :lol:

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Današnja pred premijera Crvenkape u pozorištu mladih.

DaklaM, za one neobaveštene, nova bajka izgleda ovako:

Ključno pitanje Crvenkapi je "A gde ti je tata?"

Mama tužno odgovara: "Tata nas je ostavio još dok je Crvenkapa bila mala i otišao sa nekom fuficom u beli svet. Od tada ni traga ni glasa od njega. Sreća pa je tu lovac Luka da mi pravi društvo."

U tom momentu se pojavljuje lovac Luka, zavodnik koji se topi od miline kad ugleda Crvenkapinu mamu i počinje da joj recituje, pardon, čita ljubavne stihove. Kao i svaki zaljubljeni par i njih dvoje bi voleli jednu večeru za dvoje, pa šalju Crvenkapu samu u šumu kod bake. Crvenakapa se silno obraduje što će konačno ići sama kod bake. Mama, kao i svaka brižna mama, šalje svraku da prati Crvenakapu kroz šumu, naravno da ova to ne primeti. Crvenakapa shvata (nija više tako mala i naivna) da bi mama i lovac voleli malo duže da budu sami i izvodi zaključak da baš i ne mora da žuri kod bake i može malKo da skrene sa puta....i tu sreće vuka.

Vuk dolazi vuka kod bake zakuca baki na vrata a ona upita "Ko je?" Vuk odgovara "Ja sam poštar, glas mi je oštar" :lol: (tu sam već peti put pala od smeha i slika u glavi)

Za to vreme (grčevite borbe za sopstveni život Crvenakape i bake) njena mama i lovac Luka plešu Šango na romatničnoj večeri. Romantiku prekida dolazak svrake da im javi vest....Nisu baš bili srećni zbog toga...ali roditeljska briga je važnija od Šanga i romantike.... :lol:

Odlaze da spasu baku i Crvenkapu. Nakon junačke pobede oslabljenog vuka, lovac opet čita ljubavne stihove izabranici srca svoga...i naravno prosi je za svoju ženu.

Baka kojoj lovac ide na žiFce govori: Ma pristani brzo, samo da nam ne recituje više!!!

Sraćan kraj....mrak....i ja zamišljam kako sad sledi nastavak priče "Crvenkapa part II -U vučijim raljama strasti" ....:lol:

PS: Po izlasku iz pozorišta, okrenula sam se da proverim da li smo mi to bili u Pozorištu mladih ili...? :lol:

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...