Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

naravno ......................................................................................... mada, uskoro ću (neke od nj)ih zalepiti po zidovima nekog od izložbenih paviljona Novega Sada.

Gornji dio crn sa nekim crtama, donji crn sa bjelim krugovima.. Dodji pa opipaj. Moracu te razocarat jer takvu sliku i da imam, nemam hrabrosti da je okacim ovdje.. pa da ne budem ba

Ne znam šta se dešava, izvinjavam se faustu, što mu ulećem, ali koliko vidim 24h je prošlo, tako da ću da iskoristim priliku i skrenem malo pažnju na sebe. Samo što bih fausta zamolila da izabere sl

Zakačene slike

Ela - pravi drug i to...

Glisha - donirala mikroskop...i to...

Goga - natjerala me da stavim avatar :lol:

ima ih josh...

Morpheus - dobar cova stalozen i odmjeren i kad treba duhovit

ninja - vrlo interesantan sa neobicnim i nekonvencionalnim komentarima

neobarocco - smanjio mi pozadinu...:lol:

--- Update ---

Vojo brate :uzbud:

1.Odakle si?

2.Gde radis?

3.Sta si po zanimanju (zavrsena skola)?

4.Odakle znas Elu?

5.Bracno stanje?

6.Koliko imas godina?

7.Visina/tezina?

8.Sta mislis o meni?

Cuj osam pitanja...aman yeno...a na pola pitanja imas odgovore ispod avatara...huh..:roll:

1. Banja Luka

2. Malko trgujem sa hartijama od vrijednosti

3. Spec. za elektr. poslovanje

4. Iz proslog zivota...:lol:

5. Ozenjen

6. 43

7. 187 / 94

8. Na prvu izgledas jaka i "alapachasta"...(nemoj ovo da me kosta bana) :lol: ali iza toga se krije jedna meka dusa i sigurno jedan dobar covjek...covjek kojai trazi drustvo dobrih i interesantnih ljudi da se malo otrgne od sumorne svakodnevnice...eto...

ovo su sve nagadjanja ali je sigruno samo jedno...da imas dobru "pozadinu"...:lol:

Izmenjeno od strane člana Boginja
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Hehehehe ma spao sam na jednu...bilo ih je donedavno sedam na jednoga...pa kako smo se modernizovali ja padoh na dvije...i sad jedna na porodiljskom...:roll:

ali beze zeze ovde je sad pakao...prebacili 15.10. na grijanje i nema hladjenja do Aprila...a kod mene 100 stepeni...nema zidova pa mi je suncano sa svih strana...kao da sam u tegli...:)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ako te ostali stede, ja necu. :strikeraj: ... 1. Koja te pesma, bas onako, pomeri? 2. Najbolji domaci film? 3. Farmerice ili pantalone? 4. Kosulja ili bluza? 5. Cipele ili patike? 6. Da li pusis? 7. Da li kuvas, i sta najbolje spremas? 8. Da li peres sudove? 9. Da li si nesto ispeglao? ........... Na sve ovo ne moras da odgovoris, ako odgovoris na - 10. Da li si prevario nekad zenu? Biraj :treptrep:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...