Idi na sadržaj

Preporučene poruke

  • Odgovori 556
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Volim kad me 'vako danima tera maler... tera tera tera tera teeeeraaaaa pa ga trpim trpim trpim trpim pa ćutim ćutim ćutim pa mu se sklanjam sklanjam sklanjam.. sklanjam a onda mu se okrenem p

Volim...  ovakav dan kad mi bude sve taman...

Volim taj trenutak... zatečenost... Muk... pogled... Minirana do tabana... Volim :srce:

...izađeš napolje, i vidiš kako nebom lete oblaci, ispod skoro punog meseca...i onda zatvoriš oči i zamilsiš muzičku podlogu za let oblaka pod mesecom...i onda je pronađeš na jutjubu (živeo jutjub)...

...volim...

Ovo je u stvari poenta celog posta, muzika plovećih noćnih oblaka. Ako to ne kapiraš, onda obriši sve, ne ostavljaj mi misao onakvu kakvom je ja ne doživljavam.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Citajuci postove iznad gdje se spominju iskreni ljudi, htjela sam napisat da volim prave Prijatelje pa se sjetih da takvih nemam.

I posto sam ja jedna, a ljudi ohoho - problem je sigurno u meni (aha). :roll:

Uglavnom.. volim pametne ljude. Ne sad ono strasno pametne, vec pametne, s kojima mozes normalno da pricas o normalnim stvarima. Ljude kojima razgovor znaci vise od rijeci ''Kako si? Sta ima?''. Osobe koje znaju da me oraspoloze sa dve, tri rijeci ako treba. Osobe koje mi na najblesaviji nacin uljepsaju dan, izmame osmjeh na lice. Osobe koje znaju u svakom momentu sta reci i uopste se ne trude da budu to stare izguljene fraze kojima niko na ovom svijetu vise ne vjeruje. Osobe koje me znaju i poznaju (kol'ko mogu) iako ja ne zelim da me znaju onakvu kakva jesam. Osobe koje ne trebaju da progovore, da bi znala da su tu, uz mene. Malo takvih osoba ima i iskreno fale mi takve osobe u zivotu jer mi se cini da sam vec neko vrjeme sama za sve i ne znam dal cu izdrzat jos dugo.

Ako je covjek sam i osjeca se usamljenim - to je normalno.

Al ako se covjek snadje negdje gdje uvijek ima hrpa ljudi i svejedno se osjeca usamljenim, e to je zalostno. Jako zalostno.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

'Kefalicu' ...i male kefalce-genijalce :trep: ... Tema o bankama, i sve u vezi s tim. Pitanje - sta je kredit? Odgovor: To su pare u telefonu! ... :lol: ......... Imam i 'omiljene junake': jednog decaka, zvanog Mihajlo, i devojcicu Helenu. Mihajlo je tip decaka badze...ozbiljan, namrsten (dali bi mu sto godina vise), i na pitanja odgovara kao na provokaciju... Helena je secerlemica mala, ne znas da li da je netremice gledas, ili da se iscudjavas tako zreloj recitosti dok je slusas ......... Naravno, 5ica i za ostale malce. ... Volim klince i klinceze...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...

Volim sneg

Kada napada pošteno i kada škripi pod nogama

Volim zimu, kada zakuje sve oko sebe i kada se zavučem pod jorgan i kad krene da me greje temperatura mog tela pod jorganom

Volim miris pekare izjutra kad krenem na posao, pa kad krene burek da me doziva

volim prvu jutarnju cigaretu uz kafu

Volim banane

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Nedelju ujutru..

Punjena paprika se krcka, ja sveze okupana (i delimicno izdepilirana zbog ebenog osiguraca), pijem drugu kaficu, osluskujem tisinu..zeka se ususkao sa mnom pod cebence, a imam i parce torte za posle kafe..

Idila..

Jos da nije palo ovo belo govno (i da ne iskoci onaj osigurac), bilo bi to savrseno jutro..:uredu:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...