Idi na sadržaj

Preporučene poruke

mnogo volim kad vece ispadne neocekivano dobro

sinoc sam imala veceru s prijateljima....pustali smo domace stvari iz osamdesetih,nalivali se dzinom i votkom,izvodili koreografije ,smejali se ,klopali,podbadali...ma savrseno!

ja sam se obeznanila od alkohola

nije bas da volim,ali mi je jutros glava skoro - pa u redu

volim sto su oni bili veseli i raspolozeni,sto je hrane bilo dovoljno i sto se osecam danas sjajno

:girldance:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima
  • Odgovori 556
  • Otvoreno
  • Poslednji odgovor

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Članovi sa najviše poruka u ovoj temi

Popularne poruke

Volim kad me 'vako danima tera maler... tera tera tera tera teeeeraaaaa pa ga trpim trpim trpim trpim pa ćutim ćutim ćutim pa mu se sklanjam sklanjam sklanjam.. sklanjam a onda mu se okrenem p

Volim...  ovakav dan kad mi bude sve taman...

Volim taj trenutak... zatečenost... Muk... pogled... Minirana do tabana... Volim :srce:

Volim prvu ispecenu palacinku. To je i jedina koju pojedem od citave gomile. Obicno ta prva sluzi da se proba - da li je testo dovoljno slano, gusto, da se ne lepi itd. a ja volim da je iscepkam i komadice umocim u secer .............i onako, dok se jos 'pusi' - pojedem. :stid2: ............. Ostale, s cime god da su namazane, nisu kao ta p r v a! :strikeraj:

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Volim da pobedŽujem.. jbg :neznam: takmicharski dux

ufffff nema mi veche slasti (osim 1.noFca 2.parcheta praseche kozzurice, saltza & masti)

but, di vidim da mi ne ide.. da me neche tochak sreche (da igrachima nisam ni do chlanka.. nozznog)

sednem pa gledam

buljim u Winere

i uzzivam

i navijam

i skachem

i plachem

i peezdeem

i sheezeem

i bodrim :ajde::ajde::ajde: (svoje favorite ofHors).. ostalima nedraGima takmaCima šaljem bulshite i bulite f85edc68.gif

evo jednog VOLIM OK KoRala

juche, rujnom zorom pribilježim best score ovog (tako) malog a (tako opaSnog, mog FeJvoriT) cvetichA

31cd344a.jpg

i taman da udarim na sva zvona.. da počMem da vrishtim, kriChem i urlichem

naidŽe odneKud plesachica... i oTplesa chachak na 922 obrtaja :dry: (nimije mrSka, but nimije FejVoriT i nebešemi pravo)

fd5da080.gifChutim pola dana :dry::dry::dry: ... trpim :dry::dry::dry: ... kuvam :dry::dry::dry:

kad

evo ga moj cvetiCh

zamirisA.. i otplesa SirTaki 0b4cbafd.gif0b4cbafd.gif0b4cbafd.gif samo taki da98a168.gif

fa911a90.jpg

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

mnogo volim sto sam divlja medju pitomima

ti pitomi su kreteni

piju negazirano,preziru alkohol i duvan,kao sto rekoh

gledaju serije,nikad nisu duvali,ni pali pod sto,ni smejali se na sav glas,ni razbijali tanjire kad su pod stresom

pitomi tiho sede grupisani i ogovaraju i mnogo su zalosni sto je dete divljih lepse i sto je omiljenije u drustvu,i sto nije ponavljalo

pitomi postavljaju podmukla mala pitanja

a jedu i nezacinjenu hranu

ovi divlji...oni bi najradije divlje prdnuli glasno da se pitomi preneraze i brzo odu kuci...

:blink:

seticu se jos...

Link ka poruci
Podeli na drugim sajtovima

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...