Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

Prvo, izvinjavam se na kašnjenju, al' ...

Neka, neka... Msm, pitanje ti je onako... Paz', "Al nije zgodna ni privlacna.", pa još baba. Eh... Ako izuzmemo baš one ekstremne vrednosti, jer nije ni moj Q*ac ratni zločinac, rek'o bi sledeće.

Nikada mi "suva estetika" nije bila na prvom mestu, a ni na drugom, ni na trećem, tako da ono "zgodna i privlačna" možemo zanemariti. A pošto poznajem nekoliko mojih vršnjaka koji su zaprovo babe i dede, ni ono "baba" nije neka prepreka.

Znači u pitanju je moral. :astasad:

No, ako se držimo scenarija, onog filmskog, što znači da dobijam zeleno svetlo od moje družbenice, ja ne bi imao ništa protiv. E sada, pitanje cene?! Moram da primetim da nisi precizno postavila pitanje, pa mi po pitanju cene pada na pamet i ovakav scenario:

U zoloskom vrtu mečka urliče, traži mužjaka da se pari. Uprava, pošto nema mužjaka, doseti se da ponudi Muji da "sredi" mečku za pristojnu nadoknadu. Pozovu Muju i pitaju ga:

- "Jeli Mujo, da li bi ti jebo mečku za 200 maraka?"

- "Pa ne znam, da razmislim, pa sutra da vam kažem?"

- "Dobro, hajde razmisli."

Sutradan:

- "Mujo, jesi li razmislio o našoj ponudi?" - pita upravnik.

- "Jesam, i pristajem, ali imam tri uslova!" - odgovara Mujo skruseno.

- "Dobro, da čujemo uslove."

- "Prvo, da ne plaćam alimentaciju ako zatrudni!"

- "Dobro, slažemo se."

- "Drugo, da se ne ljubimo u usta!"

- "Dobro, ne morate, to je sređeno" - zadovoljno odgovara upravnik.

- "I treće, ja imam samo 100 maraka!!!"

Ali pošto se ovakav scenario ne poklapa baš sa onim filmskim, predpostaviću da si mislila na to da ona plaća. :kez:

E sad, pošto to nije moja volja, no posao i nadoknada meni i mojoj dužbenici, ne bi to džaba uradio. Recimo da cifra ne bi bila tolika, kao u filmu, ali bi sigurno morala da nadoknadi barem jedan lep godišnji odmor nama dvoma, negde na nekoj lepoj destinaciji.

Sledećiiiiiiiiiiiiiiiiiii...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Bas smo pre neki dan pricali o tome,za koliko bi se prodao/la!?!?!

Ljudi koji me poznaju znaju da pare ne cenim nimalo i mislim da ja nemam "cenu",ali posto je u pitanju moj dragi da obradi babu...

Mislim da bi se on to pitao...Ukoliko se "proda"nebih mu oprostila,ali ni pod kojim uslovima!

Inace sam poznata kao samozivi,egoisticni narcis i frigidna qucka :trep:

Next for sale :liza:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Bome jesam..i to vise informacija (citaj ubila sam Boga u njemu)..:lol:

Bilo je to pre jedno desetak godina..na autobuskoj stanici..bus je kasnio, a to vreme je neki tip pokusavao da iskoristi da bi me smuvao..od pitanja i podpitanja, do zvanja na kafu, na rucak, na veceru..kupovanja sladoleda, soka..i tako dobrih 45 min..nije pomagalo to sto sam bila krajnje drska i bezobrazna..

I dosao je konacno bus i cekam da udjem, sednem i konacno stignem kuci..i osetim necije ruke na mojoj zadnjici..okrenem se, a ono ON..udarala sam ga dok nije pao, a kad je pao, onda sam ga par puta i sutnula u jaja i jednom u glavu..

Niko nije prisao da mu pomogne..

A meni bas bilo lepo posle toga..

Istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Imao sam malu metalnu lulicu i to (nam) je bilo skroz prakticno, cepnesh hedic i miwinica... i busili smo plasticne flase (kako vec ide ta klasika)... jedina razlika sto moz'z da vuces k'o sumanut... nema oni *kratko-trzajnih neg' iz jednog cima ode pola dzoka.

SJecam se da sam obicavao sa dJevokama da radim shat-ove :roll:

Istina oli Izazov ?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...