Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 660
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Fifty Shades of Grey Pred kraj sam počeo histerično da se smejem. Napišeš ženi set jednostavnih pravila, daš joj priliku da u njima promeni šta god želi, odeš van granica sopstvenog komfora da bi udov

Dnevnik košarkaša (The Basketball Diaries) Biografska drama, SAD, 1995 Ostala sam bez daha.. i vezano s'tim, bez texta. I ... tek dva sata posle odgledavanja filma, dođoh do daha, pa.. vez

Nisam kačila, a gledala sam dosta ruskih filmova, poslednji naslov je:    U sažvežđu bika (2003)   Maleno naselje Šiška, negde kod Staljingrada, polovinom novembra 1942. Većina malobrojnog muškog

Zakačene slike

Znači, ipak slušate moje predloge, lepo... :fijuk:

Večeras... Bourne Legacy (Bornovo nasleđe) 2012

Odlična akcija, kao i prethodna tri dela. Samo u ovom nema Džejsona Borna, služi samo tome da na njega svale krivicu za ubistva koja je počinila vlada, ne sećam se šta mu se dogodilo u trećem delu i da li je još uvek živ. Elem, vlada je rešila da ukloni projekat čiji je Born izdanak, da u potpunosti izbriše sve tragove njegovog postojanja. Da bi to uradila treba pobiti sve operativce na terenu, sve lekare koji su pripremali virus, sve pisane tragove postojanja projekta i slično. Naravno, ne ide sve po planu, jer jedan operativac uprkos svakoj verovatnoći ostaje živ...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

The Tree Of Life (Drvo života) 2012

Što mi je ovo trebalo? Film nema radnju, a koliko sam video ni poentu. Bar ne u prvih sat vremena ovog smaranja svake koske u mom organizmu. Koliko sam s'vatio, glavni junak je izgubio veru u Boga negde u toku života pa se u srednjim godinama priseća prošlosti i pokušava da se seti u kom momentu se to dogodilo. A sumnjam da sam shvatio. Ako nešto nije bitno različito u drugom delu filma, u što čisto sumnjam, ovo je ubedljivo najdosadniji i najbesmisleniji film koji sam ikad gledao. Jedino vredno pomena iz prvih sat vremena su fantastične slike svemira i pojedinih detalja iz prirode koje zaista vredi pogledati. I muzika je dobra u tim trenucima.

Izmenjeno od strane člana Morpheus
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Taken (Oteta) 2012

Dobra akcija. Malo preterana u smislu "jedan na hiljadu" ala partizanski filmovi/rambo, ali šta da se radi, izgleda da bez toga ne može. Devojka odlazi u Pariz i biva oteta od strane albanske mafije, ali njeni otmičari ne znaju da njen otac ima "veštine" koje ga čine jako opasnim. Ostatak filma pokušava ispuniti dramatično obećanje dato jednom od otmičara: "tražiću te, naći ću te i ubiću te".

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

A Thousand Words 2012 (Hiljadu reči)

Edi Marfi mi obično nije naročito zanimljiv, ne volim njegov stil humora. U ovom filmu, koji ne bih nazvao komedijom, me je ipak uspeo nasmejati do suza u dva-tri navrata. U osnovi, Edi je poslovni čovek koji se pričom uspeva izvući iz svake situacije, uveriti poslovne partnere da su i najgore ideje najbolje, ubediti porodicu da se povinuje njegovim željama... on priča i priča i priča, i velika većina njegovih reči nema nikakvu svrhu osim da dobije ono što mu je potrebno. Sklopom čudnih okolnosti, dobija drvo koje gubi po jedan list svaki put kad on izgovori reč, ako drvo izgubi sve listove umreće i drvo i on... Film ima poruku, ima par kadrova za smeh do suza, nije protraćeno vreme, bar ja nemam takav utisak.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

The Raid: Redemption (Racija: Iskupljenje)

Na IMDB reklamirano kao najbolji akcioni film od kad postoji filmska traka, pa reših da pogledam. Adrenalin zaista jurca venama tokom većeg dela filma, ali to nije jedino što čini dobar akcioni film. Ovde nedostaje sve ostalo. Priča je donekle u redu, ali akcija je totalno neubedljiva i preterana u svakom pogledu.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Drive Angry (2011)

Gledao sinoć i svo vreme se pitao kako je moguće da režiser nije Kventin Tarantino. Mnogo podseća na njegov rad. Nikolas kejdž glumi čoveka koji je pobegao iz Pakla (znam, znam...) da bi spasao unuku koju satanisti žele žrtvovati kako bi prizvali Lucifera i stvorili njegovo carstvo na Zemlji. Društvo mu pravi Pajper (Amber Heard) kojoj je dosadio život konobarice u malom gradu na srednjem zapadu. Film obiluje ubistvima (zato sam mislio da je Tarantinov film), kako i dolikuje borbi dobra i zla. Mada je često u filmu nejasno ko je na kojoj strani. Ne znam da li bih ga preporučio, meni je "legao" sinoć iako inače ne volim takve filmove...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Drive Angry (2011)

Gledao sinoć i svo vreme se pitao kako je moguće da režiser nije Kventin Tarantino. Mnogo podseća na njegov rad. Nikolas kejdž glumi čoveka koji je pobegao iz Pakla (znam, znam...) da bi spasao unuku koju satanisti žele žrtvovati kako bi prizvali Lucifera i stvorili njegovo carstvo na Zemlji. Društvo mu pravi Pajper (Amber Heard) kojoj je dosadio život konobarice u malom gradu na srednjem zapadu. Film obiluje ubistvima (zato sam mislio da je Tarantinov film), kako i dolikuje borbi dobra i zla. Mada je često u filmu nejasno ko je na kojoj strani. Ne znam da li bih ga preporučio, meni je "legao" sinoć iako inače ne volim takve filmove...

:smeh:

Za razliku od mojih prijatelja, ja volim Kejdza. Mi smo ga gledali u bioskopu dok je jos moja drugarica radila tamo pa je mogla da nas svercuje da ne placamo. Tadasni film smo gledali napuseni, sa 4 litre spricera i tonom kokica koje je drugarica donela iz zaliha. 'Eeeeejjj, napusena i Nikolas Kejdz :hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Hope Springs (2012)

Zanimljiva tema, film i ne toliko, ali sam ga odgledao s pažnjom. Bračni par u podmaklim godinama se bori protiv ustajalosti svakodnevice. Tj. supruga se bori, nedostaje joj romantika, ljudski dodir, pažnja... nedostaje joj brak, suprug kakav je nekad bio. Njemu je na prvi pogled "sve potaman", ali u dubini duše je totalno oronuo. U očajničkom pokušaju da vrati svoj brak natrag, supruga plaća ubrzani kurs, svojevrsno bračno savetovalište u dalekom gradu i nekako uspeva naterati mrzovoljnog supruga da joj se pridruži... Mislim da vredi pogledati zbog same mogućnosti da nekad postanemo kao oni.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

The Mark (Znak) 2012

Valjda najava serijala filmova, ili možda serije, nisam skontao do kraja. Mešavina priča o biblijskom kraju sveta i teorija zavere o novom svetskom poretku i zlim korporacijama koje žele stvoriti novu religiju i kontrolisati sve stanovnike na planeti. Film je prilično uzbudljiv, čak sam i ja ostao gledati do kraja iako je film prepun religioznog bulažnjenja o spasenju verujućih, znaku đavola, carstvu nebeskom na Zemlji, Apokalipsi i koječemu drugom. Uglavnom, čip "znak đavola" ima moć da kontroliše sve i svakoga, a onaj ko ga kontroliše ima svu moć ovog sveta, pa ne sme pasti u pogrešne ruke...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Home Alone 5: The Holiday Heist (Sam u kući 5: Praznična provala)

Nisam ni znao do večeras da je uopšte snimljen peti deo. I genijalan je kao i prethodna četiri. :uzbud: Ili sam ja možda samo oduševljen što uopšte postoji peti deo, moguće. Prava praznična priča za decu pretvorena u lep film koji mogu gledati i deca i odrasli. Većina štoseva je preuzeta iz prethodnih delova serijala, samo malo obrađena da ne bude baš sve isto.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...