Idi na sadržaj

A ... šta ti sada radiš?


Preporučene poruke

Sada sam ispratila decu na ulicu, došla je Biserkova devojčica i odoše da se igraju... sreća mamina, kada je javila da može doći da se igraju to je bilo :uzbud: skakanje po kući....

A ja ih prvo počastila kiflicama i sokom i dete fino kaže:

-Znate S. kiflice su Vam divne! Vrlo ukusne!

(šta ćeš, zna dete kako sa svekrvom najlakše na kraj da izađe....:lol:)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 6,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Cera moja i ja sredjujemo utiske lepo provedenog dana.. Danas je trebala ponovo da joj krene skola plesa, medjutim ucitelj je javio da je do daljnjeg nece biti jer nema dovoljan broj dece..bila je

Smejem se po n-ti put Prošle nedelje je bila ekipa radio NS-a da priča sa mojom decom i cele nedelje ih slušamo šta su pričali na teme koje su oni postavljali...   I bez obzira što sam bila tam

..pozdrav..valjda sam sad ok..

Zakačene slike

Nisam strucnjak za tehniku ali mislim da nije dugmence.

Ako i jeste ..koje dugmence ?:)

.ugasio TV daljinskim ..izvadio baterije iz daljinskog ...odneo daljinski u frizider ...pa posle u zamrzivac ali Tv ne posustaje.

Salta i pali se sam od sebe ...i kada ga ugasim pomocu onog dugmenceta :) na Teveu

Jos samo da ugledam broj 666 na ekranu ......pa da se smrznem na ovu toplotu.

Jedini je spas kada izvadim utikac.

O tehniko !!!:)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nisam mislila da cu ovo morati da vam savetujem, ali okolnosti su takve da zahtevaju drasticne mere :ufrci: Poredjajte na TV aparat - glavice beloga luka (smaknite cipkanu musemu, ne zbog smanjenja efekata beloga lukca, neg da ne zaprljate belu cipkicu)... Dok gledate u teveJ, u rukama morate drzati srebrni krst - raspelo. Cim pocne necastiva rabota, naglas 3 puta ponovite:'Isss, Satano tevejska, isss' :new: ......... To bi trebalo da pomogne :zagrljaj: ......... OT. Prizivam sile dobra, da oteram zlo iz opsednute tehnike :vez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nadjoh i vracaru i TV dijagnosticarku u isto vreme :kez:

Cipkanu mushemu sam skinuo ( teska srca ) , drzim cvrsto i ovu zlatnu krstacu sto nosim oko vrata ( jel mora biti srebrna ? ) ponovio

i ove reci i to naglas a ne u sebi ...

Ali ne pomaze.:jok:

A kolko glavica luka ?

I mora biti beli ?

Svu nadu polazem u Olju koja samo sto nije.:

Lici mi na nekog ko moj problem moze resiti.:kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...