Idi na sadržaj

Preporučene poruke

Hancock (2008 )

Grčevito sam se opirao tome da pogledam ovaj film - i opet pogrešio. Ideja o letećem čoveku koji spasava svet mi je bila previše daleka da bih pomislio da film o tome ima ikakvog smisla. Dobro, delovi s letenjem su do zla boga preterani. Ali, film ima priču koja prevazilazi besmisao filmova o superherojima. Lepa ljubavna priča - u stvari dve. A vrte se oko najlepše glumice koju sam ikad video - izvin'te ako ste ljubitelj Anđeline, ali ona Charlize Theron može samo da poljubi u dupe, i to ako joj ova to dozvoli.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 660
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Fifty Shades of Grey Pred kraj sam počeo histerično da se smejem. Napišeš ženi set jednostavnih pravila, daš joj priliku da u njima promeni šta god želi, odeš van granica sopstvenog komfora da bi udov

Dnevnik košarkaša (The Basketball Diaries) Biografska drama, SAD, 1995 Ostala sam bez daha.. i vezano s'tim, bez texta. I ... tek dva sata posle odgledavanja filma, dođoh do daha, pa.. vez

Nisam kačila, a gledala sam dosta ruskih filmova, poslednji naslov je:    U sažvežđu bika (2003)   Maleno naselje Šiška, negde kod Staljingrada, polovinom novembra 1942. Većina malobrojnog muškog

Zakačene slike

Da ti je strip Konan bio jedna od stvari na kojima si odrastao, a on jedan od omiljenih polutragičnih junaka ikada, onda bi ukapirao koliko je Švarceneger komična pojava u ulozi Simerijanca...:uredu:

pa da ..kolega ...ja sam odrastavao uz Epske narodne pesme

a Mali Radojica i Kraljevic Marko su mi bili najcool likovi.

E sad , za malog radojicu ne znam ali je Marko jaci od Konana ...garant:uredu:

Napisah o filmu a ne o Nosiocu glavne Role.

Reditelj Dzon koji nije od juce ..

a i reditelj Dzejms koji isto nije od juce ,

sigurno su imali neki razlog da uzmu Atletu Arnolda

za gg u svojim filmovima Konan a prvi i Terminator a drugi

koji su sada Kultni Klasici u svome tom nekom zanru

a rekao bih ...i sire.

Ali . ipak , pomalo me i cudi , jer sumnja je pokretac svega.

Mozda bi mada i ipak bilo bolje da su zbog radi kvaliteta filmova

trebali uzeti onog , npr Italijana Silvestera ili jos bolje Dastina H ili jos... jos bolje

Denija Don Vita ( al ' ne Korleoneonea ...onog simerijanca :kez: )

Gledao u vreme novogodisnjih praznika film : '' U 3 i 10 za Yumu '"

Dobar western :)

Izmenjeno od strane člana bigrancer
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

The Girl with the Dragon Tattoo (Devojka s tetovažom zmaja)

Pomalo neobičan film, ali zanimljiv. Novinar kojem je uništena reputacija nakon što je objavio priču na osnovu falsifikovanih dokaza istražuje šta se dogodilo s osobom koja je nestala pre 40 godina, sve na zahtev imućnog industrijalca koji njen nestanak nikad nije preboleo. On je, naime, ubeđen da je ona mrtva, pa traži ubicu. U potrazi mu se sticajem okolnosti priključuje mlada hakerka s ozbiljnim poremećajem ličnosti... mislim da je zaslužio bar 6/10.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Prvo sam odgledao The Hurt locker, računajući da dobitnik Oskara u 2010-oj sigurno vredi, ali sam se grdno prevario. Stvarno ne mogu da razumem kako je ova osrednja pričica o ratu u Iraku dobila 6 oskara, ako se ne varam (danas sam pročitao tražeći film koji ću skinuti). Strašno. Jedva petica.

E, posle toga se ponovo pređem tako što sam poverovao filmskom ukusu drage nam Nele i Aide, i odgledam Colombianu. Ništa posebno, jedva šestica.

Nisam zadovoljan, jelte. :pljuc:

--- Update ---

Kasmo vec kod toga tko je koju rolu kako iznio, gledo neko novog Holmsa sa Dauni Djunijorom, jel chemu ili je smaranje za nevericu ko i prvi?

Za prvi deo može da se kaže sve, ali da smara nikako. :pljuc:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Za prvi deo može da se kaže sve, ali da smara nikako. :pljuc:

Dosta davno sam gledala prvi deo i ne mogu da se setim detalja vec samo općeg dojma. Mozda mi je smetalo to sto je Holms prikazan kao akcioni heroj, a mome se mozgu naviknutom na lik Djeremi Breta u Granadinoj seriji teshko presaltati na ovakvo a drugacije vidjenje, a mozda je film sranje sam po sebi, ne secam se plus znam da sam popiždjavala od neumerenog akcijanja.

Changeling

126884bchangeling.jpg

Samohranoj maici jednog dana nestaje sinak jedinak. Nesposobna policija podmece... Ima i drame i trilera i horora. Falilo mi je Malkovicha, nikad mi ga dosta. Sasma solidno.

The Skin In Live In

41dde90124.jpg

Almodovar i njegovo prožimanje u lichnos' i frustraciju kao takvu :osmeh:

Sjajan.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Dirty Girl (2011)

Jedan od najpotcenjenijih filmova koje sam ikad video. Ocenu od 5.2 na IMDB-u mora da su mu dali mentalni bolesnici, jer to nikako drugačije ne mogu objasniti. Film na prvi pogled deluje kao još jedna bezvezna komedija u kojoj se uparuju i funkcionišu lepotica i "zver", jedna od onih slatkastih gluposti od kojih vam se prevrće želudac. Ali on je daleko od toga. Debeljuškasti gej mladić i razvratna popularna devojka u stvari imaju mnogo više zajedničkog nego što bi se dalo pretpostaviti. Nedostaju im ljubav i poštovanje - nedostaje im porodica, bar ona funkcionalna. Ono što mi se naročito dopada je što na kraju nema spektakularnih ispravljanja nepravdi, kraj je sasvim realan. Osim takmičenja talenata, tu su ipak malko preterali, ali se sve uklapa u opštu sliku. Filmu nikako ne bih dao manju ocenu od 7.5

Izmenjeno od strane člana Morpheus
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Perfect Sense (2011)

Film sa zastrašujućom idejom. Šta bi se dogodilo kad bi ljudi postepeno gubiti sva čula? Da li bi u haosu koji bi nastao uspeli prepoznati ono što im je zaista važno? Kako bi i da li bi nastavili svoje živote? Zanimljiv je, mada je na momente dosadno posmatrati scene u kojima unapred znamo šta će se dogoditi. Nekako tinja nada da će čudesni lek biti pronađen, ali nakon sat vremena postaje jasno da od toga nema ništa. Poruka je lepa, iako nerealna. Ipak nemam osećaj da sam protraćio sat i po vremena.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

The Body (2001)

Ne znam kako ovaj film nisam ranije video. Prilikom pretrage grobnice u Jerusalimu, mlada naučnica pronalazi posmrtne ostatke koje na osnovu dostupnih podataka smešta u 32. godinu nove ere, a na osnovu činjenice da je pokojnik razapet i da ima ubodne rane u predelu glave smatra da je u pitanju Isus Hrist - i pokreće mali verski rat. Iz Rima, zabrinuti za opstanak vere, šalju odabranog koji bi trebao potvrditi jedinu istinu na koju je crkva spremna pristati - to nije On. Međutim, i on ima neke neraščišćene račune sa svevišnjim... Film je dosta dobar, bez ulaženja u verske aspekte priče.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

War Horse

MV5BMjExNzkxOTYyNl5BMl5BanBnXkFtZTcwODA0

Bas mi se dopao.

Probudi emociju u coveku.

Prica o jednom konju.:)

Lepa prica , najvecim delom smestena u vreme prvog sv. rata ,

prica o ljubavi , prijateljstvu ,

gubicima , rastancima .........o tim putevima i krugovima....

We Need to Talk About Kevin

MV5BMjE0NDE0MjYxNF5BMl5BanBnXkFtZTcwNjM2

U ovom filmu malo ima ljubavi.

Totalno je drugaciji od ovog prvog.

Zato sto je i Kevin drugaciji od samog svog rodjenja.

Dobra mi oba ...:ok:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Carnage

carnagemovieposter20111.jpg

Cowanovljev sin je u skoli izmaltretirao Longstritovljevog sina i tim povodom oni prvi dolaze u posetu ovim drugima da izanaliziraju problem i izglade stvar. Malo po malo isplivavaju šatro bracni problemi i jednih i drugih, svadjaju se, mire se, muzevi protiv zena i obrnuto, svako protiv svakog itd.. Povrsno i dosadno do zla boga.

Death at a Funeral

deathatafunerallimitedd.jpg

Britanska komedija. I ovaj slobodno mozete nepogledati.

Nista lepo nisam imala da vam kazem u ovom javljanju. :dry:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...