Idi na sadržaj

Istina ili izazov!


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,1k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

...krenucu od tebe...posto cesto dolazim u tvoj grad, pozvao bih te na kafu...naravno,ti bi oberuchke prihvatila... ...dok bi sedeli u nekome kaficu...ti bi se smejala izvaljivanju mojih gluposti...o

Evo da ne bude posle kako neću da se igram   Mesto gde će biti Sneško.. http://nsportal.info/forum/uploads/monthly_02_2015/post-25-0-65985000-1423317593.jpg  Telo Sneška... http://nsportal.info/fo

Evo mene sa fotografijama... @Morpheus hvala na poverenju, nisam zaboravila zadatak... Prvo, kad stignem do teretane, obavezno je prezuvanje Potom, ponesem sa sobom ono što mi je potrebno: limunada,

Zakačene slike

:hhh: :hhh: Smatram da su psovke prazne reči.

Opsujem ja, nisam svetica :hhh: ail to je više u šaljivom tonu. 
Ni kada sam ljuta, tako da varnice lete ne psujem. Ustvari pogotovo onda biram reči kojima ću reći to što želim, da bi toj osobi (do)kazala ono oko čega se sporimo .
Naš rečnik je bogat i psovke su za mene reči koje nemaju značenje.

Kada sam se poslednji put nekom "naje*ala mile majke"?

Ne sećam se baš nešto...ali kada sam sama u kolima onda umem onako sa guštom da opsujem nekom vozaču :hhh: što bi rekli-"kočijaški" :hhh: :hhh: 

 

Sledeći?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

:bek: :bek: slovna greška je bila u pitanju  zato sam menjala post :hhh:

 

Lepo pitanje si mi postavio. :kez:

Na poslu ne postoji "ivica-marice". 

Jesu me par puta doveli na do same granice ali sam uvek uspela da se suzdržim!!!
To je ona profesionalna "kočnica".

 

Moj sin dok je bio mali me često dovodio na ivicu marice.

Fasovao je samo tako kad je sa 3 godine treći dan pobegao iz vrtića koleginici.

One izvele ispred vrtića koji je na takvom mestu da nije ograđen...drugaru se prikakilo..a on ga odveo u žbunje da kaki :hhh: (poznavao je teren jer je tu stanovala moja mama koja ga je do tada čuvala). Kad su obavili posao, uredno se vratili nazad ali je koleginica premrla od straha :(

Pa zar od sve dece baš MOJE DETE ??!!! BRUKA!!! Sreća pa se sve dobro završilo....

 

Dobio je batine samo takve kada je pretrčavao put ispred autobusa. "Igrala se deca" ko će biti brži....(!!!???) a jedna bakica koja je sedela na klupi i sve videla mi rekla za to.

Naravno bakicu nisam odala kao "FBI špijuna" a on je posle razgovora dobio lepe batine. 

 

I tako...on je bio majstor za dovođenje do "ivicine marice".

 

 

Sledeći...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...