Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

Jes' ti noVmaVan??! 
Ja rekoh-nešto lako breJ!

Pazi..između "najdraža stvar" i "nikad više to ponovo imati"...je ogromna razlika!! 
Na muke si me stavio!

No ajd da ispunim izazov. 
Prvo ne daj Bože da ja moram sa ove visine u bežaniju...verovatno ne bi stigla da pobegnem...tako da bi mi sve drage stvari "otišle" zajedno sa mnom..a ako stignem da uteknem onda bi pored svoje tašne u kojoj imam trenutno sve potrebne stvari, ponela i ovo jer su mi tu drage stvari.

U ove dve fascikle nalaze se neki stvari do kojih nikad više ne bi mogla doći...a u kutiji je ono kabasto što nije moglo da stane u faciklu. 

Ne bi ja sada nabrajala čega tu sve ima...ali eto recimo to bi bilo to. 

 

Sledeći?

 

20150424_221736.jpg

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam odgovorila na Adrijanov izazov.

 Voja se ubacio sa komentarom (ne sme kukavica da se prijavi)  :hhh:   ali ja pitam sledećeg dobrovljca šta želi da mu zadam-istinu ili izazov?

Ti si se javila ali se nisi izjasnila šta želiš da ti zadam-istinu ili izazov?

...ili odustaješ? 

 

...biću nežnaaaaaaaaa :fijuk:

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Imam,psa i dva  macora..imamo kucu,pa je  njima  na  raspolaganju  dvoriste.Marko i Darko su macke,oni vole unutra  kad je hladno,sad  vec izbegavaju..Atila  ima svoj boks,izlazi  iz njega kad hoce i kad  zeli,obicno se leti  zavuce  kad je jako toplo..

Nisam pristalica zivotinja u  stanu,mislim  da dobar deo njih pati  u  stanu,malom prostoru...ali  ako se  drugacije  ne  moze:nempojma:

 

..sledeci..

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Hm...dobro pitanje... 
Kada sam bila mlađa bilo je par stvari za koje sam mislila da su mi životni propusti, međutim (valjda to sa godinama dolazi..) sada shvatam da je sve baš tako trebalo da bude, i da je bilo drugačije (sada) ne bi valjalo. Sada se nekako slagalice slažu i svaka dolazi na svoje mesto. Jednostavno popunjavaju ona "prazna mesta"...za koja sam mislila da su bile greške i da će mi tu ostati "rupe".

Znači-nema, ili su to neke, da tako kažem sitnice..i to nije više od životnog značaja. 

 

Sledeći?

 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 meseci kasnije...

Konačno neko ko je voljan da se igra... :)

Istina....dobro...kako je i ko birao imena vašoj deci? 

(podstaknuta Petrom i Marinom koji su svom sinu dali ime David..u žestokoj borbi protiv "Golijata" da bi se rodio.... )
Sigurno ima neka zanimljiva priča o tome..jer svako dete dobije ime "po nečemu"....i svako ime ima "svoju priču"... :)

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...