Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 660
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Fifty Shades of Grey Pred kraj sam počeo histerično da se smejem. Napišeš ženi set jednostavnih pravila, daš joj priliku da u njima promeni šta god želi, odeš van granica sopstvenog komfora da bi udov

Dnevnik košarkaša (The Basketball Diaries) Biografska drama, SAD, 1995 Ostala sam bez daha.. i vezano s'tim, bez texta. I ... tek dva sata posle odgledavanja filma, dođoh do daha, pa.. vez

Nisam kačila, a gledala sam dosta ruskih filmova, poslednji naslov je:    U sažvežđu bika (2003)   Maleno naselje Šiška, negde kod Staljingrada, polovinom novembra 1942. Većina malobrojnog muškog

Zakačene slike

Water for Elephants 6/10

Fino zamisljena prica, volim kad se radnja nekako vrti oko zivotinja, a ne volim jedino sto sam se par puta stresla i sklanjala pogled zbog glupana koji ne postuje zivotinje. Bila sam skepticna zbog vampira Edwarda u glavnoj ulozi, ali ovdje mi se cak i svidio, nije lose...dobar film za uspavanu nedjelju. :ok:

64nrcw.jpg

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Tamara Drewe (2010)

Nem' pojma, nije loš film. Nije ni nešto naročito dobar. Devojka se vraća u selo negde u Britaniji da bi prodala imanje svojih roditelja. Kako to već biva, ona se u velikom gradu promenila fizički i psihički, pa izaziva interesovanje cele palanke. Neko je zaljubljen, neko ljubomoran, neko zavidan... a ona s emotivnim problemima - recept za katastrofu.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Sinoc sam gledala Mohamed Alija iliti Kasijus Kleja. Film se bavi boksom i islamizmom (poznatog crnca). No, ono sto me se najsnaznije dojmilo je - muzika. Svaka pesma je za 'secu vena' ...ali rili ...slusas, tones, nestajes ...vremeplovom direkT u proslos' :uzdise: ..........ps. Vila Smita mi bilo cudno sloziti u kozu Mohameda, ali posle po filma sam uspela, i snasO se.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

It's a complicated juče, preporučujem ženskom delu publike, mene je smorio ko zeku pored kupusa koji ne može da dohvati.

U petak sam gledao Paradu. Šta da vam kažem, nećete pasti u nesvest. Nije loš, ali ništa posebno. Nažalost, izgleda da se Srđan Dragojević definitivno ispucao. A da, ne volim naglašeno poučne filmove, ovaj je napravljen kao reklama za gej paradu od 2 sata.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ajde dobro, ja cu i dalje da lepim postere, kao kako ja to mocno umem da izguglam, kako ih vi nikad ne bi videli da nije mene i to sve..

The Beaver

thebeaver.jpg

Simpa komedijica, ne traje dugo, nece vas ni prosvetliti ni zaglupiti. Daklem, moze i ne mora.

Jodaie Nader Az Simin aka Separation aka Razvod Nadera i Simin

534413166427129905.jpg

Iranac. Dotachinje prilican broj socijalnih tema, zapocinje mlakasto ali sto ga duze gledate sve vise vas uvlaci u pricu, na kraju zakljucite kako ste pogledali 1 bas dobar film.

Drive

drivelatestposter550x81.jpg

Ja sam se bas naložla na ovog Guslinga a vidim da nisam jedina posto sam citala neke kritike koje kazu kako imamo novog Branda. Nemojmo bas prećerivati, gospodo. Malo podseca na od sumraka do svitanja u smislu da po prvoj polovini filma ne mozete ni pretpostaviti u sta ce se pretvoriti u drugoj. Nije los.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...