Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 357
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Pratite Šešeljev twitter nalog u vezi ovoga, nećete zažaliti. 

@Morph nema bogznakakva ovlašćenja kao preCednik, žao mi ga je po malo ... but lepo je to objasnila Vesna KLIK ili KLIK ili KLIK

A da mi ne izađemo sutra na izbore, pa ne pobedi nijedan (pošto nam nema sreće ni sa jednim), damo zemlju u arendu pa na pecanje :cesces:

Zakačene slike

  • 2 sedmica kasnije...

Ovaj deo foruma nikad ne posećujem,

ali sad moram nešto ozbiljno da kažem....

Ne pada mi na pamet da idem na glasanje,

jer se za ovih dvadeset i nešto godina mog glasačkog statusa

ništa nije promenilo sem imena onih na vrhu :dry:

Ukoliko neko od dotičnih kandidata,

sav novac koji dobije za ovu dosadnu kampanju koja se vodi po svim medijima

uzme lepo i uplati za lečenje bilo kog bolesnog deteta

(pošto to naše zdravstvene institucije nisu u stanju da priznaju u troškove lečenja)

i mani se ekponiranja,

eeeeee... za tog ću, tada glasati....

Do tada - sve smarače, posebno ove na ulici - vrlo lepo šaljem uuuu... Honduras :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Spletom nekih okolnosti danas me vozač vozi nazad na posao i onako u vožnji da skratim vreme do Novog Sada uzmem da pročitam novine. Muka me je uhvatila kada sam video naše političare kako na naslovnim stranicama propagiraju da je porodici i to sa četiri člana sasvim dovoljno da žive sa platom od 36000 dinara.

Istog momenta mi se smučio Branko Ružić iz SPS-a i Borislav Stefanović iz DS-a kao i ostali likovi koje sada ne želim da spominjem ovde a zastupaju interese SNS, URS-a....

Elem...ako sam se do sada dvoumio da li ću izaći na izbore, sada sam odlučio definitivno da ne izadjem. Ne želim da dam glas nekome ko me vređa i misli da sam toliko lud da poverujem u to što oni seru, a svi znamo da žive od plate od nekoliko hiljada evra mesečno.

Strašno koliko su licemerje ispoljili!!!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nikad manje nisam bio zainteresovan za neke izbore. Valjda zato što se rezultat unapred već zna, manje više. Prodavci magle imaju klasičnu žvaku, timovi što im rade marketing su dobro istražili šta najviše tišti prosečnog građanina Srbije, pa svi ko jedan neprestano serendaju o investitorima, novim radnim mestima i ostalim šarenim lažama. Žvake za ludake. Ali najjače kad PPV, lik bez jednog dana radnog staža (politiku ne računam koji qrac je to pa rad?) drži slovo kako mora više da se radi i kako radnici ne treba da gledaju na sat kad je kraj radnog vremena :lol: ali fascinantno je koliko "političkih protivnika" mu liže guzicu.

Ako ništa drugo, nadam se da neki skotovi neće preći cenzus, pa da im malo manje gledam njuške po televiziji jer su i Bogu dosadili... Ko god dođe na vlast (a znamo svi ko će da dođe, što zbog kretena koji puše njihov loš marketing, što zbog smradova koji uživaju u partijskim privilegijama) nama će da bude samo gore i to mnooogo gore. Promena ustava, promena zakona o radu i štrajku, inflacija, pa da vidite kako kara Karađorđe :cucla:

pre-i-posle-izbora-790x1098.jpg

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Moje opcije su se svele na (1) beli listić i (2) glasanje za Brakusovu listu iz čiste zajebancije, ako uspe da je sastavi. Jer, budimo realni, ovi izbori jesu čista zajebancija sami po sebi. Jedini njihov cilj je da Vučko upadne u Buckovu razgaženu fotelju, pa da nam se drugovi članovi Partije mogu malo skinuti s k**ca dok Maršal od smetova izigrava Faraona.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nije njemu cilj samo Dačićeva fotelja, nju je mogao i bez izbora da ima. On hoće SVU vlast. Taman da mu Rasim i manjinske stranke dodaju ono malo ako zafali. A onda da razbucaju SPS-ove kadrove i da uvale svoje. Počev od Srbijagasa pretpostavljam :kez: Ako SPS popuši, a Bajatović ostane na čelu Srbijagasa onda ćemo bar znati ko tu postavlja direktora.

Kad napravi jaku, stabilnu većinu onda ide ono što sam pisao - promena ustava, promena zakona, instaliranje njihovih kadrova postepeno u sve moguće institucije i državne firme i onda su mirni narednih desetak godina MINIMUM. Recept je jako prost, radi šta zapad kaže bez mnogo palamuđenja i neće te dirati. To je mogao i DS. Da su priznali Kosovo, jahali bi nas i dan danas.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Gde god da odem, Fejs, Tviter, forumi...svuda samo nailazim na ogorčenost, nezadovoljstvo i apatiju. I sama sam sve to zajedno. Onda mi ostaje da zaključim sledeće: onih 25 odsto birača ne koriste društvene mrže jer ne viđam njihove komentare ili se zaobilazimo u širokom luku.

Neka njih sad na vlasti, ja ću pokušati da sačuvam još ovo malo zdravog SOPSTVENOG razuma :kez:

Kako beše jedan status: ako nismo ludi mi stvarno onda nismo normalni!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Volim logiku koja preovlađuje kod dobrog dela komentatora po internetima, po kojoj SNS (1) uopšte ima ideologiju (2) ta ideologija predstavlja sve što je nazadno i anticivilizacijsko, antievropsko, pa je onda (3) njihova pobeda u stvari pobeda tog nazadnog i anticivilizacijskog, antievropskog.

Ta podela na dva tabora u Srbiji već nekoliko godina ne važi, pisao sam o tome pre nego što je SNS prvi put preuzela vlast. SNS nema ideologiju. Vladu SNS-a vidim kao marionetsku vladu Milana Nedića tokom drugog svetskog rata, samo što ovaj put okupator nisu nacisti već globalni ekonomsko-politički centri moći, prema kojima je SNS, ironično, otvorenija nego što su "prozapadne" stranke ikad bile. Ti centri će u zamenu za bespogovornu poslušnost tolerisati kult ličnosti novopečenog faraona, a slepci će i dalje izlaziti na izbore i mislit da time nešto menjaju. Ponekad je teško poverovati koliko današnjica liči na Matrix.

Izmenjeno od strane člana Morpheus
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...