Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

Evo, da krenem redom:

 

Prvi Faramir -

 

spiderman_zps3abeaa7b.jpg

 

 

zašto baš ova maska?

hmm... znaće on otkud ovaj izbor ;)

 

Drugi Guza - 

 

guza_zpscdbbb45e.jpg

 

predstavlja se avatarima kao spooky i strrašan,

a uopšte nije... jedno pravo mlađahno momče :)

 

Treći Atreides - 

 

fantom_zpsdebfedbb.jpg

 

pošto je on za mene tajna i ne poznajem ga

a vidim da dolazi noćom,

evo ga u kostimu fantoma :huh:

 

Četvrti Morf - 

 

vlast_zps260b23a3.jpg

 

izvin'te, ali...

vlast je vlast i zakon se mora poštovati...

kaže šef!

i čuvajte se :gone:

 

Peti Vojo-

 

petarpan_zps4e06b535.jpg

 

usled svih onih lepih pesama koje piše,

smatram ga dečakom koji neće da odraste,

pa sam ga obukla u kostim Večitog dečaka :uredu:

 

 

Eto, takoC!

Nadam se da je to - to :ok:

 

sledećiiii....

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da odgovor na istinu NIKADA nije bio lakši...  :roll:

 

Pet...M?  :laugh:

 

Smuca, Veca, Evilkica, Plesačica i Gogilica!  :laugh:

U nagradi oko putovanja se podrazumevala jedna dvokrevetna i jedna četvorokrevetna soba.

Dakle....30:5= 6!

Da se ni jedna ne uvredi....

Mislim...povedem nekog forumaša, a on hrče noću...  :laugh:  neka fala! 

 

Sledećiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pa šinak, kreativnost se smanjuje s godinama, a i valjda nas sve više privlači ono što (polako) zaboravljamo. :trt:

 

Nego di sam stao?!  :ces:

 

Da... U vrtiću, i osnovnoj školi nisam imao ni devojku, al' ni simpatiju. Dobro, pred kraj osnovne su počele da me privlače obline, ali ni jedna devojka posebno. Kad smo već tu, na veče male mature, dok smo sa "žurke" u školi išli u Kasinu u disko, zadržali smo se, onako đuture u parku. E tu sam se, tada, pod jednim drvetom, prvi put ljubio i pod dlanovima osetio ženske grudi. Ali, to je od prilike, za to doba, bilo sve. Tek posle dosta godina smo se nas dvoje intenzivnije "družili", ali i dalje nismo bili momak i devojka. 

Polaskom u srednju školu, deveti i deseti, bukvalno prvog dana, palo je i prvo zaljubljivanje. Ali ni ona mi nije bila devojka, tada. Tada nije bila zainteresovana za mene, a ja nisam bio (dovoljno) navalentan. Sad po internetu vidim da za to stanje kažu da sam bio frendzoniran.   :kez:  Ipak, i sa njom je priča posle više godina, krenula na moju vodenicu. I jesmo bili momak i devojka, mada je status veoma upitan, pošto je ona u međuvremenu bila i udata.  :huh:

 

Ta promena njenog stanja, koja se desila po završetku srednje, je verovatno i mene odčepila, pa je moja prva devojka ujedno i moja "prva". Detalje o njoj možete pročitati OVDE. Živeh sa njom ceo drugi semestar prve godine faksa. 




Sledeći...   :boca:  

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 4 sedmica kasnije...

 Obradovao me ojhaaaaaaaa.....

 

-Micro SD kartica za mobilni telefon od 8 G jer stalno kukam kako kako nemam dovoljno mesta za fotke pa ih prebacujem na LT...:fijuk:

-Kartom za koncert Bijelog dugmeta (mada su ustvari bili samo Goran Bregović i Alen Islamović)

-2 kutije mojih omiljenih Ferrero Roshe...

-Flaša domaćeg crnog vina sa Kosova i iz Grčke

-....ovaj poklon ću da zadržim za sebe :bek:

-puno poljubaca, puno lepih reči....

....jel dosta?

 

Sledeći?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Poslom se malo razočaravam, nema ga dovoljno (kad ste ovo poslednji put čuli, ha? :astasad:), ali dobro, s vremena na vreme se zaradi koji evro, pomaže u svakom slučaju.

 

Baš baš neprijatnih situacija nije bilo, ne znam šta bih izdvojio kao takvo. Bio je onaj slučaj na stadionu OFK Beograda gde sam upao na tribinu sa gostujućim navijačima (Radnički 1923), pa bio malo ispitivan ko sam i šta sam od strane vođe navijača, ali se sve završilo saznanjem da imam novinarsku akreditaciju i da sam "kolega" njegovom kolegi sa tribine. Nije bilo neprijatno, mada pretpostavljam da je moglo i drugačije da se završi. Možda da uračunamo to što sam na stadionu Voždovca koji deluje kao da ima krov (nema, ima samo stubove za isti) dva sata kisao do gole kože? 

 

Što se tiče prijatnih... jedno lepo poznanstvo sa koleginicom iz druge firme, a iz NS, koja je završila sa mnom na stadionu Rada utakmicu bez publike. Potrefilo se da smo čak istim vozom išli tamo i vraćali se natrag. Jedno lepo celodnevno druženje i upoznavanje... nismo od tad radili zajedno, ali nalazim(o) prilike da se družimo van posla. :fijuk: Drugom prilikom sam naleteo na grupu turista iz Španije, jako veseli i prijatni ljudi s kojima se malo pilo, malo tarzanski na engleskom upoznavalo i razmenjivalo "nacionalno kulturno blago". :lol:

 

Dalje...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Imam otkucanih desetak strana nastavka...mada je to nastalo u "jednom dahu" posle otkucane poslednje tačke prvog dela i predaje u prirpemu za štampu, još aprila prošle godine.

Poslednjih par meseci sam u fazi pisanja beleški i ideja i mozganju oko nekih rešenja.

Inspiracija mi je svuda oko mene. Detalji, priče sa ljudima, tekstovi koje čitam...ono što  se "zalepi" kao ideja. Inače, nisam od onih koji čeka inspiraciju za pisanje, jer je ona kod mene retka. Ako bih je čekao...načekao bih se za nešto opipljivo!  :) Najbolje stvari napišem kada sednem i krenem..."pišem-brišem" i oštrim um. Kako se zalaufavam, tako mozak sve britkije radi.

Planiram da početkom februara sednem...dok mi dupe ne otpadne i do kraja meseca izbacim prvu varijantu nastavka. Onda sledi mesec dana "praznog hoda" i onda čitanje i korekcija...Da...pre početka rada na nastavku, još jedno ciljano čitanje prvog dela, radi "hvatanja kopče" i traženja prostora koji nisam iskoristio dovoljno.

 

Eto...ništa ti nisam pomogao!  :laugh:

 

Sledećiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Izmenjeno od strane člana gresan
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...