Idi na sadržaj

A ... šta ti sada radiš?


Preporučene poruke

  • Odgovori 6,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Cera moja i ja sredjujemo utiske lepo provedenog dana.. Danas je trebala ponovo da joj krene skola plesa, medjutim ucitelj je javio da je do daljnjeg nece biti jer nema dovoljan broj dece..bila je

Smejem se po n-ti put Prošle nedelje je bila ekipa radio NS-a da priča sa mojom decom i cele nedelje ih slušamo šta su pričali na teme koje su oni postavljali...   I bez obzira što sam bila tam

..pozdrav..valjda sam sad ok..

Zakačene slike

Pizdim. Sa' cu kose da cupam :aaa:

Moj komsija, iz Sumadiju brale, sve zivo slavi. Danas je Spasovdan, dan kad se ozenio po drugi put istom zenom (haos). Zurka je prekoputa sigurno vec 6 sati, kao da mi narodnjaci sviraju u sobi, Topalko i "Pukni zoro" pucaju vec 30. put (zapravo, samo Topalko i ide, tu i tamo uskoci po neki klasik) a ja cu, ovim tempom, otici preko i svima pucati u glavu. Pa da mirno spavam.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

E sto ti je covek proklet.

Deset dana nije radio komp.nece da ocita disk.

A ja u depresiji.I potomak.Jer smo mi malo,`nako - ovisnici.Dobro,imali smo sta da radimo,da ucimo,da peglamo,da skitamo,da idemo na neke promocije i to.

Mislila sam:Jao majko moja,kad proradi - pa ja necu da silazim s njega!!!

a ono - nista

sinoc dosadno

danas dosadno

Ninja i Letargija nista ....ni da padnu u nesveset od srece...

Sun se malko obradovala...onako - iskreno bas...

i sad mi je dosadno

cak i na igricama

i sad cu da pijem kafu i cutim.....:dry:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Ma evo, navio sam sat na 3.00 da uradim PDV, ali nisam mogao da ustanem.

Ustao sam oko 4.00, ali me je mrzelo da napustim krevet, pa sam malo lunjao netom...

Onda sam zaspao do 8.00, pa me probudili radni ljudi, kazu ide radni dan... Objasnio im sta treba, sta ne treba, sta cemo se dalje konsultovati, pa sam skuvao bokal jakog crnog caja.

Sad lezim u krevetu, pijem caj i lutam netom. Izes PDV, ionako je drzava bankrot, a mi cemo leb i dalje kupovati. Raduckat cu kasnije, pa koliko para, toliko od mene i muzike.

:fijuk:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...