Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 629
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Tata: Koga voliš više? Mamu ili tatu? Sin: Oboje. Tata: Dobro, recimo ovako. Da ja odem u Pariz, a mama u Norvešku gde bi ti otišao? Sin: U Norvešku. Tata: Zašto? Sin: Jer je to super zemlja. Tata: A

Pravu lepotu davanja tokom novogodisnjih praznika najslikovitije opisuje kratka drevna kineska poslovica: 朣楢琴执执 瑩浻牡楧硰执执獧浻牡楧敬瑦 瀰 絸朣杢执獧扻捡杫潲湵 潣潬昣昸昸慢正 牧畯摮椭 慭敧敷止瑩札慲楤湥楬敮牡氬晥⁴潴敬 瑦戠瑯潴牦浯潴 捥捥捥戻捡杫潲湵浩条眭 扥楫bn 楬敮牡

Pita učiteljica decu šta je to herojstvo? Javi se Perica i kaže:

• Herojstvo je kad nekom spasiš život.

• Bravo Perice! - kaže učiteljica A jesi li ti nekad nekom spasio život?

• Jesam, svom nećaku!

• A kako Perice? - znatiželjna je učiteljica.

• Pa lepo, sakrio sam sestrine antibebi pilule.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Dolazi čovek u ministarstvo da pita za posao.

Službenik: Jeste li već negde radili?

Čovek: Bio sam tri godine u vojsci.

Službenik: Imate li kakve benificije?

Čovek: Ranjen sam, odneo mi geler genitalije.

Službenik: Primljeni ste, radno vreme je od 7:30h do 15:30h. Dođite sutra u 10:00h.

Čovek: Rekli ste da je radno vreme od 7:30h do 15:30h, zašto da dođem u 10.00h?

Službenik: Ovo vam je državna firma. Mi do 10:00h češemo jaja tako da vi nemate potrebe dolaziti ranije.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Hvali se deda od 85 godina doktoru da mu je mlada žena trudna. Ovaj ga potapše po ramenu i reče:

• Da ti ja ispričam priču... Išao lovac šumom i naleti na medveda, potegne za puškom i vidi da je greškom poneo kišobran. On uperi kišobran u medveda i, gle čuda, kišobran opali i ubije medveda!

Deda će:

• To je nemoguće! Sigurno je neko opalio iza njegovih leđa, a da on to nije primetio.

Doktor:

• Upravo tako deda, upravo tako...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Žena psiholog na radiju odgovara na pitanja slušalaca. Javlja se starija gospođa:

- Molim Vas da mi kažete šta da radim, moj suprug ima 50 godina i stalno se okreće za djevojkama od 20 godina ?!

Psiholog joj odgovara:

- Gospođo, nemojte da brinete, ja imam terijera koji stalno trči za Poršeima, ali i da uhvati nekog od njih, ja stvarno ne znam šta bi on mogao da uradi s njim ?!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Na vratima neba stoji jedan jako ljut čovek i urla :

- Pa šta se dešava ? Šta ja tu radim ? Pogledajte me !Imam 35 godina, ne pušim, ne pijem, juče sam rano legao u krevet i sad sam tu pred vama!Sigurno je neka greška ! Molim Vas da proverite !

- Još nam se nikada nije desilo da pogrešimo, odgovori Sveti Petar, ali proveriću. Kako se zovete?

- Momić. Tomislav Momić.

- Koje vam je zanimanje?

- Vozač bagera.

- Ah..da, evo, našao sam vas.

Tomislav Momić, vozač građevinske mehanizacije...

E, pa, gospodine Momiću, prema našim podacima vi ste umrli od starosti.

- Od starosti?Nemoguće! Pa imam samo 35 godina!

- Pa ne znam, odgovori sveti Petar, sabrali smo sve sate rada koje ste obračunali u Kolubari i to ispada ravno 128 godina...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Dođe čovek kod doktora da se žali:

• Doktore, ja stvarno ne znam šta da radim! Žena i ja već duže vreme ne radimo one stvari!

• Dovedite je, pa ću ja da popričam s njom!

I tako sutradan, muž dovede ženu kod doktora. Doktor je primi i počne razgovor:

• Dobar dan, gospođo!

• Dobar dan, doktore!

• Vaš muž mi je rekao da već duže vreme niste imali seksualne odnose? Zašto?

• Pa znate, doktore, ja ujutru krenem na posao i vozi me komšija. Onda me on pita: "Hoćeš da mi platiš za benzin ili šta?" i ja onda moram ono: "ili šta"! Zakasnim na posao i meni gazda kaže: "Hoćeš da ti dam otkaz ili šta?" i ja onda moram ono: "ili šta"! Vraćam se s posla i opet me vozi komšija i opet pita: "Hoćeš da mi platiš benzin ili šta?" i ja onda opet moram ono: "ili šta". I kad dođem kući, ja stvarno ne mogu više!

Na to će doktor:

• Pa, hoćemo li da kažemo vašem mužu, ili šta?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Vozi Mujo Iztuzle sleper soli za Suboticu, prolazi preko Kacke petlje, otvori prozor i pita djelatnicu sto stoji kraj puta:

Mujo: Kol'ko jedan sahat?

Radnica: Sto evara.

Mujo: Dobro, al' ja volim malo i da bijem...

Radnica: Onda dvesta.

Mujo: Moze, aj upadaj.

Radnica: A cek samo da te pitam, a dokle ti to bijes?

Mujo: Dok ne vratis pare.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Žena ulazi u kuhinju i zatiče muža kako stoji sa muvolovkom u ruci i zvera po kuhinji.

- "Šta to radiš?"

- "Lovim muve."

- "Je li? Jesi li ubio koju?"

- "Da, tri mužjaka i dve ženke," odgovori joj.

Žena iznervirana upita:

- "A kako znaš da razlikujes muške od ženskih muva?"

On joj odgovara:

- "Tri su bile na konzervi od piva, a dve na telefonu."

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Dobio čovjek otkaz na poslu, te sav očajan krenuo kući. Ulazi u kuću, kad u dnevnoj sobi susjed je*e njegovu ženu. Onako šokiran istrči na balkon, a tamo kći zabila iglicu u venu. Došlo mu zlo i ode u kupaonicu kad tamo sin naguzio prijatelja. Odluči otići na most i baciti se u rijeku. Stoji tako na mostu, razmišlja: "Žena kurva, kći drogerašica, sin peder, ubit ću se i gotovo, posao da i ne spominjem. Uto začuje da ga sa obale rijeke netko zove. "Čovječe siđi dolje, ja ću ti pomoći, ja sam tvoj vilenjak!"

Što će, jadan siđe dolje i pita: "Kako mi ti možeš pomoći: žena kurva, sin peder, kći..."

Kaže vilenjak: "Mogu, uz jedan uvjet."

- "Kaži uvjet"

- "Moraš mi popušiti i svi tvoji problemi bit će riješeni."

Razmišlja čovjek i pristane. Puši on vilenjaku, ovaj ga gladi rukom po glavi i pita: "Jeli, koliko imaš godina?"

- "Četrdeset i pet."

- "Četrdeset i pet kažeš, a još vjeruješ u vilenjake!"

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Jednom je zenska mozdana celija dolutala u muski mozak.

-Ima li koga, 'alo?

Dugo je trazila i dozivala.

-Heeeej ima li koje zive celije u ovom mozgu?!?!

Niko nije odgovarao i vec se osetila jako usamljenom...Pokusala je i poslednji put da dozove nekoga...

-Hej, ima li uopste koga ovdje?!

Napokon je cula glasic, vrlo udaljen:

-Mi smo svi dole! Doleee!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...