Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 629
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Tata: Koga voliš više? Mamu ili tatu? Sin: Oboje. Tata: Dobro, recimo ovako. Da ja odem u Pariz, a mama u Norvešku gde bi ti otišao? Sin: U Norvešku. Tata: Zašto? Sin: Jer je to super zemlja. Tata: A

Pravu lepotu davanja tokom novogodisnjih praznika najslikovitije opisuje kratka drevna kineska poslovica: 朣楢琴执执 瑩浻牡楧硰执执獧浻牡楧敬瑦 瀰 絸朣杢执獧扻捡杫潲湵 潣潬昣昸昸慢正 牧畯摮椭 慭敧敷止瑩札慲楤湥楬敮牡氬晥⁴潴敬 瑦戠瑯潴牦浯潴 捥捥捥戻捡杫潲湵浩条眭 扥楫bn 楬敮牡

Otisao Albert Ajnstajn pred Boga na onaj svet, te pita ga:

-Boze, ja sam na zemlji izmislio najvecu formulu za sva vremena, ali ne znam formulu kojom si ti stvorio coveka.

Bog mu da jedan papiric i kaze:

-Evo ti je!

Ajnstajn cita formulu te zamisljeno kaze:

-Ali ovde ima greska?!

-Naravno da ima! :ljutko:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Profesor matematike šalje faks ženi. Piše:

- "Draga ženo: sigurno razumeš da su ti 54 godine, ja imam određene potrebe koje ti jednostavno više ne možeš kvalitetno i u potpunosti zadovoljiti. Sa svake druge strane gledano naš brak je skladan, zadovoljan sam tobom kao ženom i doista se iskreno nadam da te ovaj faks neće previše povrediti ili uzrujati. Nakon posla idem do motela sa svojom 18-godišnjom asistentkinjom ali ću biti kući pre ponoći - tvoj muž."

Kada je stigao do motela na recepciji ga je čekao faks od žene:

- "Dragi mužu, i ti imaš 54 godine, a u trenutku kada budeš čitao ove redove ja ću biti u drugom motelu sa 18-godišnjim konobarem iz obližnjeg bara, a budući da si genijalan matematičar sigurno ti neće biti teško za shvatiti da 18 u 54 ide puno više puta nego 54 u 18, nemoj me čekati - tvoja žena."

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Kaže strastveni pecaroš:

- Ja sutra neću moći da dođem na pecanje, jer mi je žena to strogo zabranila, a vi znate kakva je ona, je li?

Drugovi sažaljivo odgovore:

- Dobro, onda ćemo morati da idemo bez tebe iako si nam ti ponajbolji pecaroš.

Sutradan dođu oni na svoje omiljeno mesto za pecanje kad tamo onaj njihov drug što od žene nije smeo sa njima, prvi došao i već peca. Oni ga preneraženo pitaju:

- Pa dobro, prijatelju, kako si ovoga puta uspeo da se izvučeš i dođeš?!

- Znate, dogodilo se čudo! Noćas u neko doba probudi me žena sva razbarušena i obučena u neki seksi veš, držeći u rukama policijske lisice i neke kožne kaiševe, pa mi kaže: "Ljubavi, veži me i radi šta god hoćeš!". Ja je vezô i evo me s vama!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

u prvom razredu uciteljiva uci decu o trudnoci.Na kraju objasnjavanja javlja se perica.

P:uciteljice jel moze moja baba da ostane trudna:

U:"Ne perice oa je stara"

P:"a jel moze moja mama da ostane trudna:"

U:"moze perice:"

P:"a jel moze marica iza mene da ostane trudna:"

U:"nemoze ona je suvise mlada:"

Perica se okrene marici i kaze joj :"Jel vidis glupaco da nemas cega da se bojis:"

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...