Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

Na prvom mestu NET. Npr, tokom cele prosle nedelje (kada sam bila umorna i u cajtnotu), razmisljala sam da mi 'ovo' ne fali ...bas onako ubedih sebe - i evo me danas, k'o pravi manijak, skuckah 'sve propusteno'. No, ima nade za mene, svakodnevnica mi se menja, te cu preko nedelje da smanjim koliko mogu, tj. koliko izdrzim ....... Vreme je za jednu ozbiljniju apstinenciju :vez: .............. Istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

Nemam baš preterano mnogo aduta, ako ću iskreno. Kad mi je baš stalo, moja urođena povučenost ustupi mesto nekom neobičnom smislu za humor koji, za divno čudo, prolazi prilično često. Kod određenog tipa devojaka prolazi i to što brzo vide da u mene mogu imati puno poverenje, ali onda moram grebati rukama i nogama da ne upadnem u fazu u kojoj sam "samo prijatelj". :lol: Eto, mogu reći da je "adut" simpatičnost... :ufrci:

Istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Znaš kako, to ti je klasično razmišljanje u trenutku, kao što tema kaže. Ležiš na leđima, buljiš u plafon i slike ti jednostavno prođu kroz glavu.

Da nisam zapisao, zaboravio bih. Da me sad pitaš da ponovim ono što sam napisao, teško da bih mogao - morao bih da odem do teme i podsetim se. Ali znam da je bilo nešto dubokoumno, tu dileme nema. :lol:

istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Da zagospodarim sopstvenom dušom i životom.

Od najranijih godina detinjstva bio sam rob i žrtva postupaka mojih roditelja koji nisu umeli da se razvedu kao "normalan" svet, nego su nastavili dugogodišnji rat preko moje glave, u kome su očekivali da nespreman i iskustveno nesposoban shvatim šta (mi) se dešava.

Emotivan i sa željom da ih oboje volim i razumem radio sam sebi o glavi i psihi...

Spasila mi dušu jedna žena stručna i indiskretna, ali sam prethodno morao da prodjem kroz bolno otrežnjenje zvano objektivizacija roditelja, da bi bio sposoban da u ruke uzmem "hirurški nož" i odstranim ih oboje iz svog života...

Istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...