Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 932
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Danas, vodila decu u školu na upoznavanje. Primila nas buduća njihova učiteljica i igra igru "Na slovo, na slovo" Stigismo do L Ređaju deca: led lopta luk... Javlja se P: - lelemudaš! Učit

Moj čo'ek je direktor jednog fudbalskog kluba u ligi u kojoj igra i moj lokalni fudbalski klub. Missim, odma' da razjasnimo, to "direktor" je samo titula, ništa on od toga nema, osim nervoze i nekolik

Iskopah ovo odnekud i sit se ismejah....   Nastalo u jednom od mojih naleta inspiracije pre desetak godina!   DUŠAN SILNI I RAJA     Da l’ to grmi il’ se zemlja trese il’ udara more u mramorj

Zakačene slike

Rešio čovek da odvede svinju na parenje, ali budući da vlasnik

muške svinje živi na drugom kraju sela, morao je da je natovari

na kolica i odveze tamo.

Učini on to, onaj mu naplati 20 EURA za "posao" i objasni da ujutru gleda šta svinja radi. Ako pase travu, onda je sve OK, a ako pije vodu, moraće ponovo da je dovede.

Ujutru čovek pogleda, svinja loče vodu.

Stavi je on opet na kolica, odveze, pukne ponovo 20 EURA, svinje završe posao i vrati je kući. Sledećeg jutra svinja ponovo pije vodu. Šta će čovek, opet na kolica i uz psovke je opet odveze na seks

i plati novih 20 EURA.

Ujutru, iznerviran, čovek kaže svojoj ženi:

- E, ajd sad ti vidi šta radi ona svinja, ako opet loče vodu, zaklaću je!

Pogleda žena kroz prozor i reče:

- Ne pije!

- A jel jede travu?! - skoči čovjek oduševljeno.

- Ne jede!

- Pa šta onda radi?!!?

- Ništa, sedi na kolicima i čeka...

:hhh::hhh::hhh:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Probala. :roll: Bezukusni su. :lol:

Elem, upravo me sada ova moja kustrava kuma nasmejala.

Sedimo na terasi... ovaj put ja za lapom a ona preko telefona hajci po forumu ("malo" neka se ona muci :plaz: ). Primeti da ima jedno obavestenje i zapita se na glas:

"Ko mi to sada dade lajk-reput?"

:neznam:

"A ti si! Ja mislila neko pametan."

:ggg::ggg::ggg::ggg:

A voli ona mene i takU... biserku. :ggg:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Stize mi sms od koleginice koja je u svadbi...

"Draga, ja sam se raspistoljila I potrosila celu platu na svirce unapred, pa ti vidi hoce li biti uskoro tog sms- a ili ne?!?"

Sad, zamisljam kako ce je glava duplo boleti sutra kada se zapita da li joj je to trebalo

a jutros sam joj rekla da se kontrolise...

Ne vredi, vrela krv ne da joj mira... :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Jucerasnji ceo dan je bio u koncertu Dejvida Gete, jedva smo ga docekali i bas spominjemo kako nema nista zanimljivo osim njega, i ja prokomentarisem kako je steta sto se nastup Van Goga i Dejvida Gete skoro preklapaju u satnicama (iz zajebancije naravno, Van Gog ima samo jednog fana a to je moj najbolji drugar), a jos su Dance arena i Fusion stage na drugim krajevima tvrdjave, dok ne stignes od jednog stejdza do drugog, treba ti sigurno 15 minute peske. Elem, odemo mi na Getu presrecne, jedva cekamo da pocne.. Hajde, prva pesma poznata.. Pa posle 15 minuta, poznata pesma.. Pa posle pola sata tek prepoznajem zvuk.. Pogledam u drugaricu, skontamo se bez reci, hvatamo se za ruke i krecemo na Van Gog, stignemo skoro na pocetak i provedemo se fenomenalno. Jbt, zazvalavila sam od pevanja. Da mi je neko rekao da ce mi Van Gog spasavati subotu.. :ggg:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Kuma..ja se upljuvala da joj objasnim "ratni plan muvanja" a ona će ni 5 ni 6 ...

"Nisam rekla da necu da idem nego da cu biti neprimetna u smislu tebi prepustam da ga odobrovoljis i privolis :)"

IZDAJICEEEEEEE!!!!

"Ja sam pozadinac...dam ti moguc predlog na koju foru da ga smuvas a ti delas :) ...pa muz ti je majku mu hahaha...ja samo statiram u kukuruzu hahaha"

...opet moram sve sama!!!

:hhh: :hhh: :hhh:

PS: Sada diskretno puštam Parni valjak da svira :fijuk:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...