Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 932
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Danas, vodila decu u školu na upoznavanje. Primila nas buduća njihova učiteljica i igra igru "Na slovo, na slovo" Stigismo do L Ređaju deca: led lopta luk... Javlja se P: - lelemudaš! Učit

Moj čo'ek je direktor jednog fudbalskog kluba u ligi u kojoj igra i moj lokalni fudbalski klub. Missim, odma' da razjasnimo, to "direktor" je samo titula, ništa on od toga nema, osim nervoze i nekolik

Iskopah ovo odnekud i sit se ismejah....   Nastalo u jednom od mojih naleta inspiracije pre desetak godina!   DUŠAN SILNI I RAJA     Da l’ to grmi il’ se zemlja trese il’ udara more u mramorj

Zakačene slike

Malo ironije iz komšiluka:

Свјесни да неће моћи срушити устав Хрватске, ХСП-и су се одлучили на другачији приступ. Из улице др. Фрање Туђмана tраже да у Вуковару осим ћирилице и латинице буду натписи и на глагољици.

Вуковар – Даниел Срб и Ружа Томашић одржали су конференцију за медије на улици др. Фрање Туђмана, а истој је присуствовало још око десет представник странака права, чистих и најчишћих странака права.

Čelnici stranke koja nosi ime po Srbinu koji ju je osnovao, šalju Daniela Srba na konferenciju za novinare kojom se protive ćirilici... :hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

e 'vako...od skora na poslu(inace spominjao sam, fosil odelenje u pitanju) imamo nesto mladje zensko(35g, razvedena sa detetom od 9g), ali bolje da nemamo...znaci ono je, pa ja ne znam, strasno...devojka koja misli da je riba, da je prepametna, a IQ je otprilike na visini sobne temperature u prolece...i lepota je negde u tom rangu...

e sad sa mnom radi i jedan klinja, skoro primljen, '91god, i stvarno dobar deckic...radan...i soli ona tu nama pamet i ubija bukvalno u pojam...malo mi je falilo da provristim danas + smo imali posla za izvoz...i kenja ona tako i kenja i spomene ona neke njene bivse i kako su svi vozili besna kola i tako neke kerefeke i kaze kako se sad zakacio neki za nju bla bla...i smorila opasno i ovaj mali kaze: "pa da, ako je fin momak, nije bitno onda koje mu je boje bmw!!" ja se izvrnuo od smeha, a ona je KONACNO ucutala...WIN WIN situacija :)

Izmenjeno od strane člana gOOzatEE
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Pisem s malim (najmladji buraz, a nisu vise ni tako ''mali'', jos koji dan pa 18, ljubi ih seka)

na FB i zezamo se nesto oko hrane i rekoh 'zna se ko pravi najbolje sendvice' :roll:

..apelujem na one sendvice sa puno Ljubavi sto napravim obojci kad sam kuci,

da imaju za ujutro prije no sto odu u skolu il na rabotu..

..i kao odgovor vec ocekujem Nobelovu nagradu za pravljenje sendvica

il bar hvalospev na taj racun, kad ono odgovor..

''Paša kebab.''

Umrla. :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Malo prije, najmladji buraz mi prepricava..

''Znas, onaj sto je stao tam do mene kad si naisla,

pitao jesi li mi seka i da li si slobodna..''

Ja: I sta si rekao?

''Pa.. reko sam, jok, zar ne vidis da je brat.. i reko

sam, da si slobodna i da ne trebas( :hahaha:) momka, njega sigurno ne..''

Ja: Ok... :hahaha:

''Znas sta je jos rekao?'' :smeh:

Ja: Sta? :roll:

''Da izgledas mlada.. mladja od nas dvojce..''

Ja: :dry:

''No, ja sam mu onda rekao da imas 14, da te ostavi na miru..

..a nije ni puno manje nego sto ti imas, samo sam 10 godina odbio..

Bolje tebi godine nego njemu bubreg..''

Ljubi ga seka.. :hahaha::hahaha:

A to za izgled polako me nervira, 25a sam sto nije,

a svi vicu da izgledam ko da imam 16, 19.. :dry:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...