Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

naravno ......................................................................................... mada, uskoro ću (neke od nj)ih zalepiti po zidovima nekog od izložbenih paviljona Novega Sada.

Gornji dio crn sa nekim crtama, donji crn sa bjelim krugovima.. Dodji pa opipaj. Moracu te razocarat jer takvu sliku i da imam, nemam hrabrosti da je okacim ovdje.. pa da ne budem ba

Ne znam šta se dešava, izvinjavam se faustu, što mu ulećem, ali koliko vidim 24h je prošlo, tako da ću da iskoristim priliku i skrenem malo pažnju na sebe. Samo što bih fausta zamolila da izabere sl

Zakačene slike

  • 3 sedmica kasnije...

Svraćam a i video sam i nadam se da ćemo se gledati :kez:

-Preko nekog portala gde je lista više foruma,a za oko mi je upao ovaj forum :uredu:

-Dopadate mi se..."Ima ženski,ima sve...".Šalim se.Zanimljiv forum na orvi pogled.

-Dobre strane foruma su dobre i zanimljive teme,a loša je to da se navikavam na ovu verziju foruma.Ali snaći ću se valjda :uredu:

-:stid: Ma zezam se :kez: Svi :kez:

-37 leta i zima.O poslu barem za sada ne bih jer sam došao da se zezam i opustim baš od posla.Imam dugo iskustvo sa forumima.Nekih sedam,osam godina.

Čak sam i vlasnik jednog smf foruma,ali ne bih o tome.

Došao sam da vidim kako ste,šta radite i kako ubijate ove dane dok je hladno i pada sneg :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pa ne moze "ne bih o tome" :kez: Vruca stolica, moras odgovoriti :kez:

Salim se, naravno.

Koje ti je omiljeno godisnje doba i zasto?

Da li imas dece? Ako nemas, da li znas koja bi imena dao deci?

Omiljeni sport i zasto?

Proleće i leto.Više volim nego jesen i zimu zbog kiše isnega.

Imam dvoje dece.Sina od sedam godina i ćerku od dve i po.

Fudbal,košarka,tenis,odbojka...Volim sve sportove i sport u globalu.

--- Update ---

Da li vise volis ozbiljne teme ili zabavne? Pises li na Erotici? :lazygirl: .......... Izvinjavam se na direktnos', ali bolje 'odmah pesnicom medj rogove', nego da se uspijamO :andjeo:

Ja teme ne delim po ozbiljne i zabavne.Delim ih na dobre i loše.Šalim se.Volim i zabavne i ozbiljne.I po prirodi sam ponekad ozbiljan a isto tako i šaljiv.Sve u zavisnosti od situacije.

Na Erotici da li pišem.Možda počnem.Bojim se da se ne raspišem i da otkrijem sve svoje fetišizme i taboo teme :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nema nikakve veze sa golubarstvom već sa nadimkom u jednom domaćem filmu koji sam više puta gledao.Prva moja registracija od kad sam na forumima (nekih sedam,osam godina) je upravo sa ovim nickom.

Inače pored ovog,koristim još i tri,četiri različita nicka.

A pri registraciji izaberem neki ztavisi od raspoloženja i u kom sam fazonu.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...