Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

Eh...Ne znam to da objasnim...Mora da ima "ono nešto" (znam da zvuči kao stereotip)..Mora da zna,pre svega da se ponaša,da se postavi,i da "zrači nečim što me vuče da ga posmatram"..Normalno,prvo uočavam fizičke karakteristike,ali,čekam i da "otvori usta",i da se pokaže..NE znam bolje..ko razume-shvatiće :)

istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

:lol: Cudan izbor reci od TEBE! (mislim na ono 'nadmetanje', di to ide za nekog, ko jedva iskucka deset postova dnevno? No, predpostavljam da je razlog majusna malicioznost :zloca: ... :zagrljaj:). Lm, nema zbog KOGA, a 'zasto' je duga prica. I kad sam imala net, i sada - razlozi su isti za forumsko druzenje i piskaranje. Radije kuckam postove-porukice, radije citam DUHOVITE, ZANIMLJIVE, PAMETNE I PISMENE ljude, nego gledam TV ...na primer. Dok sam 'on line' na forumu, ja sam 'svagde-negde' a najmanje u zatvorenom prostoru (osim kad se ubacim u krevet, i uspavljujem). Forum je moja 'antidepresiv i antistres terapija' i vredi svakog slovceta otkuckanog na malom sokocalu. ..............ps. Lazem da nema 'zbog koga'- ima IH....i ha, haj :lol: .............. Istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

A, da. Zato što mi je toga dana takav položaj zvezda, verovatno :lol:. Ozbiljno, ljudi biraju na koji način će doživeti moje reči, i ponekad mi bude neverovatno koliko su preosetljivi, koliko traže ono najgore u njima, a uglavnom (da ne kažem: nikad) tu nema nikakve skrivene namere. No, uglavnom me to ne dotiče, osim kad je u pitanju neko ko mi je drag. U tom slučaju se, na sreću, brzo objasnimo. :)

Što se drugog pitanja tiče, odgovor je: nijednu, naravno.

Javna dobra (čitaj: slike na forumu) mi nikad nisu bila interesantna. Privatne priče su već druga stvar. Čuvam neke slike u telefonu. Znam da su samo moje.

Istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pa vidi... 'Elac' je vec dugo 'u forumskom svetu', i bilo je trenutaka (perioda) kada je bila veoma zainteresovana za neke 'deckice'. (br. komaTa: 2)......a onda mi je dosadilo :stid2: osecaj kao da sam 'prelezala male boginje'...msm, to je deo 'virtuelnog sazrevanja' ali i zasicenja. Drugo, priznajem, postoji tu mogucnost da mi se neko 'vise dopadne' - ali tesko da bih se 'udubljavala' u takve price. Moj jedini 'reper' je D U H O V I T O S T ...i svi izazivaci osmeha su 'moji deckici' :stid: ................. Istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Mara je jedan diiivni anđelaK, gotovo kao na forumu. :andjeo:

Sunflower takođe. Jedno smerno, krotko i trpeljivo stvorenje. :andjeo:

Što se njih dve tiče, mogu da kažem da je to bilo baš ono što sam očekivao.

Beliverka je dijametralno suprotna onome što čitate. Ko god je bude upoznao, znaće o čemu pričam. :lol:

istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Prvo sam hteo da tražim broj mobilnog na pp, ali bi to bio preveliki izazov, zato ćemo ovako:

iskreno, koliko daleko si spremna da ideš što se forumskih (netovskih) poznanstvava tiče? Imaš li granice? Da li bi dopustila sebi da te ponese eventualna zanesenost? Koliko si uopšte spremna da (još uvek) sanjaš?

(izvinjavam se što sam preskočio sex i razgolićavanje ovoga puta, ali eto - ovo me zanima)

:sunce:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Igrom slucaja ispade da sam imala neke khm kombinacije,ali sam o tome obavestena nakon sto se to desilo :blink: mora da je bilo tooooooooolko "dobro",da ih se ne secam :neznam:

Upoznavanje da,ali ne u smislu muvamo se preko neta pa sad u realu ljubav cveta :lol:

Ja sam od onih koji ne veruju ni sebi samoj,a ne nekom drugom,pogotovo ne napisanom na netu!

Volim da koketiram :roll: volim da zavodim,nekad i preterujem ali sta ces pusto zensko pa voliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :stid2:

Tesko mi se dopadne i muskarac kojeg gledam u oci,a ne neko preko neta...Eventualna zanesenost moze da traje jedan sekund,ako ne i manje :uredu:

Iz ili Is :liza:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Istina je da imas dvoje gaca slicne boje :kez: sto je i cinjenica,a nama treba nova istina :roll:

Dacu ti tri opcije a ti ces u te opcije da smestis clana/clanice foruma i da obrazlozis zasto bas njega/nju tu i tu :kez:

Opcija No.1:Striptiz bar!

Op.No.2:Kuca!

Op.No.3:Zlatiborski pasnjak!

Naravno u svakoj opciji si i ti ucesnik,aktivan :astasad:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Hm... alah se uvalih... :roll:

Striptiz bar... tamo bih odveo Boginju - na ženski striptiz. Cenim da bi to bila odlična zabava. :lol: Aktivno bismo učestvovali u poturanju novčanica na određena mesta od značaja. A ko zna, možda bismo se pridružili razgolićavanju. :fijuk:

Na pomen kuće na pamet mi pade Sanjallica i njeno odavno zamišljeno filmsko veče. Uz grickalice i naša omiljena pića mislim da bismo proveli izuzetno prijatno veče.

A što se tiče Zlatibora... tamo bih odveo jedno meni drago biće koje izbegava bliske kontakte s forumaši - bellissimu. Ležali bismo na travi zagledani u daljinu i upoznavali se. Rečima, nikako drugačije. Ona da se odmori od gužve u kojoj se svakodnevno nalazi, ja da slušam i upijam one iste reči kojima oplemenjuje internet prostranstva... :fijuk:

Istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...