Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

Eto tako lako  :hhh:  Sad bi ti Adrijan da si propustila šansu za svašta nešto :hhh:  

Lepu pesmu..moj ukus je malo neobičan i ja uglavnom slušam domaću muziku bez obrzira da li je iz ex YU ili sadašnje SRB...bitno je da je našem jeziku..(ovo svi znaju i već idem na živce :bek: Đoleta, Zdravka Čolića, Frajle, Severinu, Gibonea, Petra Graša, Coloniju..i tako...)

Spremila sam se prošle godine da idem u BG na koncert Erosa..ali on otkazao... :( pa da malo utešim dušu a vama ulepšam dan. :)

Evo jedna jako lepa strana kompozicija koja mi ovog momenta jako prija (na ovih 15 stepeni. :ajme: )

 

Sledeći molim? 

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

:kiss: drago mi je  što sam te pogodila pesmom..

E ovako...ti si Smuco naš ženski sportista...i koliko znam slušamo isti radio...prema tome  upoznata si sa trenutnom nagradnom igrom na tom istom Prvom radiju.
Zadatak (ili izazov) je sledeći-pošalji im sms sa pretpostavljenim brojem osvojenih medalja na OI, imenom i prezimenom a onda nama ovde daj fotku te sms poruke. 
Ako osvojiš TV dolazim kod teba ne jedan dobar film uz kokice :hhh: 

E da, moraš poslati sms danas jer mislim da je do petka igra u toku. 
Rezultate objavljuju 22 u jutarnjem programu ...

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Jasno mi je tvoje pitanje, ali ja ne znam da li imam neki blesNav pogled na svet.. želim da me ima svuda, a presudni faktor su ljudi, kojima bih bila okružena. 
E sada tu postoji jadac. Paradoks. Volim da putujem sama i upoznajem mnogo raznolikoh sveta. 
Nije presudno mesto - već osobe kojima bih bila okružena. 
Na jednom letovanju sam se fantastično provela upravo solirajući, šetajući, plivajući dok mi ne pomodre usne (gora od deteta :lol: ) 
Postoje dva mesta za koja čvrsto verujem da ću da odem: Pariz i Rotterdam. 
Rotterdam zbog moje Nataše. Znam da bi mi bilo fantastično uz nju, moju, takvu, a koja bih mesta posetila - najneobičnija. 
Pariz.. asocijacija na ljubav. Svetlost. 

Dakle ne toliko znamenitosti, sama bih pronašla ono što želim da vidim, i što je meni bitno. 

Tamo gde su dva grada, trebalo bi da postoji i treći - Barselona. Volela bih da osetim puls tog grada. Nekako mi se čini da su žestoko strastveni. 
Verujem, znam da ću ih obići, e sada, da li sam dočarala na pravi način zašto baš ta mesta.. :hmm:  :lol: 

Skromno, skoknula bih do Tajlanda i New York-a, i u London bih - obožavam tu engelsku verujem prividnu ''hladnoću''. 
E onda bih skoknula i do drugara u Pertu (Australija)... 

I takoC - ode Ana preko okeana, ali treba verovati. Ne mislim da sam bahata, dapače, moja htenja su podvlačim vezana za ljude, koji su mi dragi. 
Cenim da će poazna tačka da mi bude Novi Sad :srce: 

Next.. 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 5 sedmica kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...

Izvinjavam se na zadržavanju,

ali ova septembarska gužva me je dotukla...

Prvo da odgovorim na zadatak:

 1eff583d-408d-4453-9a52-f4ab328f0459_zps

naša pravila... još ih dorađujem... tj skidam crvene i stavljam zelene :beyond: 

990960a6-3d88-40fa-bd62-dbf279007aee_zps

ilustracija priče ''Maca Papučarica'' od Ele Peroci :) 

A sad, draga @luminica - izvini što si čekala...

dočaraj nam boje jeseni u tvojoj bašti kroz par slika :) 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Android? Evo uputstva: https://support.google.com/nexus/answer/2840804?hl=sr

Fotografije se na telefonu obično nalaze u SDcard/Android/DCIM folderu (ako me sećanje dobro služi, nemam Android telefon trenutno), prosto ih prekopiraj na komp ili direktno odatle na forum. Android telefon se tu ponaša kao svaki drugi folder.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...

Aaaaa, znači @Smucalica koči razvoj ove lepe teme... :kez: 

​dobro, dooobroooo... priznajem, kriva sam :stid2: 

zakočila igru, ali sam zaista mislila da je Luminica savladala postavljanje fotki... :beyond: 

Sorry :kiss: 

Nego, koleginice @vesticara zadatak za tebe je sličan poput prethodnog :) 

Dočaraj nam kako ti doživljavaš ove jesenje dane kroz par fotki 

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...