Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

naravno ......................................................................................... mada, uskoro ću (neke od nj)ih zalepiti po zidovima nekog od izložbenih paviljona Novega Sada.

Gornji dio crn sa nekim crtama, donji crn sa bjelim krugovima.. Dodji pa opipaj. Moracu te razocarat jer takvu sliku i da imam, nemam hrabrosti da je okacim ovdje.. pa da ne budem ba

Ne znam šta se dešava, izvinjavam se faustu, što mu ulećem, ali koliko vidim 24h je prošlo, tako da ću da iskoristim priliku i skrenem malo pažnju na sebe. Samo što bih fausta zamolila da izabere sl

Zakačene slike

nisam bio tu ceo dan, tako da ajmo sad polako :)

1.Broj ponosa

2.Kako kontrolises bes?

3.Da li kazes hop pa skocish il obrnuto?

4.Koliko jezika govoris?

5.Koliko ti se svidja drushtvance na forumu?

6.Najbolji poklon koji si poklonio majci?

7.Koju osobu(sem porodice) najduze poznajesh?

8.Imas li pitanje za mene :smeh: ?

1. o ebo vas ponos vise aman...17!

2. ranije dok sam bio mlad i glup tukao sam zid(pajser), a sad lagano se suzdrzim...

3. jako puno puta prvo skocim pa kazem hop

4. od stranih samo engleski

5. skroUz je oUkej!

6. puzzle od 4000kom...ona je fanatik za te stvari

7. naj ortaka...od svoje 10e god...

8. za sad nemam :)

Kakvim se to poslom baviš kada možeš u ove sate da budeš na forumu?

Da li si čitao stripove kada si bio dete i ko ti je bio omiljeni junak?

Čega si najviše voleo da se igraš kao dete?

Omiljena poslastica?

...dosta od mene

*trenutno ne radim, a ustao sam jer sam isao za bg

*citao...zagor i dilan dog su mi bili omiljeni

*autica i rata

*bilo koja vocna torta

Da li ti je neka devojka lupila samar? Da li si nekad dobio ljubavno pismo? Da li si se potukao zbog devojke? Koja ti je politicka orjentacija? :strikeraj:

*nije

*jesam, vise komada...

*jesam

*totalno me neinteresuje...sve su to ista goMna

Lenja, preuzmi palicu(stafetu)!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Da li postoji nesto sto volis da radis od kucnih poslova? Sta znas-volis da kuvas? Da li volis da nosis body? Sta si radila sa kosom - zar nije bila talasasta? ..................ps. Ae jedno pitanjce, da 'prevrnes okicama' - Sta je najzenstvenije na tebi? Na sta si ponosna? :vez:

1.Volem hmm da slazem stvari :kez:

2.Najvise soseve volim da pravim,a znam da kuvam hmm grashak,cushpajz od shargarepe,tikvice...mesa na poneke nacine

3.Prirodno je loknasta,a ja je ispravim ,uvek osh da imash ono shto nemash :kez:

4.Uhh ne znam....msm da je pogled,kazu da umem da pricam ocima,zavodim il shta vec :)

5.Ponosna sam na kosu :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Tacno sam znala da si potpuno usao u srz naseg bRezobrazluka..:kez:

Kako zamisljas sebe za jedno desetak godina?

Imas li neke planove u tom smislu ili pustas da voda nosi?

Da li si ovako zamisljao ovaj forum kada si ga pravio i da li mu jos nesto fali?

I da li se bolje osecas u zenskom ili muskom drustvu?

Pitanja bas i nemaju veze jedno s drugim, ali eto to me zanima..:)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Voleo bih da do četrdesete budem potpuno ostvaren na svim poljima. Da imam porodicu, posao koji volim i obezbeđuje mi egzistenciju, i oko sebe mali ali pouzdan krug prijatelja na koje se uvek mogu osloniti. I oni na mene, naravno.

Konkretne planove nemam, uvek sam dozvoljavao životu da me iznenadi. :)

Forumu s tehničke strane ništa ne nedostaje, voleo bih jedino navalu novih članova... to me jedino frustrira (by Mara). Volim što sam okupio baš ovakvu ekipu, dobar deo ljudi koje sam na netu zavoleo je tu, to mi je i bio cilj. Nadam se da ja sa svoje strane opravdavam poverenje. :)

Uvek sam se daleko bolje osećao u ženskom društvu. Muškarci me nerviraju, ne znam kako nas uopšte podnosite.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam da li ću uspeti da objasnim... Nervira me potreba za hvalisanjem, potreba da budemo jači i pametniji od onog drugog, potreba da prisvajamo ženu umesto da je volimo i poštujemo, što nas je u stvari strah da volimo jer ne želimo da ispadnemo slabići, to što često i jesmo slabići i dozvoljavamo ženama da upravljaju nama... mnogo toga.

Rivalstvo? Ne. Nikad se nisam osetio ugroženim od strane drugog muškarca da bih imao potrebu da se s njim takmičim. Ni kad su žene u pitanju, ni bilo šta drugo. Ja sam otvoren paket, ko zaviri u njega vidi odmah sve, ne treba "kopati". Ko me voli i želi takvog, ima me. To što nisam naročito primamljiv paket me nikad nije uznemiravalo.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

I kazi mi da li te je Mara dovoljno iskrvarila ili treba neka pomoc? :kez:

Mara mi je dala svoj pečat, ali malo različitih uticaja nije naodmet... :roll:

prvo: ako chemo po pravoPisu.. kaže se na odmet, a ne naodmet :fijuk:... nemojmo da grešnimo, da nas grešni opominje

dRugo: :blink: zašto nam/mu je MarE krvarila?.. i obilNo krvareĆ mu dala peČat :wtf:.. pa još i naša različita poMoć nije na odMet... gosPodeBože :krsti:

Šta si joj radio? :ljutko:

Ja sam ti rekla "Uzni u shake POLUGOLU Mariju"... a ne - BLOODY MARY... :blabla:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Mogu ti reci da me odusevljava tvoja iskrenost, strpljenje, neposrednost i to sto uopste nemas potrebu da prikazes sebe u boljem svetlu..i priznajem da bih i ja zelela takva da budem, to je tako neopterecujuce..u jednostavnosti je lepota zivljenja, a mislim da si joj ti najblizi..

Da ne bih bila off, jos koje pitanjce..da vidim kako ti ide psihologija.."znamo" se dosta dugo, pa me zanima koliko me zaista poznajes..:kez:

Sta mislis cime bi mene muskarac mogao da odusevi?

Da li se foliram?

Koliko je istina sve ovo sto sam godinama pisala po forumu?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Hvala... :stid2:

Što se prvog pitanja tiče, ubeđen sam da nije fizički izgled i da nije ništa materijalno. Kad smo to odstranili, rekao bih da treba da ti pokaže i dokaže da je uvek tu za tebe, za porodicu. Rekao bih da tražiš sigurnost i poverenje onoga ko je u stanju da ti ih pruži.

Što se tiče istine na forumu, mislim da si tu poput mene, da je svaka reč koju si napisala potpuno iskrena i istinita. Kad bih rekao ze tebe da se foliraš, onda bih to mogao reći i za sve druge forumaše, kod tebe nema ni trunke foliranja. :jok:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...