Idi na sadržaj

Do kog ste zaključka danas došli?


Preporučene poruke

... da je Glisa smetnula s uma muske izlive neZnosti :strikeraj: Seti se samo fudbalskih utakmica (a svi znamo da je vojo fudbaLista), seti se samo kako se oni krljaju posred terena! Pfff, sta je jedna pijaca, makar i Futoska, kad bi se dva ovdasnja dobra prijatelja srela? ... Evo, bas lepo mogu da ih zamislim, kako skidaju dresove i padaju jedan drugom u dirljiv zagrljaj :roll:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 4,2k
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Pad dokazuje da sam čovek. Pad dokazuje da živim. No,  bez obzira na sve, treba ustati,  nabaciti osmeh i krenuti napred... bez osvrtanja...  

Da volim kad vidim nadrndane osobe. One..što do podne mrze same sebe a popodne ceo svet. Onda tu svoju "mudrost" življenja prosipaju na sve strane. Zašto ih volim? Samo zato što shvatim da je moj

Da od razmenjivanja recepata ne mogu da stignem da isprobam forumske *ebace..:hahaha:

Zakačene slike

Da moje malo misto može da posluži za snimanje horor filmova kad u njemu nastupi totalno zamračenje kao sinoć... "Strava u Ulici brestova" bi dobila sasvim novu dimenziju. :lol:

znači video si kako su na člana Zorana zaskočila četri forumaša i napravila mu dva čmara a da nisi reagovao, nego si pustio da Zoran pogrešno reaguje, ( što je i normalno ), i dobije ban.... ?

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

... hvala matoroj veStici sto mi je krv na slamcicu pila, sto mi je po zivcima skakala, sto me je skotski driblala, sto me je naucila da cutim ... jer sam sad bolja-boljsa-najboljsa ...i kod nekog ko to ceni ........... Msm, zakljucujem da se neke stvari sa razlogom desavaju, cak i kad je surovo da surovije ne moze biti ...ko zna zasto ce to da bude dobro ... Zakljucujem i da me kisa skenjala, kad se Babarogi zahvaljujem :uzdise:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

da mi je današnji dan (i pored svogovog poTopa i svihovih munjA i gRomova i svihoNih lokvi koje sam k'o antiLopa presKačala i pored tri blatne fLeke na levoj nogavici nove farMenke i dve oko leve podlaktice male yelloU bundice.. a sve zahvaljujući fakin'fak kiši)

... ipak bio u svetlu O Hepi Dej.. Oooooooo Heppiiiiiiii Deja :dance:

Ivaneee :aaa: I:srce:U

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...