Idi na sadržaj

Do kog ste zaključka danas došli?


Preporučene poruke

  • Odgovori 4,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Pad dokazuje da sam čovek. Pad dokazuje da živim. No,  bez obzira na sve, treba ustati,  nabaciti osmeh i krenuti napred... bez osvrtanja...  

Da volim kad vidim nadrndane osobe. One..što do podne mrze same sebe a popodne ceo svet. Onda tu svoju "mudrost" življenja prosipaju na sve strane. Zašto ih volim? Samo zato što shvatim da je moj

Da od razmenjivanja recepata ne mogu da stignem da isprobam forumske *ebace..:hahaha:

Zakačene slike

...potpisala sam praznicni bankrot ...potpuni finansijski krah :lol: Dva Bozica & NG su mi dosli glave, al' ajd, di da ne natrpam astal, kako da klincima kazem da nema Deda Mraza (ja im ga, vala, necu 'ubiti' ...teta, nina, ujna nece tu grozomoru na svoju dusu) .... Oporavice se 'ekonomija', taman tamo do aprila :jupi::uzdise: a do tada cemo da zivimo od ljubaFi ...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Na B92 Ben Hur. Taj film sam prvi i jedini put gledao pre 30-ak godina, sa drugarima u bioskopu. Sećam se da smo u stvari trebali da gledamo neki karate film, ali je traka riknula i pustili su nam Ben Hura. Sećam se da je Kiza, mlađi 4 godine od nas, zaspao otprilike na pola filma, sećam se da je njegov pokojni ćale došao Wartburg karavanom da nas pokupi posle projekcije...

Zaključak: kako vreme leti. :uzdise:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Da prija ova tisina.

Obecava jedan miran i tih dan sto mu od srca zelim.

Za razliku od jucerasnjeg , ispunjenog bukom petardi , topovskim plotunima a

mozda je i grmljavine bilo ali nije mogla da dodje do izrazaja od svog tog

kolopleta obicaja koje ljudi tako revnosno i bucno neguju.

Ali , dobro , za Bozic ......za taj dan ....buka je u modi.:uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Eeeee, pošto sam odjednom prepun ranojutarnjih mudrosti, evo podeliću ih sa vama:

gledajte kako se ljudi ponašaju prema drugima i na osnovu toga procenjujte kome ćete iole dopustiti da vam se približi.

Dalje:

ako na prvi pogled primetite na nekome sitnice koje vam se ne dopadaju, verujte prvom utisku, pošto će one kad-tad isplivati na površinu i pokazaće se da je vaš instikt bio pravi.

I na kraju:

ne trošite ni vreme, a kamoli živce na neuravnotežene imbecile. Nema šanse da ispravite ono što ni legalizovana ustanova ne bi mogla.

Moj problem je u tome što ponekad pređem preko ovih zlatnih pravila, i uvek mi se to obije o glavu. :lol:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

I k'o što lepo reče jedan nJemački mudrac "Scheiße, Scheiße meine Taube weiße"..

PikiPedija: SrBski liričar je odmah seo pa nJemačkog mudraca (još mudrije, još lepše i još zvučnije) prev'o u fazonu "Šaise Šaise main taube vaise", što širokim masama nije bilo prijemčivo zbog uskog poznavanja (mrskih) stranih jezika, te je istovremeno na wilidŽ teritorijama dotična mudrost poprimila formu kovanice "Seri Seri moj golube beli", dok se na Street Serbišu najčešće izgovara u slengu " Ne kenjej golube, kewe ti".

ZnajuĆ sve to (samo zahvaljujući svojoj velikoj načitanosti)

a takođe, zahvaljujući i svojoj velikoj naslušanosti

ja jutros rano dođo' do zaključka da nas je stigNo Bajagin lyrics...... :

Nema više one stare plaćaone,

ne čuju se u daljini zvona kaj zvone.

Nema više sira, nema kruha vina,

nema više naših malih papalina.

Nema, nema, nema, više

malih papalina

I nema, nema, nema više

malih papalina

Nema više naših malih papalina.. i naših pipica kaj su trčale po dvorištu i zobale zrnevlje. Ničeg nema!

sve je pokrio snJeg................. i sve je potpuno biJelo

ili...

u pet reči : uuuu... al' je napad'o sneg !?!!

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...