Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 556
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Volim kad me 'vako danima tera maler... tera tera tera tera teeeeraaaaa pa ga trpim trpim trpim trpim pa ćutim ćutim ćutim pa mu se sklanjam sklanjam sklanjam.. sklanjam a onda mu se okrenem p

Volim...  ovakav dan kad mi bude sve taman...

Volim taj trenutak... zatečenost... Muk... pogled... Minirana do tabana... Volim :srce:

Volim sto sam majka mog decaka.

Nekad,dok nisam imala dete ,zamisljala sam bas jednog takvog.

Imao je karakter od pocetka,i nije se mogao kupiti ni slatkisem,ni igrackom,ni izlaskom ispred zgrade.

takav je bio sa cetiri,takav je i danas.

Napravi sranje,pa kad pitaju Ko je?,on ustane i kaze:Ja sam.

I ne moli da mu se oprosti,niti se izlvaci na druge,niti potkazuje,niti laze.

E to bas,bas volim.Sto mu je pitanje ponosa da ne laze i ne skriva se iza drugih.

I volim sto nikad nece u svadji s drugom izbaciti iz sebe kao rafal niske udarce,tajne koje zna,slabe tacke .

Nikad.Jer mu je to pitanje casti i ponosa,

i tako...

a volim i sto ga razredna postuje,i sto ume da prepozna karakter u detetu...a ocene...kako kad...

ocene se menjaju..:)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 1 mesec kasnije...

Volim goste i guzvu pred slavu...kao nekada kao dijete pred Novu Godinu...pa sav onaj krkljanac i drage osobe i puni stolovi kolaca i baloni i prskalice a svi nesto veseli i razdragani i svi se ljube i cestitaju jedni drugima kao ne znam ti sta...nema vise tog romantizma i zanosa u vazduhu...i zato me taj djelicak guzve pred slavu podjseca na to i sve mi nesto milo oko srca...:)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Mnogo volim folklor. Igram ga vec 12 godina, godinu manje - vise, i folklor je jedina stvar (pored citanja) koja me nadahnjuje i inspirise. Kad se obucem u narodnu nosnju, navucem opanke, nasminkam.. Scena je moje mesto. Treme ima samo dok ne napravim prvi korak ili otpevam prvi slog, ali posle toga.. Postojimo samo bina, ja i moji saigraci. Sve dok traje muzika i dok sam na sceni, svet stoji. Neprocenjivo je kad cujem aplauz, kd znam da ljudi zele da vide jos. Oseca se to u vazduhu.

I lav folklor :srce:

A da, sutra nastupam. Bicete pocasceni sa slidzama :kez:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Volim sto moj klinjoser voli enigmatiku. Kao sto sam ja nekad otimala od svog caleta Skandinavke, tako sad on sad 'otima' od mene. Volim da vidim kako duma sa ukrstenicom i olovkom u ruci...volim da me pita kad nesto ne zna....i volim sto je skrenuo profesorima paznju na sebe kao 'extra logicar'- a ocena iz matiSa katastrofa...(msm, to oko ocene bas i ne volim, ali nije tema... :uzdise:)

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

...kolo .......:uredu:

Pa kada krene spontano....pa neka svadba ........pa same noge krenu...

pa se gleda prasetina na stolu u daljini .......i salata ......

pa mlada igra ...pa na kuma namigiva da se kola krecu .......pa nema kraja .............

I sve tako nesto lepo.................pa se svi zadishu ali ne posustaju .....u toj igri bez kraja ....

i staro i mlado .......armunika bato ! .............:kolce:

Izmenjeno od strane člana Boginja
video
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...