Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

naravno ......................................................................................... mada, uskoro ću (neke od nj)ih zalepiti po zidovima nekog od izložbenih paviljona Novega Sada.

Gornji dio crn sa nekim crtama, donji crn sa bjelim krugovima.. Dodji pa opipaj. Moracu te razocarat jer takvu sliku i da imam, nemam hrabrosti da je okacim ovdje.. pa da ne budem ba

Ne znam šta se dešava, izvinjavam se faustu, što mu ulećem, ali koliko vidim 24h je prošlo, tako da ću da iskoristim priliku i skrenem malo pažnju na sebe. Samo što bih fausta zamolila da izabere sl

Zakačene slike

Na kojoj poziciji igraš?

Jesi li igrao ovde na PIK-u, protiv naših Celtisa?

igrao sam celu off liniju, pretezno centra...vise ne igram...nema para, pa nema ni kluba vise..

protiv Celtisa nisam igrao, tu sezonu sam iskulirao...povredio se na pripremama i onda nisam bio spreman...i oni su bili u Vs...mislim da smo izgubili...

Sta najvise volis kod zabice?

Jesi radio nekad test inteligencije?

Kako ti se svidja ovaj forum?

Ko te ovde nervira?

Sta mislis o Morfu?

I kao slag za kraj, sta mislis o meni :cica:?

*rupice na obrazima kad se smeje, ostalo nije za javnu raspravu :stid:

*radio sam...slagacu te, al mislim da sam imao oko 126

*oukeJ :) vise zabave, a manje ozbiljne spike...moracemo malko i da ga uozbiljimo :P

*pa za sad niko, al nisam se jos upoznao jel sa svima...naci ce se neko, to ti garantujem :)

*za sad je gazda oukeJ :) bice najbolji kad mi promeni nick u zelenu boju :P

*ti ne mozes biti slag nikako...to prvo :) zna se ovde ko je slag :P a kao drugo ti si pozitivna lajavica...mada mislim da se u tebi krije onako mekano bice...za pocetak ti je dosta !

mLogo ste mi nesto blagi...to me plasi :uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Koji su tvoji poroci?

*hrana

...sad se opusti, nece puno boleti - sa koliko godina je pao prvi seX? :cvike: ..........(izvini zabice, uobicajena procedura ispitivanja :zakletva:)

blizu 21...tako nesto...

Koliko puta dnevno ti se digne?

Jel ti manja pisha od 20 cm?

Jel te nekad startovao peder?

Sta mislis o seksu u troje?

Jel onanises posle razgovora s voljenom preko skajpa?

Ae sad pisi :cica:

*otkud znam koliko puta mi se digne...nemam razloga da brojim :) desi se vise puta :P

*jeste, rekoh i ranije

*mene nije, al jeste mog bivseg cimera ispred mene...bilo je smehotresno...videti njegov izraz lica = prajsles!

*ne mislim...iskreno me ne interesuje...ja kad volim onda postoji samo jedna osoba i ona mi je dovoljna(vecina ce misliti da se foliram, ali tako je...ako to nije dovoljno, onda idemo dalje i trazimo nesto drugo)

*jok

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Jel sve pod kontrolom?:ortak:

Kako si dospeo na ovo mestašce? :)

*naravno da je sve pod kontrolom...Mara se malo batrga, al smirice se :P

*dosao za jednom zabicom :stid:

Ihh kako ovaj zna da okrene situaciju :kez: maher!

Za shta si maher?

Da li svirash neki instrument?

Omiljena knjiga?

Sta mislish o psihologiji?

ko bre okrece sitJuejshn?

*za kuvanje :) smatram da jakooooo dobro kuvam :)

*jok

*Morelova trilogija: Bratstvo Ruze, Ocinstvo Kamena, Liga Noci I Magle, Tolkinovi LOTR i Hobit

*e da li mi verujes da mi je bila ova pamet kad sam upisivao fax, najverovatnije da bih upisao psiloDZiju :) zanimljiva mi je :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sta mislis o globalnom zagrevanju?

Jesi razmisljao o dijeti?

Koliko dugo si u vezi?

Da li si zaposlen?

Sta ti je cilj u zivotu?

Jesi krsten?

Sta mislis o popovima?

Najkraci sex, koliko je trajao?

Jesi se nekad ozderao i opalio neku cupi koja ti se nije svidela kad si se otreznio?

*ne razmisljam

*ja sam na dijeti od 16.07.2010 :) skinuo oko 30ak do sad :) sad sam se malo opustio...cisto da dam sebi malko oduska, al nastavljam...jos jedno 15ak i ondaK sam macan :hahaha:

*u vezi kratko, ali slatko :stid:

*nisam zaposlen, ali kontam da ce to jos jako kratko trajati

*da se skucim i da imam lepu porodicu koju cu obezbediti

*jesam

*ama bas nista

*pa prvi je trajao oko 47sec :) nisam znao ni sta se desilo a vec sam ispalio torpedo :hahaha: a i uvek se desi da prvi posle nekog odredjenog vremena ne traje onoliko koliko se nadas...uvek se zavrsi prerano, ali uvek je tu popravni...mislim da je to sasvim normalno :)

*uf jesam...ali to mora da se isprica...bili smo na nekom rodjendanu i pili smo ki nenormalni...i ja se secam da smo ujutru krenuli kuci i ja rek'o aj da oDpratim tu drugaricu jer stvarno daleko zivi...i nista krenemo mi i to je bilo sa jedne strane grada na drugu...i sve u svemu ja se secam kako smo krenuli i sledece cega se secam je da je meni zazvonio telefon...ja sam naravno bio kuci i spavao...zove me zajednicka drugarica i kaze: eto trud se isplatio, ti i (aj nazvacemo je Jelena) Jelena konacno odradili posao...gde je moja reakcija bila WTF?!?! sve u svemu, mi smo se tresnuli, ja i dan danas neam pojma da se ista desilo...iako mi je ona u sledecim danima opisala sve do detalja...gde, kako, koliko...nista se ja ne secam...prvo sam mislio da me zajebavaju, al posle su oni mislili da ja njih zajebavam...eto jedan kres za koji nemam pojma da se desio...a bila je dobra...samo nije potrajalo :kez:

happy?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

ajmo 'vako: visina, tezina, dimenzije, velicina korpe brusa, da li radis i sta, koliko lazes i za kraj ovog seta da li si nekad spijunirala nekoga i zbog cega?

udri mitjko!

Zar se vaku damu to prvo pita :smeh: (iju kako serem)

Visina: 178cm ko majkl dzordan

Tezina:59-60kg donekle dzak cementa

Dimenzije: prostor,vreme,ravan,tacka,prava :kez: ,po mogucstvu da prostor moze da se shvati apriori,dakle moze da se zamisli da predmeti u njemu ne postoje,ali je on svakako bezgranican. Dakle postoje 3 do 4 dimenzije.

Velicina korpe: Cegere ne koristim :smeh:. U samoposluzi guram kolica,korpe mi je tesko da vuglim.

Velicina brusa: neka kineska dimenzija C xD

Posao: ne zaposlena ,student filozofije ,povremeno servisiram racunare ako se neka budala zakaci,pa malo klepim po ushima :kez:

Trenutak istine: Lazem cim zinem :smeh:

Detektivska smernica: Jesam,sestru kad sam bila mladja. Shpijunirala sam je koliko je impulsa na telefonu potrosila,da bi mi keva dala 50dinara a u to vreme 50 dinara je sada kao 500 :kez: . Lepa su to vremena bila ,a plata josh lepsha :lazy:

Izmenjeno od strane člana lenjivica
forum mi pojeo recenicu : )
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...