Idi na sadržaj

Do kog ste zaključka danas došli?


Preporučene poruke

  • Odgovori 4,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Pad dokazuje da sam čovek. Pad dokazuje da živim. No,  bez obzira na sve, treba ustati,  nabaciti osmeh i krenuti napred... bez osvrtanja...  

Da volim kad vidim nadrndane osobe. One..što do podne mrze same sebe a popodne ceo svet. Onda tu svoju "mudrost" življenja prosipaju na sve strane. Zašto ih volim? Samo zato što shvatim da je moj

Da od razmenjivanja recepata ne mogu da stignem da isprobam forumske *ebace..:hahaha:

Zakačene slike

Prasetina konZa ...ebes piliCe :roll: ...... Btw, da sam juce umrla ne bih znala da se piletina (i ostale pernate zivuljke) ne spremaju za N.G. i Bozice - da 'ne tapkaS u mesto' ...zato valja prasence koje trCkara 'napred' ...... Eto, svake godine se zaebavam sa rolovanim piletom, i jos se pitam di mi je zapelo u zivotu :uzdise:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Danas sam se prvi put vozio novim tramvajem koga mi u Bg zovemo "spanac" (jer su kupljeni u Spaniji).

I nisam morao, ali videh ga kako stoji na pocetnoj i pomislih da je vreme da vidim i to "cudo", iako cu se voziti samo jednu stanicu.

Unutra neverovatno lepo, cisto i uredno. Tiha muzika se cuje iz zvucnika. Ali ajd' to sam i ocekivao. U tramvaju tridesetak ljudi. Prvo me zacudio koliko je dugacak, dva puta duzi od ovih starih. A onda jos nesto cega nisam odmah bio svestan, a postah kada je tramvaj poceo besumno da se krece sinama. U njemu tisina. Ljudi koji pricaju sapucu...nestvarna scena.

I onda mi sinu...Pa da!!! Kad se tako besumno krece onda su i putnici tihi (za razliku od bucnih autobusa i razdrndanih starih trambelaja).

I tada sledi zakljucak. Daj narodu lepo i kulturno pa ce se tako i ponasati. One koji nece opali malo po dzepu i eto ti kulture ocas posla! :kez:

"Dotukao" me nezan zenski glas iz zvucnika koji je milozvucnim glasom najavio stanicu na koju stajemo.

Pomislih...e ako i neka dobra riba koja ima ovakav 'ebozovan glas vozi ovaj tramvaj idem napred i do poslednje stanice pa u krug! :lol:

Naravno...to je bio samo automat..... :(

zikicatramvajspanac.jpg

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Da za novu godinu nije bitno gde si (ograđujem su u slučaju da je u pitanju neka egzotična destinacija :kez:), već s kim si, i da sam ukapirao kako ove godine ne mogu da budem sa svima koje volim, i da nemam tog nekog posebnog koga najvolim, i da sam zbog toga odlučio da posle 100 godina ostanem kod kuće sa onima koje volim ceo život. Ko zna koliko ćemo još godina dočekati zajedno...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Da za novu godinu nije bitno gde si (ograđujem su u slučaju da je u pitanju neka egzotična destinacija :kez:), već s kim si, i da sam ukapirao kako ove godine ne mogu da budem sa svima koje volim, i da nemam tog nekog posebnog koga najvolim, i da sam zbog toga odlučio da posle 100 godina ostanem kod kuće sa onima koje volim ceo život. Ko zna koliko ćemo još godina dočekati zajedno...

kako nemas nikog koga posebno volis?!:blink:

evo,na primer JA:kez:

zasto bi mi inace poslao deset istih poruka posle ponoci?:uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...