Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

Ubi me ako (iskreno) znam ijedan. Ma.. i pola. :kez:

Ne, bez zezanja. Tih nekih par stvari koje baš ne volim, uopšte se ne tiču isključivo muškaraca, pa tako to i ne mogu samo njima da prišijem.

Ne volim ljude pitchke.. u svim gradacijama pitchkica, peezdee i pitchketina.

Izvinjavam se auditorijumu na jakom prizvuku vulgarnosti i neervropske prostote srbskoga jezika.. but :neznam: takav je srbski - jak!)

A.. :cesces: možda bi ipak mogla da se opredelim za jednu osobinu koju ama baš nikako ne volim

a odnosi se isključivo na muški rod.

Ne volim kad su kurtoni.

i to.. probušeni.

Istina ili IzaZov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Izvinjavam se uvaženom, cenjenom, poštovanom i nadasve voljenom Morpheusu (i ujedno ga ljubazno molim da me zbog toga ne IZbanuje) što ću Istinu poslužiti gospojici Aiki.

Ne zato što je dama,

ne ni zato što je (pre)lepa,

svakako ne zato što kopcha samo jedno dugme na mantilu,

naravno ne ni zato što pod mantilom nema veshA

niti pak zato što ima najlepšu..

kosu

već samo zato što je prva stala u red. :zakletva:

Aiko.

Čini mi se da te jako puno poznajem, jer te jako dugo čitam. Ali ono baš - č i t a m !

Ipak.. za mene si ti velika enigma.

Skrenula si mi pažnju na sebe jednom svojom rečenicom, a to je bio odgovor na pitanje jednog člana onog drugog foruma.

Rekla si da se ničega ne plašiš.

I to si rekla iskreno.

Taj član ti to čini mi se ni je poverovao.. ali ja jesam.

Međutim, ostalo mi je pitanje - šta se to s'ovim bićem život "poigrao"? Šta joj je uradio?

Čime je toliko preplašio.. da je uspeo da joj sprži baš taj osigurač?

Ako ti nije neprijatno, bolno.. ili teško, reci mi tu istinu.

Ne insistiram :zagrljaj:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Draga Glisho, nema pitanja na koje ne mogu da odgovorim..bas zato sto se nicega vise ne plasim..

Nije jedan dogadjaj ucinio da se nicega ne plasim, vec dva..

Prvi se odigrao davno, kada sam imala 13 godina..bila sam zrtva pedofila i sve to sam prezivela i prozivela poptuno sama, a da niko, bas niko iz moje okoline nije to primetio..nikome se nisam obratila za pomoc i uspela sam da prevazidjem svu bol koji je taj dogadjaj izazvao i izrastem u relativno normalnu osobu zdrave pameti ali nenormalne hrabrosti..

Drugi je bio pre cetiri godine kada su lekari rekli da sumnjaju da moja curica ima sarkom..to suocavaje sa necim najgorim sto moze da ti se dogodi u zivotu, izbrisalo je i one najmanje ostatke straha koji su ostali posle prvog dogadjaja..

Istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

:( zar meni nema ni jedne druge do Suny ?

Aj' sad bez zezanja, Ja sam co'ek shirokog srca i spreman sam da joj oprostim ako se Pokaje :roll:

Nema medju nama "zle krvi" Ja sam bio malo *lud i za..brljan / nezadoljan svojim zivotom... trazio oslonce u fikciji ... al' am se brzo dovatio jedne male (cirka 50 kila) te sam dosho K sebi :lol:

Kad je vec takva tema - verujem da se nece ljutiti ako se pohvalim da me je sanjala nocas :fijuk:

A ti nas spoji pa nek ide zivot (jao malo mi frka :( )

A u Pancevu sam, samo ove godine, biJo vec tri puta :dry:

Istina ili izazov ?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...