Idi na sadržaj

Do kog ste zaključka danas došli?


Preporučene poruke

  • Odgovori 4,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Pad dokazuje da sam čovek. Pad dokazuje da živim. No,  bez obzira na sve, treba ustati,  nabaciti osmeh i krenuti napred... bez osvrtanja...  

Da volim kad vidim nadrndane osobe. One..što do podne mrze same sebe a popodne ceo svet. Onda tu svoju "mudrost" življenja prosipaju na sve strane. Zašto ih volim? Samo zato što shvatim da je moj

Da od razmenjivanja recepata ne mogu da stignem da isprobam forumske *ebace..:hahaha:

Zakačene slike

:lol::lol::lol: svaka ti je zlatna :ok:

kod nas premiJeri mogu da budu SaMo!!! prepoShTeni srbiJanci zoKiji , što u BeGe dođu s'Juga.............. a odu s'dvatriUdiJa

na seVer

a preCednici :zakletva: isKljučivo s'mapom CrneGore u anaLizi krvnog zrnCa 516b4749.gif

i to baš oni koji tamo ne bi mogli ni da čiste.. ni da priSmrde a kamoli da vladaju.. 08eaa91f.gif ni subaDanjom b584dae4.gif93c2b238.gif

... najzabitijim dnom dna kaNjona moRacHe.

9f8df335.gif

... 100posto nam zaTo tako dobro ide. :srpko:

Izmenjeno od strane člana Glisha
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Palo je 20 cm :jupi:

Ponesena postom grešnog, u sekundi mi se razbudile ove male sive u mojoj čuturi, pa se nešto razmišljam...

Da li je ovih 20 centima bilo pa je "palo" ...? Ili je taman kren'o da raste pa pre vremena pao....i osta samo čežnja za cantimima...?...i tako..zaključujem da volim da razmišljam o omiljenim mi mernim jedinicama... :roll:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Kineeska zastava se veeselo viori :smeh: ,pa moj zakljucak danas da treba uvek dobro pustiti vodu kako u wc-u,tako i da dobro prokljuca,zakljuca u toku kuvanja kafe, jer onda kava zna biti dobra :smeh: . Evo usput moram da primetim i zakljucim da gospodja veca voli da se keca sa 20 centa, a jos se plashi ako padne treba podici tih teshkih 20cm ,eh te merne jedinice :hahaha:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...