Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

naravno ......................................................................................... mada, uskoro ću (neke od nj)ih zalepiti po zidovima nekog od izložbenih paviljona Novega Sada.

Gornji dio crn sa nekim crtama, donji crn sa bjelim krugovima.. Dodji pa opipaj. Moracu te razocarat jer takvu sliku i da imam, nemam hrabrosti da je okacim ovdje.. pa da ne budem ba

Ne znam šta se dešava, izvinjavam se faustu, što mu ulećem, ali koliko vidim 24h je prošlo, tako da ću da iskoristim priliku i skrenem malo pažnju na sebe. Samo što bih fausta zamolila da izabere sl

Zakačene slike

Drago mi je sto potezes to pitanje, da razjasnimo tu sinocnu situaciju i da idemo dalje.

Ne! To nije bio razlog i to pitanje cesto svima postavljam.

Okidac je bio tvoj odgovor Eli (znamo ti i ja sta je pisalo) i tvoja otvorena i nicim izazvana netrepeljivost prema nekom clanu, a mislim da nisi dovoljno dugo bio ovde da bi zakljucio da nekog ne podnosis. Inace ne volim kad neko nov dodje na forum i nogom otvara vrata, onda ja ta ista vrata za njim nogom zatvorim. A ovde su zaista svi dobrodosli i skoro svi se znamo i druzimo u RL.

Eto...

Nadam se da cemo ipak ispraviti tu Drinu sto se iskrivila :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

vojo... zvanično nigde, nezvanično se "bavim računarima" :pst:

Horor... pri ulasku u Jarak bukvalno nismo videli da tu postoji bilo kakvo naseljeno mesto - totalni mrak, apsolutno ništa se nije videlo. Da farovi nisu osvetlili tablu s oznakom naseljenog mesta ne bismo znali da smo ušli u njega. Ni javne rasvete ni svetla u kućama ni saobraćaja - zona sumraka. Bilo je neobično šetati potpuno praznim mestom, kao da sam poslednja osoba na Zemlji.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Rezon je sprečavanje potencijalnih sukoba, poput dobro znanog koji je zeznuo naše prethodno sastajalište. Nekako se rukovodim mišlju da su profili članova sasvim dovoljni za neformalnu komunikaciju među njima. A i nisam želeo da budemo prosta kopija svega što se nalazi "tamo". :)

Zumbalo... zavisi šta smatramo nežnom bojom. Ne volim napadne, bleštave, drečave boje jakog kontrasta, volim neutralnije nijanse. Poput svetlo sive sa pozadine ovog foruma, bež i sličnih. I volim crno u svim prilikama i kombinacijama, da je prikladno uvek i svuda bih bio isključivo u crnoj odeći.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...