Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Nisi razumeo što sam pominjao Šekija. Rekoh da jedino on svoje predizborne nastupe i izjave drži u okvirima ustavnih ovlašćenja predsednika. daleko od toga da bih ga voleo videti na čelu države.

A ja ću za Belog u prvom krugu da glasam kao opomenu svim "ozbiljnim" kandidatima.

Izmenjeno od strane člana Adrijan
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 357
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Pratite Šešeljev twitter nalog u vezi ovoga, nećete zažaliti. 

@Morph nema bogznakakva ovlašćenja kao preCednik, žao mi ga je po malo ... but lepo je to objasnila Vesna KLIK ili KLIK ili KLIK

A da mi ne izađemo sutra na izbore, pa ne pobedi nijedan (pošto nam nema sreće ni sa jednim), damo zemlju u arendu pa na pecanje :cesces:

Zakačene slike

Ako  Beli izvuce sve one koji ga smatraju samo sprdnjom i glasaju za njega'iz inata',super! Ali zaista mislim da gori predsednik od prethodnog ne moze biti.

Moram nesto da napomenem,Obradovicevo obracanje uopste nije obracanje za predsednika,on zna da za to mesto nece proci.Ono je pre bilo neko obracanje pod pretpostavkom da slede parlamentarni izbori,cime je  pre radio na propagiranju programa rada stranke,nego njega licno.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Meni je logičan odgovor da je u svoju uverenost u pobedu ukalkulisao agresivnu reklamu. Ono, agresivno ćemo se reklamirati i sigurno pobeđujemo. Zaista mi neverovatno zvuči da neko može da pomisli da se iko bez reklame i propagande može dobro plasirati na izborima. Pa i jabuke se na pijaci bolje prodaju uz reklamu.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Kakve su vaše prognoze? Cenim da će gazda Vučkove brojke od prvih rezultata da se kreću oko 50% i da će na kraju prevagnuti na njegovu stranu. Tako da ćemo možda na kratko imati prvog srpskog cara posle 14. veka, s obzirom na to da će de facto istovremeno biti predsednik i premijer države. :ajme: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Да се разумемо, нисам гласао за Вучка, али не могу да не приметим да иако је заиста убедљиво и без већих неправилности победио, ни један (битни, "демократски") протукандидат му није честитао!!! 

Па боксери када добију батина и изгубе меч, честитају победнику. Овакво понашање је упоредиво са оним када су 1995. хрватске пичке сишле са постоља да не би морале честитати победницима и одслушати химну. И до данас, двадесет година после нису више имали прилику да стану на постоље. Тако треба да прођу и сви они који су се јуче надметали на изборима, а не знају да поднесу пораз. За мене као политичари више не постоје. 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

To se ne poredi,izvini Adrijane.Ono je bila borba u ravnopravnim uslovima,i tada svaki protivnik zasluzuje cestitke.Cestitali smo mi i Italijanima u odbojci ,iako smo znali da su igrali dopingovani,mada nerado,ali jesmo.

Inace,ovde zaista nema sta cestitai.Kad jabuke koriste sva moguca sredstva i nacine ,koristeci ucenu,prinudu ,pretnje i prozivke,s pozicije sile,goji bobice nemaju na cemu da cestitaju.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja bih voleo kab bi izbori kod nas jednom prestali da budu borba za život i smrt i kad bismo imali taj normalan odnos prema pobedi i porazu. Realnost je trenutno takva da populistička retorika zasićena domaćim neprijateljima i izdajnicima uživa na lovorikama naše jadne stvarnosti. Čestitka, makar bila neiskrena, je tu da označi kontinuitet kod kandidata koji tvrdi da je razumniji, kulturniji i tolerantniji od trenutno vladajućeg. I trebala bi da usledi. Bar protokola radi. 

Ako čestitamo, to ne znači da sutra nećemo uzeti bubnjeve i pištaljke (...) pa krenuti u oslobođenje kao toliko puta do sada. Lanci Cara Vučka Prvog će tek postati pretesni, u to će se brzo uveriti ovi što menjaše veru za državnu večeru i obraz za šaku vlasti.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Luminice, čestitanje protivniku je stvar pristojnosti, protokola. Savršeno normalno je čestitati, bez obzira na "ravnopravnost". I dan pre izbora se znalo kolika je ravnopravnost, tako da gubitnike niko nije terao da učestvuju. Mogli su zbog "neravnopravnosti" (nezvanično) povući kandidaturu pre samog glasanja i to bi bio opravdan akt. Ovako, nečestitanje pobedniku nije ništa drugo nego nepristojnost, nedoraslost i bezobrazluk. 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nekada davno.. u prošlom milenijumu, šetala sa Čedom beogradskim ulicama, pa dođem kod tetke u NS i udaram po pištaljci, ori se okruženje Riblje pJace. 

Natrčala sam na sestrin status u nedelju na noć ''Laku noć Srbijo'' - jbte, kakva drama :roll: 

Ono, što mi je najbitnije u svemu je to, što sam izašla na izbore, kao i uvek, obavila svoju građansku dužnost.. iako smo svi znali ko će da pobedi. Hajd' da svako gleda svoja posla. Kome se ne sviđa - doviđenja. (poruka za one, koji odlaze iz Srbije već dvaes' i kusur godina). 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...