Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

Rođendan ti je, pa mora sve bidne po tvom, jel'te, drugačije ne ide.
 
Što da ne počmemo sa kafom poslepodne, ne moramo odma' večerati. :roll:
 

Veliku, crnu ( Tursku) u šolji za čaj. Jedna kašikica šećera+mleko. Ili tako ili nikako.

 
41KSFQiBK6L.jpg
 
Uz kafu red je da se nešto gricne. :roll:
 

One velike pogačice sa čvarcima iz pekare Violeta u Temerinskoj ulici...pa sa jogurtom.....uhhhh

 
8249f2ad3e3069499db745a788808533_view_l.
 
Ondak možeš malo da prilegneš, msm odremaš dok ja kuvam večeru (ako te ne protera prethodnopomenuta kombinacija :hhh: ).
 
Aperitiv maznemo iz tvog šteka. :roll:
 
orahovica-2.jpg
 
A onda...
 

Danas mi zamirišu paŠgete...

 
 
spagete-bolonjeze.jpg
 
I za kraj nešto za moju i tvoju dušu (ipak sam se naradio :roll: ), pošto
 

Kolačima svake fele..ne biram!

 
IMG_4913blog.jpg
 
I tako. Ajmo dalje.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pretpostavljam da je Adrijan video svoj zadataka pa da ondaK ja turim moje. :hhh:

 

Apolodor, ozbiljan i fini
romantičar u duši a i na mesečini,
nikada  dvosmislen 
il' mi se čini..il' mi se čini…. :fijuk:

 

Inkvizitor nam svojim stihovima sudi,
Nekoga uspava, nekoga budi.
Nestao nam bez traga,
da ga nije od silnog rimovanja zabolela glava? :ces:

 

Neo od  posla pobeleo
Neoženjen i mlad u vremenu ostao.
Znanja pun, ne menja naum

Za svoj salaš još traži drum. :kez:

 

Smucalica, smejalica
Toplinom greje i kad se sunce krije
Po srcu mi se šunja i kad miruje.
Kada je nema užasno nedostaje. :kiss:

 

Za grešnog bi stihovi bili duži
Al dug dok na dlanu  ne pruži,
Reči više nema
Razrešena dilema. :P

 

 Zaslužio i šef   strofu jednu

savršeno rešio zagonetku

Udovoljio mi pažljivo

u srce me ganuo :stid:

 

Bilo bi tu stihova još...

da prosto obnevidiš..

Atreides nepoznat još lik..

za stih mi nedostaje  nit... :fijuk:

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
Starsica + Morfeus
Naša brižna žabica zabrinula se za šefovo samovanje u četri zida sa povremenim posetama stadionima, što neizbežno uzrokuje nezdravu ishranu. Tako ti ona jednog dana skokne do Limanske pijace, pokupuje dve kese vitamina, iznenadi ga na njegovim vratima i opčini ga obilnim ručkom na kašiku. I to im pređe u naviku.
 
Veštičara + Apolodor
Nakon višemesečne razmene prebogatih iskustava postovima i privatnim porukama na forumu, posebno o nerazumevanju današnje omladine za stavove nastale na velikom iskustvu. No, pošto artritis polako napada zglobove, sve im je teže kucati sve ono što žele da kažu jedno drugom. I tako se oni dogovore, pa se nađoše u hladovini bagrema jednog salaša, gde im poslužiše pravu vojvođansku gozbicu, sve sa žutom supom, crvenim sosom, knedlama i šnenoklama. 
 
Evilka + Grešni
Našem vrlom spisatelju izdavač organizovao promociju nove knjige u novosadskoj osnovnoj školi "Sonja Marinković". Pa pošto se već prilika za upoznavanje ukazala, Đavolica ga pozove na ručak, jer dug je dan i valja nešto pregristi. Na žalost, šta je bilo na meniju ne mogu vam reći jer su roletne bile spuštene. No siguran sam da je palo i nešto slatko, s obzirom na domaćicinu reputaciju.
 
Goga + Vojo
Ne znam tačno kako je došlo do susreta, al' beše to neki vašar o crvenom slovu, sve sa velikim ringišpilom. Šetali su kroz gužvu i sladili se šećernom penom. Onda je na jednom štandu gađao iz vazdušne puške i osvojio joj plastičnu ružu. Pa su seli pod šatru i pojeli porciju ćevapa, zalivši je pivom i kiselom vodom. Krenuli su dalje kroz gomilu prema delu gde su se prodavale marame, šubare, glineno posuđe, grablje i motike, ali sam ih u gužvi izgubio i ne videh gde su završili.
 
Plesačica + Neobaroko
Pošto je znala da je Neo veliiiiki ljubitelj bureka, što mu je i srednje ime, Plesačica ga je pozvala da zajedno obiđu prestonicu pita, Sarajevo. Uz dobrog vodiča Neo je napokon shvatio razliku između bureka, sirnice, zeljanice, krompiruše i to sve u zvrkovima pečenim ispod sača. Najviše su mu se svidele buredžike u "ASDž". I tako, vikend brzo prođe, al' navadio se Neo, pa malo, malo i eto ti njega. Najposle, više i nije išao u Sarajevo, shvatio je da najukusnije pite prave nežne učiteljicine ručice u gradiću podno Romanije.







Sledećiiii....   :boca:
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Jesam se ja to javila? :hhh:

E pa ovako...proš'o vikend, vratila se s' puta...pa da ispunim izazov.

 

Odemo mi tamo daleko, kupim  lepo razglednicu (neću da kažem da sam videla preko telefona šta mi je činiti..) i sednem  na obalu Dunava da vam pišem..

 

Taman sam sve što milsim napisala, dune vetrić i odnese mi razglednicu u Dunav..Trk za njom...nema više takvih..ova bila jedina koja mi se svidela... i šta ću nego da sednem na sunce i čekam da se osuši...

 

Dok sam čekala, morala sam da utolim žeđ..čime drugim nego lepim, domaćim crnim vinom....

Taman nekako se i već i napunilo svetom, te me gurnu neki mamlaz i prosu mi vino preko koFerte..

Nije bilo druge nego još čekati da se i vino osuši, te se ovom prilikom izvinjavam na musavim pozdravima..ali verujte da je od :srce:

 

 

Sledeći???

Izmenjeno od strane člana vesticara
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...
  • 2 sedmica kasnije...

pa istina je da nece niko da se igra. samo konstatujem  :laugh:

 

ja jednostavno osecaj ne mogu da opisem recima. kada je babica javila da se rodio mis od 3750 grama, i da je sve proslo u redu.
pao mi je kamen sa srca.

dobio je jednu desetku i jednu devetku. devetka je  zato sto se nisu slagale carapice sa kapicom!? mos misliti  :nadrndanko:

i zaista ne znam kako cu podneti  da mi tapka po nexus-u  :sokiran:, mulja po desktop-u  :blink:  i  i et cetera  :ajme:

 

ma who BOLAN cares!

:trep:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...