Idi na sadržaj

Preporučene poruke

čekamo tako juče moj sestrić i ja dok ćaleta operišu. Operacija se otegla u 3 pm, al' kažu da toliko uobičajeno traje. Elem, posle ćaleta dolazi na red deĆko iz Velike Plane, operiše mišić na jednjaku, prejak mu je i ne propusti uvek hranu do želuca pa moraju da ga oslabe. No, nije to interesantno. Šta jeste? Način na koji on prekraćuje vreme do operacije. Otprilike ovako: dođe kod nas, mi ga pitamo:

Je l' si nervozan?

Nisam.

A sad?

Nisam.

A sad?

Nisam.

A sad?

Nisam.

A sad? :hahaha:

I onda krene sa zezanjem: šta vi mislite, šta rade oni u operacionoj sali? Rade šta hoće. Zapale cigaru, garanT. Kafu piju, sto posto. Možda i je*u ove sestre, ko bi ga znao. Ovaj što hoće nešto da nauči garant pita glavnog doktora "daj malo meni da ja paNglujem" a ovaj mu kaže "evo ti bre, idem malo da odmorim". Jesi video ovog doktora što je prošao? Jesi video kako me gleda? Sigurno misli "evo ga novo meso". Eeee, lepo sam ja reko Tomčetu pre skenera: kad nas snime, ima da svetli ceo snimak (tumori su valjda fluoroscentni), pa kad nam ugrade sve nove organe - original plastične, ima da živimo 100 godina.

Malo se prošeta, opet proćaskamo, skoknemo do njega u sobu, on zadremao. Ludak. :)

Šta volim? Volim ljude koji i u najtežim trenucima imaju snage da se crnohumorno šale na svoj račun. Ne samo da ih volim, i poštujem ih.

P. S. Kad smo kretali kući, počeli su da mu daju anesteziju. Normalno je da u takvoj situaciji uputiš reči podrške, ali se meni svidelo što sam stvarno i mislio sve što sam mu rekao, što mi je celo srce želelo da mu bude dobro, što sam osetio isto što i za svog ćaleta. Volim što me ljudi kupuju sitnicama - trajno.

Izmenjeno od strane člana ako_odem
Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 3 sedmica kasnije...
  • Odgovori 556
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Volim kad me 'vako danima tera maler... tera tera tera tera teeeeraaaaa pa ga trpim trpim trpim trpim pa ćutim ćutim ćutim pa mu se sklanjam sklanjam sklanjam.. sklanjam a onda mu se okrenem p

Volim...  ovakav dan kad mi bude sve taman...

Volim taj trenutak... zatečenost... Muk... pogled... Minirana do tabana... Volim :srce:

... bubnjeve. Volim tu jaku 'ritam galamu', tu gomilu gvodjurije koja daje 'zivot' nekoj pesmi ... ili samoj muzici. Svojevremeno je moja ljubaF imala svoje bubnjeve ...i kad sedne za 'skalamerijom', pa se doFati palica, dobaci meni jedan mig - i onda 'ga nema'...ramena, ruke, sake, sve je grubo, brzo, zustro ...i skladno. Ritmovi se smenjuju, a energija iz njega prelazi na bubnjeve. .............. Davno ih je prodao, predao palice nekom drugom, ali volim kada ga uhvati zanos, pa krene da dlanovima 'dobuje po stolu' u taktu muzike koju slusa. Predavanje o 'parnom i neparnom' sam slusala puno puta ..imena 'zasluznih' takodje ....a veceras me je Dragoljub Dj. podsetio na sve to. Volim bubnjeve ...ali i bubnjare.

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

...zagrljaj. Onaj, u koji se ususkas i cutis...bez potrebe da 'cijuches i pijuces' ...da ista kazes. Onaj, kada mu se privijes uz bok, a on ti prebaci ruku preko ramena i ovlas dodiruje prstima obraz. Onaj, u kome ti naslonjena glava na njegovim grudima ...i dok osluskujes otkucaje srca - zadremas. Volim TAKAV zagrljaj :stid2:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • 2 sedmica kasnije...

Volim noć. U stvari, volim vedru noć i da sedim na terasi i gledam zvijezde, volim kada u takvoj noći sa mnom na terasi sjedi još neko, zbog koga mi srce preskače kada samo pomislim na njega, i kada ćutimo dok pijemo pivo i gledamo to vedro zvezdano nebo, ni o čemu ne mislimo, samo lutamo kroz neki spokoj koji je van naših svakodnevnih domašaja.

Jebiga

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...