Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Ako mislis na to zasto koristim avatare zaba, mislim da sam o tome vec pricala. To mi je bio prvi avatar na Vojvodini, po njemu su me tada znali i kad sam pocela vise da pisem, pocela sam da, na Arturovu sugestiju, koristim vise interesantne zablje oblike :kez: Ponekad sam ga menjala, bila Aruena, Mica udavaca ili nilski konj kao balerina, ali sam uvek bila zabica i delom zablje motive zbog toga koristim i danas, a iskreno, ovaj avatar mi je fantastican i mnogo ga volim :)

Ako nisam razumela dobro.. Izvinjavam se :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

naravno ......................................................................................... mada, uskoro ću (neke od nj)ih zalepiti po zidovima nekog od izložbenih paviljona Novega Sada.

Gornji dio crn sa nekim crtama, donji crn sa bjelim krugovima.. Dodji pa opipaj. Moracu te razocarat jer takvu sliku i da imam, nemam hrabrosti da je okacim ovdje.. pa da ne budem ba

Ne znam šta se dešava, izvinjavam se faustu, što mu ulećem, ali koliko vidim 24h je prošlo, tako da ću da iskoristim priliku i skrenem malo pažnju na sebe. Samo što bih fausta zamolila da izabere sl

Zakačene slike

Pod jedan samo, ja ne mrzim nista :kez:

- Preskocicu tu osobinu koju ne volim, iako sam ti to rekla prosli put. Najvise volim to sto se osecam sigurno pored tebe.

- Poslednji put sam plakala kad me je sestra rasplakala. Plakala sam od besa. To je bilo preeeeeeeeeee.. Dve nedelje? Prethodno nisam plakala dve godine.

- Ne verujem. Ipak sam frik koji to mora da odgleda sto pre.

- Vole te u granicama moguceg. Ipak si ti neko ko im odvaja ceru od kuce.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

1.Imas li gavobolje...

2.Trosis li med...

3.Koje boje ti je kisobran...

4.Na cijem ramenu places...

5.Ko te nervira najvise...

6.Imas li omiljenog komsiju/cu...

7.Pritisak ti je...

8.U dvije tri recenice opisi radnju Barbare od Prevera...

9.Volis li narandzastu boju...

10.Koeficijent inteligencije ti je...

11.Ispunjavas li ukrstenice...

12. Prelazis li pjesacki mimo prelaza...

13. Volis li kad te neko ceska po glavi...

14. Ides li na bazen...

15. Omljena novina ili casopis...

Malo li je...:)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Broj grudnjaka?

Da li si nekom pisala cestitku za novu godinu (al one papirne) ?

Da li znas da pravis pekmez?

Omiljena boja?

Omiljen alkohol?

Da li si bila na nekom takmicenju?

Sta mislis o guzi?

A o Mari?

A o meni :kez: ?

iiii

zaaa

kraaaaaaj

aaa sad aaaaaaaaaaadioooooo!

1. Grudnjak varira od proizvodjaca. Standard mi je 90 (to je valjda petica), ali moram da nosim veci grudnjak zbog sirine ledja, jer sam ledjata kao sifonjer, inace su mi grudi cetvorka.

2. Jesam, to sam nekada radila svake godine :) Prosle godine sam najboljim drugaricama pisala pricu, crtala likove, napravila sam nesto kao strip od tridesetak strana. Bas cu videti da li imam jos jedan primerak kuci, da vam okacim. Pre sam za svaku Novu godinu pisala pojedinacne cestitike, sa nekom pesmicom koju pronadjem ili preko neta ili kod kuce iz knjiga. Moracu to da obnovim, nedostaje mi taj osecaj.

3. Ne znam, ali cu nauciti, nije to tesko.

4. Omiljena boja mi je ljubicasta, a pored nje jos i indigo plava.

5. Omiljeni alkohol.. Ne znam, htela sam da napisem vinjak, ali najcesce pijem pivo i spricer. Ne mogu da se odlucim, neka budu sva tri.

6. Ih, kako nisam. Cekaj da ti pobrojim. U osnovnoj sam isla na sva moguca takmicenja koja su bila moguca, vezano za predmete koje pohadjas, najbolja sam bila iz srpskog i istorije, a na ta takmicenja sam isla od treceg razreda osnovne. Redovno sam se takmicila u pikadu (bila sam deo pikado unije Vojvodine), isli smo na takmicenja u folkloru. Mada, jedna pobeda mi je najdraza, najbitnija. Pobedila sam samu sebe u prevazilazenju strahova, naucivsi da ih drzim pod kontrolom, i danas, oni vise ne kontrolisu mene. To mi je najbolje i najplodonosnije takmicenje.

7. Jebem te Lenja, kad mi das takvo pitanje :smeh: Guza je fantastican decko, covek, koji te nikad ne bi povredio namerno, svaka majka bi ga pozelela za svoju cerku, pored njega se osecas sigurno. Glupo mi je da to ovako pisem, sve to on vec zna.

8. Mara je jedna opajdara koju ja obozavam i ne znam zasto sam toliko odlagala da se upoznamo kad vec sad osecam kao da je znam citav zivot :srce:

9. Ti si, Lenja, blesava komplet :smeh: Sad to tvoje pisanije dolazi na mesto, od kako sam te upoznala i tacno sve dobija smisao. Imam utisak da ti je cesto zbrka u glavi, ali da si veoma pametna devojka koja ume da kanalise svoju energiju.

1.Imas li gavobolje...

2.Trosis li med...

3.Koje boje ti je kisobran...

4.Na cijem ramenu places...

5.Ko te nervira najvise...

6.Imas li omiljenog komsiju/cu...

7.Pritisak ti je...

8.U dvije tri recenice opisi radnju Barbare od Prevera...

9.Volis li narandzastu boju...

10.Koeficijent inteligencije ti je...

11.Ispunjavas li ukrstenice...

12. Prelazis li pjesacki mimo prelaza...

13. Volis li kad te neko ceska po glavi...

14. Ides li na bazen...

15. Omljena novina ili casopis...

Malo li je...:)

1. Imam glavobolje, uglavnom na promenu vremena ili ako spavam previse.

2. Pod tim pretpostavljam da mislis da li jedem med. Pa, da, ponekad ga jedem :kez:

3. Mislim da nemam kisobran :beyond:

4. Ne placem :beyond: Ako i placem, to uradim kad nema nikoga oko mene, drugi ne vide to.

5. Ko me nervira.. Nemam pojma. Mnogo siroko pitanje. Ae da kazemo da me najvise nervira babina macka.

6. Nemam omiljene komsije, realno, svi su mi podjednako dragi, sve ih znam citav zivot.

7. Poslednji put kad je meren bio je 110/70, valjda.

8. Posto je Prever u pitanju, pretpostavljam da se radi o poeziji, a ja poeziju ne citam.

9. Volim, u nekim kombinacijama. Npr. volim pomorandze a one su narandzaste.

10. Tih testova sam se naradila za zivota, ali poslednji merodavan test je radjen u petom osnovne, jer sam tada poslednji put bila ozbiljna na tim testovima, i izmeren mi je IQ od 128.

11. Ranije sam bila frik za ukrstenice, dnevno sam umela da ispunim citave jedne novine. Sad se ne setim da ih popunjavam, osim ako natrcim na njih.

12. Predjem, ali retko. Ne placa mi se kazna.

13. Ne volim kad me neko ceska, ni po glavi, ni po ledjima, ni po rukama. Strasno sam alergicna na to pipanje, nisam maza aman uopste. Operisana sam od tih zenskih gena i osobina :beyond:

14. Idem, ali ove godine nisam bila nijednom, skupa ulaznica, a i nisam izbijala iz reke, pa nisam imala potrebu da idem na bazen.

15. Nemam omiljene novine ili casopis. Prestala sam da citam stampu redovno, odavno.

a od mene:

sta si nocas sanjala?

:ljubac:

Pojma nemam sada, zaboravila sam :kez:

Dajte jos, svrbe me prsti :uzbud:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

1.Pikado? :wacko: Me gusta pikado very much! Svaka cast! Hmm cek ovo nije pitanje,ovako od kada si pocela i zasto da igras pikado?

2.Omiljeni slikar?

3.Kada cemo opet da pijemo :) ?

4.Najtezi rastanak?

5.Sta mislis o religiji i psihologiji?

6.Sociologija je...(cisto tvoja misao,moje tamo neku literaturu da ceprkash)

7.Tajna tvog seksipila i samopouzdanja?

:)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

1.Pikado? :wacko: Me gusta pikado very much! Svaka cast! Hmm cek ovo nije pitanje,ovako od kada si pocela i zasto da igras pikado?

2.Omiljeni slikar?

3.Kada cemo opet da pijemo :) ?

4.Najtezi rastanak?

5.Sta mislis o religiji i psihologiji?

6.Sociologija je...(cisto tvoja misao,moje tamo neku literaturu da ceprkash)

7.Tajna tvog seksipila i samopouzdanja?

:)

Ja, inace, mnogo volim ovakva propitivanja, prosto mi zao sto je gotovo i sto niko nece da me pita nista osim vas par :dry:

1. Pocela sam da ga igram iz zezanja, pre 5 - 6 godina, skontala da mi ide i igrala sve cesce.. Dosla sam do nivoa da zaista mogu na pariram najboljim igracima, ali se nikad ozbiljnije tome nisam posvetila. Nisam igrala sigurno dve godine, do skoro, kad su kod nas opet nabavili aparat.

2. Omiljeni slikar mi je Mone. Obozavam ga, posebno onaj deo njegovog slikarstva kad se igrao svetloscu pa je npr. Ruansku katedralu slikao u raznim delovima dana. Kao dete sam volela Van Goga, sto bi reklo da mnogo volim impresionizam :)

3. Pijemo cim dodjem za grad, moramo ponoviti. Ja ti vec rekoh, ne znam kako sam zivela bez tebe :smeh:

4. Najtezi rastanak.. Nije bio klasican rastanak, ali mi je sad najtezi, tada nije bio. Kad smo bivsi i ja bili zajedno jednu noc, nismo oka sklopili, ja sam ujutru imala kolokvijum a postojalo je samo to vece. Ujutru smo se rastali kao da ce se mozda ponoviti, a tog decka sad nisam videla godinu dana. Mnogo mi je tesko bilo kad sam skontala da nam je to mozda poslednje vidjenje ikad.

5. Religija je najvece sredstvo manipulacije masom :beyond: Necu da se bavim teoloskim pitanjima, samo da napomenem da verujem u Boga i da svoju veru nosim u srcu. Ona se sama koristi za mnogo svrhe a najmanje za onu za koju bi trebalo. Psihologija.. Kazu da je to nauka o dusi. Dusa kao dusa ne postoji :beyond: Smatram da je psihologija delotvorna samo ako je spojena sa jos nekom naukom.

6. Sociologija je nauka koja nam ukazuje na skriveni znacaj. Najsveziji primer je gay parada. Svi parlaju o paradi, o posledicama, o tome da li su za ili nisu, a niko ne spominje Jarinje, niko ne spominje da nam namirinice i cene odose u kurac, da nam dinar opet slabi.. :beyond: Sociologija nikad, kao nauka, nije bila potrebna jer govori istinu o stvarima. Nije kao statistika, nije kao istorija, nije kao filozofija niti psihologija, vec samostalna i preko potrebna nauka.

7. Uopste ne mislim da sam seksi, iako me muskarci u mom okruzenju zovu "sexy Tejka", a sto.. :beyond: Missim, umem da prdnem i podrignem jace i masnije od 90% muskaraca, to nije seksi nimalo :smeh: Neki kazu da je do pogleda, neki do toga sto volim svoje telo i sto se ne stidim da ga pokazem. Nemam uopste samopouzdanja. Jedino gde imam samopouzdanja i gde se to vidi je scena i trenuci kad igram folklor.

Dajte jos koje pitanje :molitva:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

1. da li si ikada rukama uhvatila (drzala) zabu?

2. Da li si tvrdoglava?

3. Cime bi zelela da se bavis u zivotu?

4. Da li si ikada dobrovoljno dala krv?

5. Da li si namcor - tvrdoglava?

6. Tvoj najbolji prijatelj?

7. Kome si u porodici najvise privrzena?

8. Tvoje misljenje o meni?

1. Ne, nikada. Ne plasim se zaba, ali nisam bas ni ljubitelj.

2. Ma kakvi :kez: Jesam, tvrdoglava sam, ali nisam idiot da tvrdoglavo i umre. Znam da kazem izvini, da se povucem i da priznam kad nisam u pravu.

3. Oduvek sam htela da budem novinar, na podrucju ratnog ili istrazivackog novinarstva. Ali, ono sto bi me najvise ispunilo jeste profesionalno bavljenje foklorom.

4. Jesam, i bila am u nesvesti 5 minuta :smeh:

5. Umem da budem, ali nisam uglavnom.

6. Imam vise najboljih prijatelja i smatram ih familijom.

7. Najvise.. Ne znam :beyond: Nekako ne pravim razliku, jer sam infantilno vezana za porodicu.

8. Zoljka, ja tebe volim jos od kako smo prvu poruku razmenile na Vojvodini, kad sam ti se poverila da mi je baki amputirana dojka. Nekako sam te uvek posmatrala kao zenu koja je izuzetno jaka, daleko od svojih. I bila si uz mene u nekim momentima i to ti necu zaboraviti :)

Nisam te pitala za misljenje o meni???

Maro moja, ti si sunce pravo. Vec ti rekoh u cetvrtak koliko te volim i koliko mi znacis. I da, koliko me privlacis :smeh:

Imaš li osmeh na licu i kada si neraspoložena ili ljuta?

Kako izgledaš kada bi "nekog ubila"?

Koje prevozno sredstvo najviše voliš?

Kakav ton na telefonu imaš za pristigli SMS?

- Imam. Taj osmeh kad sam ljuta obicno oznacava da mi je puk'o film i da cu da vristim na sav glas.

- Kazu (jer ja obicno nisam prisebna u tim momentima) da razrogacim oci, utisam glas na najnizu mogucu fekvenciju sto oznacava zatisje pred buru. Kad sam besna, ja sam besna :beyond:

- Zimi kolica, leti bajs.

- Za sms.. :ces: Msn zvuk, nudge (nadz :kez: )

Lenja, daj jos koje meni pa da idemo dalje :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

E hvala ti, na ova dva prva svakako ne bih znala sta da ti odgovorim :smeh:

- Retko kad gubim kompas, jer retko kad ostanem bez ciljeva prema kojima guram. Pretpostavljam da se prepustam dokolici :beyond:

- Moja keva je jedan pozitivni idiot :smeh: Nema bolje majke i da sam htela bolju, ne bih mogla da je nadjem. Sve sto bih naisala bilo bi suvisno. Ja volim moju mamu :srce:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...