Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Ajd i ja da reknem koju na ove politicke teme...

Jesam se malo iznenadio u nedelju uvece, ali isto mi tako nisu jasni oni koji zakukase naglas o izboru Tome za predsednika.

Ne mislim da ce se bilo sta dramaticno desiti. Kao neko ko zivot uvek gleda kao "casu dopola punu", cak mislim da iz ovoga moze i nesto dobeo da izadje. Iako glasam 20 godina za demokrate, istina je da nisu dobro radili poslednjih godina. Ako ikada politicari izvlace iskustva iz izbora ovo im je svima za nauk. Neka se malo pokazu i ovi.

Tadic je previse postao vlasnik sveopste vlasti i nije se znalo da li je predsednik drzave, stranke ili vlade. Za sve se pitao i u sve se mesao. Koliko god mislim da je u svetu bio "valjan" predstavnik zemlje Srbije, toliko mislim da se ovde malko vise "zaneo".

A nama obicnom narodu? Ni bolje ni gore. U narednih 5 godina 'leba za porodicu mi ionako nece zaraditi niko od njih nego mojih (i zeninih ) 10 ( 20 ) prstiju! :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 357
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Pratite Šešeljev twitter nalog u vezi ovoga, nećete zažaliti. 

@Morph nema bogznakakva ovlašćenja kao preCednik, žao mi ga je po malo ... but lepo je to objasnila Vesna KLIK ili KLIK ili KLIK

A da mi ne izađemo sutra na izbore, pa ne pobedi nijedan (pošto nam nema sreće ni sa jednim), damo zemlju u arendu pa na pecanje :cesces:

Zakačene slike

Naleteh malopre na tv-u na Mićunovića, koji reče da je izlazak na izbore "osnovni lični atribut građanina" ...

P'dobro.. miĆunović je u politici raritet, neshto k'o u vasioni Halejeva kometa..

(zajedničko im je da se pojavljuju svake 76te godine)

on se (po)javio kad se rodio.. pa sad 1e51b317.gif

(zajedničko njegovijem obAma pojavljivanjima i tad i sad je: da kaže malo... al' kaže glupo! :lol:)

mslm..

ne slažem se sa izrečenim 260c958c.gif svoje pojavljivanje na izborima uopšte ne smatram osnovnim ličnim atributom 3f7cc461.gif

NE!

Moje pojavljivanje na njihovim izborima smatram svojim ličnim glagolom.

ELAboracija: Upoznavši vremenom sve te političarske komete, zvezdice, planete, satelite, repatice i ostalu političarsku prašinu,

kao isQsna i slobodoljubiva građanka, patriotkinja, do tog svog ličnog glagola kao svojevrsnog ličnog pečata,došla sam krenuvši od glagola ebati.

Tako danas, moj izlazak na izbore predstavlja moju osnovnu ličnu - zbirku glagola.

.. pozaMašnu 82160ffc.gif

Izmenjeno od strane člana Glisha
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

MMF u svakom slučaju mora imati ekonomske resore u vladi:

Beograd -- URS ima odličnu ponudu od SNS, koja uključuje značajan broj ministarstava, nezvanično saznaje TV Prva.

URS-u više ide u prilog da pregovori DS i SPS ne budu uspešni, dodaje ova TV stanica.

Prema toj ponudi, URS bi u naprednjačkoj vladi dobio sve ekonomske resore, lokalnu samoupravu, regionalni razvoj, kao i ministarstvo za evropske integracije i ministarstvo zdravlja ili ministvo bez portfelja.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Dačić mandatar nove vlade SNS-SPS-URS!

Lider socijalista Ivica Dačić zatražio od predsednika Tomislava Nikolića mandat za sastav Vlade Srbije koju će činiti SNS, SPS i URS.

Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je da je lider socijalista Ivica Dačić zatražio mandat za formiranje vlade Srbije, i da će parlamentarnu većinu činiti koalicija SPS-PUPS-JS, SNS i URS.

"Očekujemo da Vlada bude brzo formirana, stabilna i da radi u interesu građana Srbije", izjavio je Ivica Dačić.

"Vlada će biti stabilna ukoliko bude ovakva parlamentarna većina. Meni je cilj da učinimo nešto za građane. Svoj posao ću obavljati odgovorno kao i do sada. Ovo je ispit zrelosti kao predsednika stranke i kao lidera koalicije", dodao je Dačić.

"Imali smo veoma korektne odnose sa Demokratskom strankom i želimo da tako i ostane", rekao je Dačić.

"Ja nisam glasao za Nikolića, glasao sam za Tadića, ali narod je odlučio drugačije. Nikada nisam ni iznosio zahtev da želim da budem premijer. To nije bio naš zahtev, već logični odgovor ", kaže lider SPS-a.

On je naglasio da će se razgovori nastaviti, sutra sa SNS, a u narednim danima sa svim drugim strankama koje će biti upoznate sa glavnim tačkama programa buduće vlade i otvorenošuću da u tu parlamentarnu većinu uđu i neke druge stranke.

Biografija Ivice Dačića

Mandatar za sastav nove Vlade Srbije Ivica Dačić rođen je 1. januara 1966. godine u Prizrenu.

Osnovnu školu je završio u Žitoradji kod Prokuplja, gimnaziju u Nišu, a Fakultet političkih nauka, odsek žurnalistike, u Beogradu 1989. godine.

Bio je u fakultetskoj organizaciji Saveza komunista, a 1990. godine je izabran za prvog predsednika Mladih socijalista Beograda.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Na osnovu spekulacija beogradskih medija, nova Vlada Srbije bi trebalo da izgleda ovako:

Premijer - Ivica Dačić (SPS)

Potpredsednici vlade - Jovan Krkobabić (PUPS) i Suzana Grubješić (URS)

Ministarstvo unutrašnjih poslova - Ivica Dačić (SPS) - nije mu dosta mesto premijera? :cesces:

Ministarstvo spoljnih poslova - Leon Kojen - Tadićev savetnik :ggg:

Ministarstvo odbrane - Aleksandar Vučić (SNS) - osećam se jako bezbednim :ufrci:

Ministarstvo pravde - Nikola Selaković (SNS)

Ministarstvo energetike - Zorana Milanović (SNS)

Ministarstvo trgovine (unutrašnje i spoljne) - Velimir Ilić (NS) - što smo trgovali, trgovali smo :krsti:

Ministarstvo kulture - Radoslav Lale Pavlović (SNS)

Ministarstvo poljoprivrede - Goran Knežević (SNS)

Ministarstvo prosvete - Žarko Obradović (SPS) - od sledeće godine ni tablica množenja neće biti obavezna :hahaha:

Ministarstvo infratsrukture - Milutin Mrkonjić (SPS)

Ministarstvo zdravlja - Slavici Đukić Dejanović (SPS)

Ministarstvo omladine i sporta - Branko Ružić (SPS)

Ministarstvo rada i socijalne politike - Milan Krkobabić (PUPS) - :hahaha:

Ministarstvo ekonomije i finansija - Mlađan Dinkić (URS) - a ko bi drugi? :roll:

Ministarstvo regionalnog razvoja, državne uprave i lokalne samoupravea - Verica Kalanović (URS)

Izmenjeno od strane člana Morpheus
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...
  • 1 mesec kasnije...

Novi Sad -- Stranka Nijedan od ponuđenih odgovora (NOPO) saopštila je da odbornik za koga se navodi da je podržao formiranje većine u Novom Sadu nije član te stranke. Ta stranka demantovala je navode u medijima da je NOPO, odnosno odbornik NOPO podržao SNS i Miloša Vučevića, kao kandidata za gradonačelnika. Reč je o Živku Ćurčiću, koji je donedavno bio član NOPO-a, a koji, kako se navodi u saopštenju, nije vratio pečat stranke.

Nož u leđa pametnjakovićima koji "nisu glasali ni za koga". :hahaha: Sad učestvuju u istoj farsi kao svi ostali. :hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 8 meseci kasnije...

Bas pre nekoliko dana mi je stigao listic za izbore, valjda opstinske, super je sve to, igraju se deca.

Lepo je videti sve zidove, bandere, drvece izlepljene plakatima...

A da ne pricam o tome kako letke nalazim svuda unaokolo.

Znaci ja treba da glasam za nekog ko jos nije naucio da pravilno odlaze smece..neee, to se nece desiti.

Znaci srednjoskolci mogu da sakupe novac za pomoc deci ili nekome kome je zaista potreban, a politicari ne mogu da se odreknu tog sramotnog materijala stampano u moilionima primeraka da bi pomogli nekom ko se bori za zivot...sramota!!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...