Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

Djece nemam :) ...a ispunjavanje obaveza koje se očekuju od mene su često na prvom mjestu, jer od toga zavisi mnogo stvari...

Teško da se nešto može staviti ispred zdravlja, zdravlje diktira i dirigira kroz život.

Umijem itekako da odvajam privatni od poslovnog života, i tu ne treba da bude nikakvih ispred i iza pozicija. Što se mora, nije teško.

Istina ili izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Menjam se!

Za sve lose (a i dobro) u zivotu krivim samog sebe.

Kako se menjam?

Recimo neku uzrecicu za koju primetim da je sve cesce koristim, stavim onu *zastavicu pored nje (obelezim je) primetim je u razgovoru i polako izbacim - kao i grickanje noktiju.

Zene volim,

zene...

Polupan sam Ja prilicno....(jedna od poslednjih *maksima mi je da smo svi polupani na neki svoj nacin - a promenio bih (bas sam danas pokusavao da konkretizujem) svoj stav prema onima koji me lazu i ne vole jer sam u stanju da se *ogolim do kostiju i ne umem da lazem.

Volim zene,

volim...

kada saslusaju i posle *nemilog Encidenta jer cu sam da stavim *zastavicu

.......

:blink:

Alkohol je moj shejtan... tu imam *zastavica puna Marakana ali prema njemu imam neki poseban stav... ne zelim da ga se plasim

A?

moze dalje

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Posle 26 godina vozačkog staža i nekih milion i po prevezenih kilometara bez saobraćajke, prošlog leta mi se nešto desilo, što bi moglo da se svrsta u tu kategoriju. Da, kategoriju, ako se pod saobraćajkom podrazumeva učestvovanje samo mog vozila i šteta samo na njemu, kao i da je događaj protekao bez prisustva i uviđaja policije.

Na putu za more, na jednoj preglednoj krivini pred Sokolcem sam sleteo s puta.

Objašnjenje, ali ne i opravdanje:

Tu je ograničenje brzne 80 km/h, a ja sam išao nekih 50-ak km/h, ali zbog vlažnog kolovoza (Kiša je upravo prestala da pada.), kontra nagiba ('Bem ti arhitekte!) i verovatno naslaga ulja na asfaltu izgubio sam kontrolu na autu i napravio štetu od nekih 1000€. Uz malu pomoć lokalnog automehaničara, automobil je bio sposoban, uz opreznu vožnju, da se vrati kući.

Još jedan detalj "u moju korist". Na tom potezu, kakvih petstotinjak metara, u razgovoru sa šlep službom, koja mi srećom nije trebala, u roku od pola sata posle moje nesreće, desila su se još četri izletanja, pa i prevrtanja.

Istina il' izazov?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...