Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

naravno ......................................................................................... mada, uskoro ću (neke od nj)ih zalepiti po zidovima nekog od izložbenih paviljona Novega Sada.

Gornji dio crn sa nekim crtama, donji crn sa bjelim krugovima.. Dodji pa opipaj. Moracu te razocarat jer takvu sliku i da imam, nemam hrabrosti da je okacim ovdje.. pa da ne budem ba

Ne znam šta se dešava, izvinjavam se faustu, što mu ulećem, ali koliko vidim 24h je prošlo, tako da ću da iskoristim priliku i skrenem malo pažnju na sebe. Samo što bih fausta zamolila da izabere sl

Zakačene slike

Da li si se iznenadio kada si video si opet ti na redu?

Šta slušaš ovog ali bukvalno ovog trena?

Da li se nekada šišaš na nulu?

Koliko često se briješ? (mislim na lice, bradu i brkove-da ne bude zabune :lol: )

Kojem slatkišu, osim žabice ne uspevaš da odoliš?

...e dosta

*jok, bilo je sa predumisljajem :kez:

*untitled-69.jpg

*nikad, glava bi mi u potpunosti bila globus :)

*iskreno jedino sto ne volim je to...brijem se na nekih nedelju dana kad nemam neke obaveze jel...lepsa polovina voli bradu pa mi to odgovara :) ne moram non stop da sam obrijan :)

*bilo koji kolaci, ali da su vocni, bez puno oraha i margarina!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

-Da li nekad mazis pishu kad si sam? DA

-Da li brijes ili skracujes stidne dlake oko gorepomenutog dela tela? DA

-Da li mastas o nekoj zeni koju nisi posedovao? DA

-Koja ti je najveca seksualna fantazija? NA CUDNIM MJESTIMA SA ZENAMA KOJE NISAM POSJEDOVAO

--- Update ---

Da ne bude da pricas samo o seksu (bezobrazna Mara :roll: ), reci mi, koje ti je omiljeno jelo?

Ja sam neki pritajeni gurman...volim skoro sve...gulasi...corbice fine...tripice...( moze i tri pice...:lol:) meso na sto nacina...pite...sireve...hmmm...razimsljam sta je to bas...ali bas...

ovako raznjic...teleci ili sa mladom ali mladom junetinom ..na raznjic od ljeskovog drveta...duzine oko 1.5 m ( cirka) nizu se komadici ( raznjici ) od pomenutog mesa...pa slanina pa kolutovi luka...i tako do kraja...na zar...u prirodi naravno...i jaoooo...pa pivce oli ladan gemistec iz nekog izvora...ma ti ne znas sta je ljepse ili meso koje poprimi malo slanine i pecenog luka ili slanina i lukac koji poprimi ono sto je oko njih...njam njam...:roll:

--- Update ---

I omiljena poza :roll:

Ja dole...ona gore...ali ne gleda u mene...nego u moje nozne prste...ili u "daljinu"...:lol: i sve ove varijante...

volim da vidim sve sta se desava...:kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Dobro jutro :)

Jesi li romantičan? Nestaško - jesi, kakav ti je temperament? Napiši nam nešto o svojim književnim delima, Ma nista posebno... ako ne želiš, daj nam par naslova... nadam se da nije problem. :)

Dobro jutro...

1.Porilicno...:uredu:

2.Hmmm...ne znam bas kako to definisiati... uglavnom nisam mlitav...:lol:

3.Nesto za djecu skrabuljam...:)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Kakav si bio kao dete?

Imaš li neostvarenu želju i koju?

Kada bi se dočepao zlatne ribice (one iz bajke :lol: ) šta bi poželeo da ti radi?

1. Dobar i miran...i svi su me htjeli cuvati...kao bebu...kao deckic zivahan i pun idejA...onda kad sam jos malko porastao primjetio sam da se smiju mojim salama a i svakoga sam zezao na mrtvo ime...i tad su me i cjenili...sto ih vise zezas vise te cijene...:lol: da bi kasnije prerastao to zezanje i jako pazio da nekoga ni slucajno ne uvrijedim ni u sali...sto i danas radim... kao momcic vrlo nestsan i :uzbud: i bla bla...a sada sam stari preosjetljivi magarac...sta bi od onakvog decka...:lol:

2. Zelju hmmm...mozda da odem negdje u neku divljinu sa porodicom i prijateljima u neku kolibu na 10 dana pored nekog jezerceta...ribolov i rostiljanje i druzenje i basanje po sumi...

3. Kao i svaka druga riba...cisti...pere...pusi...nema razlike...:lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...