Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 556
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Volim kad me 'vako danima tera maler... tera tera tera tera teeeeraaaaa pa ga trpim trpim trpim trpim pa ćutim ćutim ćutim pa mu se sklanjam sklanjam sklanjam.. sklanjam a onda mu se okrenem p

Volim...  ovakav dan kad mi bude sve taman...

Volim taj trenutak... zatečenost... Muk... pogled... Minirana do tabana... Volim :srce:

...jutarnju gimnastiku .........makar ono minimalno, tzv. istezanje. Vikend jutra su dusu dalo za telesno razgibavanje ...i, bem li ga, mislim da je potreba ta koja daje super osecaj - umesto da se razvlacim od kreveta do sporeta da se razbudim sa kafom...produzih do verande (koja se jos nije upekla od Sunca, vec je taman onako... ma, najlepsa - svetla i prohladna) ...i kraj otvorenog prozora ...sa rukama u vis, na vrhovima noznih prstiju - istezala sam svaku kosCicu kicme, do pucketanja. Mozda je telo to 'trazilo', ali je meni drazi filing sto je dusa pozelela da se probudi (numem to da objasnim) ...ali prija! ............. Volim i sto sam se lepo na'pavala :trep:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Volim sama da se muvam po prodavnicama.

Ne treba mi niko. Znam gde da uđem, šta da gledam....i onda uživam. Kad idem sa nekim, obično taj neko gnjavi sa "jaoooo vidi ovo...a ovooo...da probam ovo?..." i tako se moje šunjanje po prodavnicama pretvori u davanje saveta i komentara tom nekom ko je pošao sa mnom, a ja ne kupim sebi ništa.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

...i želim da osjetim neki mir, barem na neko vrijeme. Da ne osluškujem i očekujem nevolju iza ćoška.

Volim kad krenem negdje na put, bilo kakav...sa sasvim dovoljnim da poslije bude i previše. Volim da stavim mozak na stand by, da radi čisto da se ne zaustavi mašina...da se regeneriram. Predugo nekako traje ovaj status napetosti i izvučenih kandži.

Volim da me oduševljavaju one neke male stvari.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Volim one cudne 'telepatske veze' koje imam sa pojedinim ljudima. Neverovatno kako sa nekim mozemo da budemo povezani ...cak i kada nismo u kontaktu. Cesto mi se desi da na nekog pomislim, pa me ta osoba nazove, ili posalje sms ...ili se sretnemo ...ali mi se nikad nije desilo da mi padne na pamet nesto 'iznebuha', iz cista mira... da vodim unutrasnje monologe ..........i da mi posle par sati od tih razmisljanja - stigne odgovor ...upravo o tome o cemu sam dumala ...upravo od osobe sa kojom nisam u komunikaciji ...paaa, skoro dve godine. ............. Ako to nije telepatija, ne znam sta jeste :oblak:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...