Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

Znaci postavlja se pitanje Istina ili Izazov, a sledeci clan treba da izabere, pa da saceka uputstva...

Ako je izabrao Izazov, onda od clana iznad dobije neki zadatak za koji treba da prilozi i dokaz da ja obavio kako treba (naravno to ce biti nesto što je lako videti ovde na forumu, na pr. da posalje nekome PP ili napise nesto na zidu, ili mozda da napise post u odredjenoj temi itd....)

Zadatak mora tačno da se ispuni, nema dodataka i objašnjavanja da je to zbog učešća u igri Istina ili izazov..

a ako je Istina, dobija pitanje na koje treba da odgovori iskreno (ako sme )

Onda je on sledeci i postavlja isto pitanje Istina ili izazov, za sledeceg clana....

I za ovu temu, kao i za sve druge na ovom forumu važe ista pravila. Stoga u ovoj igri ne postavljajte izazove koji nisu u skladu sa Pravilnikom.

Istina ili izazov?

Izmenjeno od strane člana Malena
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

:lol:

Eh, ne znam da li je talenat ili ne, ali sam uvek volela glumu :) U školi sam bila u dramskoj sekciji i glumila i to vrlo dobro u đačkim predstavama, al' nikad se nisam ozbiljnije pozabavila time.

Sada, imam sreću da na poslu mogu da iskoristim taj moj 'talenat' (pre bi rekla sklonost) ka glumi, pa deca obožavaju kada napravim neku lutka-predstavu. Kada vidim njihove oke širom otvorene kako me posmatraju, znam da sam na dobrom putu...:)

Sad ja :kez:

Istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Bilo je blamova, nije da nije..samo sto ih ja ne dozivljavam tragicno, pa ih i ne pamtim kao blamove..

Evo jednog..:roll:

Bilo je to pre jedno desetak godina..kasnim na posao, sad se vise ne secam zasto i ulecem da se presvucem u uniformu i da odmah krenem da radim jer je cekaonica bila dupke puna..i jos pride koleginica radila sistematski srednjoskolaca..

I kako je to bilo letnje doba, kao uniformu sam nosila mantil haljinu..i u zurbi i frci da sto pre udjem u ordinaciju zakopcam samo prvo dugme i takva izadjem u cekaonicu..

Prvo je bio tajac..a ondaK bome i aplauz..

Smejali smo se danima posle, a mnogi jos uvek pamte taj slucaj..:roll:

Istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...