Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

Dade  mi  ideju :uredu:,imam  jednu  unakazenu ,a  voleeem  da  je  nosam..jel  za  ovo  treba  sablon?

luminica ja sam uzela čep od flaše za mleko od 2 litre. Stavljala ga uz rub majice, oprctavala hemiskom olovkom i sekla. 

I to je cela čarolija. Ako želiš manje "latice" uzmeš manji čep...

 

Ček....ček....ne skrećite temu..ko je sledeći kanditat..?

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

Eto ti ga sad-nemoj nešto teško!! 


Baš zato što nisi dugo bio ovde, i što znamo da jako lepo pišeš...hajde ti nama opiši (ako još nisi bio na moru) plan za odlazak-gde, kada, sa kim, koliko..i tako to.. Ako si bio (jul skoro gotov pa je moguće da si već bio) gde si bio, s kim si bio, kada si bio, koliko si bio i sva tako to po redu i rasporedu.

Aaako ne planiraš more ove godine, onda nam predoči tvoj plan  za godišnji odmor ovog leta. 
Eto...ajd sad naoštri "pero" i kreni. :kez: 

 

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ove godine trebao bih ići na Tasos. Ne znam tačno dan, datum...čak ni objekat. Dogovrili smo se moja divlja žena i ja da krenemo onako....samo da sednemo u Maksu i da osvanemo na tom divnom ostrvu.

Zašto baš tamo...pitala me je. Rekao sam joj da tamo nismo nikada bili, da je tamo more najlepših boja. Da to ostrvo nazivaju smaragdnim i da se ta lepota nigde ne može videti sem na tim obalama. Pričaju da je tamo na zapadnim plažama zalazak sunca božanstven i da je preporod duše očit. Naravno pristala je i mi sada imamo dogovor za letovanje na Tasosu. 

Možda nisam fer, možda nisam čak ni pravi muškarac ali jednostavno sam joj prećutao da želim otići tamo sa njom i da je uverim da su njene oči lepše od mora koje zapljuskuje Tasos i čini ga smaragdnim, da je ona moj dragi preporod duše i da je tamo :ljubac:....

 

Sledeći molim....

Izmenjeno od strane člana Faramir
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Samo sam zavirila duboko u sebe , shvatila gde je ''sistemska greška'', oprostila sebi. 

I ono, što je najbitnije, shvatila da je moj život, samo moj izbor. 
Moj izbor je sreća. Moj izbor je ljubav. Moj izbor je rad.Moj izbor je zdravlje. Moj izbor je KOMUNIKACIJA. 
Lepe misli. Tako da sve, što sam uradila od oktobra, do sada, pripisujem samo sebi. Bez lažne skromnosti, jer.. trebalo je imati petlju. 
Da, i ranije sam je imala, sada sam je ojačala. 

U svakom slučaju sam zahvalna svima.

Nema to nikakve veze sa starim - novim muškarcem.

Ja sam ta, koja je presekla, predočila situaciju, otvorila se, kao što i sada potpuno otvoreno pišem o svemu. 

Next.. :) 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

To mi preko interneta rešavamo, ne idem (još) na put, možda negde krajem meseca.

Trenutno NCIS (original NCIS, ne Los Angeles ni New Orleans), komplet druga sezona (od 13, to će je zabaviti neko vreme :lol: ). Ukupna količina nastavaka... 13x23... 299 ako me matematika služi. :lol:  Ranije sam je zarazio Scorpion-om (preporučujem) i Elementary (Smuca i ja preporučujemo). :kez: 

 

Ajmo dalje... :roll: 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Mi krečimo (gramatika :ggg: ) 
Krečimo jednom godišnje. Micek od malih nogu daje fantastične ideje. (kao da ga je rodila koloristicna ;) ) 
Tako da krenemo sa mojom omiljenom bojom kajsije za prostorije, a završimo sa nekom ljubičanstvenom. Kombinujemo boje zidova. Videćeš, kada dođeš. 
U našoj kreativno sportskoj sobi sam počela da pravim kolaže. Samolepljivi, specijalan papir za .. hmm... mrhmm..brhmm.. neku vrstu stakla, nisam sigurna (posebno u ovakvom stanju :wacko:  :ggg: ) i mogu ti reći da mnogo lepo izgleda. Pre neki dan sam slala fotke sestri, prostorija je bila zamračena, a delovi kolaža su imali svetleći efekat ( :ggg: jooj bude li se neko smejao, dok bude čitao o svetlečim efektima i letećim giricama, imat' će sa mnom posla :liza: ) 
E.. el dosta od mene? :lol: 

Next.. :)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

E 'vako.

Silom prilka ove godine sam sama u vikendici i žao mi mog dragog koji ne može da dođe da zbog toga ostane bez rakije.

Ja skupljam voće u bure...seckam, muljam i tako to...a taman negde kada mi se završi godišnji i komina će dobiti "kolač". 
Da bi se stvorio kolač na rakiji za čistu šljivu treba 21 dan (tako kažu majstori). Obzirom da sam ja trpala sve živo: jabuku, krušku, šljivu, belu šljivu, smokvu...trebaće recimo isto toliko, mada to zavisi od jabuke..njoj treba malo više vremena da "proradi". 
Kako je tu i šljiva...ne znam..videćemo. :kez: 
A onda će dragi stupiti u akciju pečenja rakije. 
Taj deo prethodnih godina nisam pazila na času..mada me moj učitelj (komšija) ubeđuje da uzmem slobodan dan  pa da i to odradim a on će mi suflirati... ipak neću.

Ionako  mi je muški izjavio da će ga sad svi zajebavati kako mu žena peče rakiju! Da to nema nigde u svetu! Ja mu na to kažem kako mene ne zajebavaju što ti kuvaš, nego mi na protiv zavide! -"Eeeee to nije isto!" :hhh: 

Naravno sad ću ja da osmislim etiketu za "moju" rakiju :hhh:  da upotpunim ovo letnje zezanje... 

 

SLedeći? 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ajde,ali  nema  da  se  smejete  kad  omasim :nempojma:..evo krecem  od  sefa..

Mlad  decko,i doneh zakljucak neozenjen.Ponekad  se pitam smara li  se zesce na forumu  s nama u-najboljim godinama-:treptrep:,inace,vrlo  pristojan i kulturan.Nije zakeralo kao sto ima admina,a kakvih sve gonica robova ima,bolje da  ne pricam,niti je  od  onih sto na svakoj  temi moraju da  nametnu  svoj stav.Fino dete..

Goga mi  bila bauk na  pocetku.Tvrd stav,britka rec i sve sam je obilazila.A kad vidim neki  nezan  post,dva puta proverim avatar da vidim  jel  to  ona  napisala..Sad je  znam bolje i znam da  ima  veliko srce..:)

Vecu  sam odmah zgotivila,srodna mi  dusa po sentimentu,duhovitosti,mada ima  ideja  za  nas  pet.Sposobna jednom,samostalna,verujem i  odlican vaspitac..kad porastem bicu Veca :srce:

Za Smucu sam do pre negde mislila da  zivi u Austriji,takve su  nam vremenske prilike da sam  bila ubedjena u to.S njom delim  veliko interesovanje i ljubav prema sportu,ponekad se bojim da ce  se  naljutiti ako ostavim  komentar ili  vest  pre  nje..

Vojo  i  Adrian su  fiiiiiinnnii clanovi  naseg foruma ,eto,o njima samo  to mislim ,jer inace nismo  razmenili ni po rec,osim na  igricama.A ne usudim  se  da  se nasalim,bojim se  naljutice se..

Eto..ajd  sad  dobrovoljac..

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...